Wyświetlanie 1–20 z 153 wyników

B Swish bfit Basic – kulki gejszy

64,99 

Bad Kitty Heavy Metal Balls – Metalowe kulki gejszy

59,99 

Black Velvets O Balls – Kulki gejszy

59,99 

Blush Noir Stainless Steel Kegel Balls – kulki gejszy

45,99 

Boss Series Duo Balls Black – Kulki gejszy, czarne

34,99 

Boss Series Duo Balls Blue – Kulki gejszy, niebieskie

34,99 

Boss Series Duo Balls Gold – Kulki gejszy, złote

34,99 

Boss Series Duo Balls Green – Kulki gejszy, zielone

34,99 

Boss Series Duo Balls Light Pink – Kulki gejszy, jasnoróżowe

34,99 

Boss Series Duo Balls Pink – Kulki gejszy, różowe

34,99 

Boss Series Duo Balls Purple – Kulki gejszy, fioletowe

34,99 

Boss Series Duo Balls Red – Kulki gejszy, czerwone

34,99 

Boss Series Duo Balls Silver – Kulki gejszy, srebrne

34,99 

Boss Series Duo Balls Skin – Kulki gejszy, cieliste

34,99 

Boss Series Duo Balls White – Kulki gejszy, białe

34,99 

Boss Series Egg 0.3 Pink – Wibrujące jajeczko na pilota, różowe

99,00 

Boss Series Egg 0.3 Purple – Wibrujące jajeczko na pilota, fioletowe

99,00 

Boss Series Silicone Kegal Balls Set Pink – Zestaw kulek gejszy

94,00 

Boss Series Silicone Kegal Balls Set Purple – Zestaw kulek gejszy

94,00 

Boss Series Silicone Kegel Ball Pink – Kulki gejszy

49,99 

trener-kegelya

Z pewnością kobieta w młodym wieku nie ma problemów w sferze intymnej: dochodzi do wielu orgazmów, suchość pochwy nie przeszkadza, mięśnie są mocne i elastyczne. Wraz z wiekiem oraz w wyniku porodu, którego może być kilka, mięśnie dna miednicy słabną, co może niekorzystnie wpływać na wrażliwość. Seks z partnerem nie będzie już przynosić tyle radości, co wcześniej, a to obarczone jest problemami w związkach. Zadbaj o swoją partnerkę i siebie i przywróć sobie radość z intymności za pomocą kulek dopochwowych.

Kim jest trener Kegla?

Maszyna Kegel to specjalne urządzenie przeznaczone do treningu, napinania i wzmacniania mięśni dna miednicy. Regularne ćwiczenia wpłyną pozytywnie na wrażliwość i zapobiegną wielu chorobom. Lekarze twierdzą, że z takim urządzeniem możesz pracować w każdym wieku, więc jeśli uważasz, że dla Ciebie jest już za późno i możesz zapomnieć o seksie, to wszystko to bzdury – zacznij pracować nad sobą już teraz.

trener-kegelya-dlya-ukrepleniya-myshts-malogo-taza

Symulator Kegla to jedna lub więcej kulek połączonych szeregowo liną. Są one kolejno umieszczane w pochwie i trzymane w niej. To właśnie podczas tego zabiegu napinane są mięśnie dna miednicy. Ci, którzy robią to od dłuższego czasu, mogą nawet przesuwać kulki wewnątrz ciała, napinając mięśnie w określonej kolejności.

Trenażery Kegla są również znane jako kulki dopochwowe. Faktem jest, że pierwsza jest węższym pojęciem, a druga, odpowiednio, jest szersza. Mówiąc o symulatorze, mamy na myśli przede wszystkim efekt terapeutyczny, który można osiągnąć. Kulki dopochwowe są przeznaczone m.in. po to, by kobieta mogła doświadczyć orgazmu. Nie da się oddzielić jednego od drugiego – przyjemność i korzyści zdrowotne mogą iść w parze i to świetnie.

trener-kegelya-dlya-zhenschin

Co tam jest?

Aby lepiej zrozumieć, czym są trenerzy Kegla, poniżej znajdują się krótkie opisy każdej odmiany:

 • Pojedyncza – jest to jedna kulka dopochwowa na sznurku. Jest lekki, zwykle o małej średnicy. Z takim modelem lepiej zacząć trening;
 • Z wibracją – najpopularniejszy model. Są to kulki z wbudowanym elementem wibracyjnym. Taka zabawka umożliwia trening mięśni i osiągnięcie orgazmu;
 • Z pilotem – jeśli dążysz do maksymalnego poziomu komfortu, to właśnie taki model jest Ci potrzebny. Pilot pozwala na łatwą zmianę trybów bez dotykania samych kulek;
 • Z przesuniętym środkiem ciężkości – dziewczyny, które kupiły taki model, twierdzą, że jest bardzo