Wyświetlanie 1–20 z 77 wyników

Adrien Lastic Ares Rabbit – wibrator króliczek

139,00 

Adrien Lastic Couple Secrets Hands-Free – wibrator do podwójnej penetracji

298,00 

Adrien Lastic G-Wave U-Shape – wibrator dla par

249,00 

Adrien Lastic Gaia Rabbit – wibrator króliczek

139,00 

Baby Rabbit 2.0 – wibrator króliczek, Różowy

249,00 

Boss Series Silicone Panty Vibrator 7 – Wibrator króliczek z podgrzewaniem i sterowaniem głosowym

149,00 

CalExotics Butterfly Kiss Pink – Wibrator króliczek

89,00 

CalExotics Hype Dual Wand – Wibrator króliczek

219,00 

Cnex Ad Couple Secrets – Wibrator dla par sterowany pilotem

259,00 

Cnex Fe M Dual Massager – Wibrator króliczek

249,00 

Cnex Mini Bonnie & Clyde Purple New – Wibrator króliczek

199,00 

Cnex Mr Hook – Wibrator dla par

319,00 

Dream Toys Aquatic Delphine – Wibrator klasyczny

179,00 

Dream Toys Double Dipper – Wibrator klasyczny

189,00 

Dream Toys Royal Fantasies Castalia – Wibrator króliczek z funkcją ogrzewania

209,00 

Dream Toys Vibes Of Love Remote Duo Pleaser – Wibrator króliczek

179,00 

Gvibe Grabbit Candy Pink – wibrator króliczek

379,00 

Happy Rabbit Curve – wibrator króliczek

299,00 

Happy Rabbit Slimline Curve – wibrator króliczek

299,00 

Happy Rabbit Slimline G-Spot – wibrator króliczek

299,00 

dvojnoj-malinovyj-wibrator

Orgazmów nie ma zbyt wiele – potwierdzi to każda osoba zainteresowana seksem, zresztą jej stan cywilny nie ma znaczenia. Nawet jeśli nie masz stałego partnera, prawdopodobnie interesuje Cię masturbacja i różne eksperymenty seksualne, które możesz zaaranżować samodzielnie. Jeśli tak, po prostu potrzebujesz podwójnego wibratora z różnymi rodzajami wibracji.

Co to jest podwójny wibrator?

Wibrator z dwoma zębami to intymna zabawka zaprojektowana specjalnie do jednoczesnej stymulacji dwóch stref erogennych. Najczęściej takie urządzenia tworzone są z myślą o kobietach, ale mogą z nich korzystać również mężczyźni. Zakup takiego gadżetu przez parę oznacza, że oboje partnerzy są gotowi na eksperymenty i wyraźnie brakuje im doznań w seksie. W przeciwieństwie do klasycznych wibratorów, podwójny wibrator został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia i emocje, które wcześniej były dla Ciebie niedostępne.

dvojnoj-analno-pochwowy-wibrator

Zabawka może jednocześnie masować łechtaczkę i pochwę lub pochwę i odbyt, w zależności od tego, co lubisz najbardziej. Ponadto może mieć wiele innych fajnych funkcji, do których na pewno się przydadzą. Taki wibrator jest po prostu niezbędny dla osób, które jeszcze nie do końca zrozumiały swoje ciało i chciałyby wycisnąć z tego procesu maksimum przyjemności. Ponadto, jeśli masz słabą wrażliwość, użycie wibratora jest gwarantowanym sposobem na uzyskanie potężnego orgazmu.

dvojnoj-klitoralno-vaginalnyj-wibrator

Co tam jest?

Czy masz ochotę dokonać wyboru? W takim przypadku najlepiej najpierw zapoznać się z rodzajami podwójnych wibratorów dostępnych w sprzedaży w sex shopach:

 • Dla par jest to zabawka w kształcie litery V, która wpasowuje się jednym końcem w pochwę kobiety, a drugim dotyka jej łechtaczki. Dzięki miniaturowym rozmiarom wibrator nie będzie przeszkadzał w penetracji człowieka. W ten sposób wszyscy uczestnicy procesu odczują wibrację;
 • Wibrator z podwójną przyssawką to intymna zabawka, którą można przymocować do płaskiej, gładkiej powierzchni, np. pod prysznicem. Dzięki wygodnej metodzie montażu Twoje ręce będą wolne i będzie więcej możliwości eksperymentowania;
 • Wibrator odbytowo-pochwowy to wibrujący gadżet składający się z dwóch wibratorów biegnących równolegle. Ten o większej średnicy umieszcza się w pochwie, a drugi w odbycie;
 • Wibrator do punktu G i łechtaczki to czysto kobieca konstrukcja, a dla mężczyzny taka zabawka będzie bez znaczenia. Wibrator ma anatomiczny kształt, z łatwością penetruje macicę, pieści przednią ścianę pochwy i łechtaczkę od zewnątrz;
 • Wibrator uniwersalny – taka zabawka ma nietypowy kształt, dlatego nie można z całą pewnością stwierdzić, dla której partnerki płciowej jest bardziej przeznaczona. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Na przykład dwa wyrostki mogą być zanurzone w odbycie lub pochwie lub pieścić krocze;
 • Z trzema procesami – jest to podwójny wibrator, mający kolejny dodatkowy występ do stymulacji. Są to kobiece wibratory, które pieszczą pochwę, odbyt i łechtaczkę.

Tabela na tej stronie zawiera najpopularniejsze modele, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Więc jaki podwójny wibrator wybrać?

Wskazówki, które na pewno Ci pomogą:

 1. Przede wszystkim musisz zdecydować, jaki podwójny stymulator kupisz. Jeśli chcesz mieć podwójny wibrator dla kobiet, musisz sprawdzić ze swoją partnerką, które obszary chciałaby stymulować. Jeśli potrzebujesz wibratora dla par, tutaj wszystko jest nieco prostsze, ponieważ mają one standardową formę.
 2. Wybierając idealny model, uważnie przeczytaj specyfikacje i zwróć uwagę na to, czy jest wodoodporny. Jest to bardzo ważna cecha, a jeśli jest obecna, to opcje twoich gier seksualnych znacznie się rozszerzają.
 3. Zastanów się, czy jesteś gotów przepłacać za wygodny sposób zarządzania. Na przykład są wibratory ze zdalnym sterowaniem. Istnieją modele, w których piloty są przewodowe. Wszystko to wprost wskazuje na jego cenę, ale nie tylko. Jeśli masz wibrator analny do podwójnej penetracji na pilota, sterowanie nim będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.
 4. Na koszt wpływa konstrukcja zabawki, jej możliwości, użyte materiały.

Postaraj się wziąć pod uwagę wszystkie punkty, aby dokonać naprawdę właściwego wyboru i nie żałować później wydanych pieniędzy.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Załóżmy, że masz już podwójny wibrator odbytowo-pochwowy. Czas uzyskać praktyczne porady dotyczące jego użytkowania i pielęgnacji.

dvojnoj-realistichnyj-wibrator

Jak używać?

 1. Pamiętaj, że nawet jeśli masz zabawkę dla par, nadal możesz jej używać do samotnej masturbacji. W każdej chwili możesz odkrywać swoje ciało i odczuwać żywe doznania, a Twój partner nie powinien być temu przeciwny.
 2. Jeśli wolisz zabierać do łóżka wibrator podwójnej stymulacji wyłącznie z partnerem, zrób to w momencie gry wstępnej. Pieszczcie się nawzajem i poczujcie, jak rośnie wasze podniecenie. Możesz to zrobić po kolei: połóż zabawkę na swoich strefach erogennych.
 3. Urządzenie należy wprowadzać do organizmu powoli i za zgodą partnera. I upewnij się, że okolice intymne są wystarczająco nawilżone naturalnym lubrykantem. Jeśli nie ma wystarczającej ilości smaru lub w ogóle nie jest wytwarzany (zdarza się to w odbycie), należy nałożyć smar.
 4. Ustaw prędkość i trzymaj wibrator tak, aby nie zakłócał tarcia. Stale słuchaj swojego partnera i sprawdzaj, czy wszystko jest w porządku.

Jak dbać?

Umyj zabawkę erotyczną po seksie, przechowuj ją w miejscu, w którym możesz ją łatwo dostać w dowolnym momencie. Nie udostępniaj gadżetu innym osobom.

Zalety i wady podwójnego wibratora

Jeśli chodzi o przyjemność w łóżku, mówienie o wszelkich niedociągnięciach intymnej zabawki jest dziwne, a nawet głupie. Jeśli nie zamierzasz skrzywdzić swojego partnera, zbyt mocno wciskając wibrator w ciało, wszystko będzie dobrze. Wibrator BDSM do podwójnej penetracji, jak każdy inny model, jest stworzony wyłącznie dla przyjemności i nic więcej. Wadą może być, jeśli kupisz model, który jest zbyt tani, oszczędzając pieniądze. Zabawka może pachnieć, bateria szybko się wyczerpie. Aby tego uniknąć, nie skąpij i zawsze uważnie czytaj recenzje.

Pytanie odpowiedź

Jaka jest zaleta podwójnego wibratora z miostymulacją?

Stymulacja elektryczna jest wciąż stosunkowo nowym zjawiskiem. W żadnym wypadku nie powinieneś się bać – jest to całkowicie bezpieczne. Będziesz mógł odkryć wszystkie aspekty doznań – od lekkich dotknięć po intensywną stymulację. Podczas korzystania ze stymulatora mięśni ciało ludzkie będzie działać jak przewodnik, przyjmując impulsy prądu.

Jakie marki produkują wysokiej jakości wibratory podwójne?

Mystim, Pretty Love, Satisfyer, We-Vibe, Toy Joy, HOT Planet, Baile, TOYFA. Każdy z wymienionych producentów zasługuje na Twoją uwagę, ponieważ wytwarza wysokiej jakości, nietoksyczne produkty, które sprawią Ci wiele przyjemności.

Czy podwójny wibrator może być używany jako para?

Oczywiście, a to może otworzyć przed tobą nowe aspekty przyjemności. Przede wszystkim potrzebny jest oczywiście podwójny wibrator dla dziewczynki. Pochwa i odbyt to dwa najbardziej wrażliwe miejsca na ciele kobiety. Ich jednoczesna stymulacja wywoła świetną reakcję. Mężczyzna może przejąć kontrolę nad wibratorem i pomóc swojej pani osiągnąć orgazm.

Jaka jest cena wibratorów do podwójnej penetracji?

Koszt zależy bezpośrednio od marki, materiału, funkcjonalności, liczby trybów i prędkości, metody sterowania. Wszystkie te cechy razem wpływają na koszt.

Gdzie mogę anonimowo kupić podwójny wibrator?

Oczywiście żaden sklep nie gwarantuje pełnej anonimowości. Nawet jeśli złożysz zamówienie online, nadal będziesz musiał podać swoje dane kontaktowe oraz adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. Jednak składając zamówienie online, nie musisz komunikować się ze sprzedawcą i widzieć twarzy innych kupujących. Dlatego preferowane jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym.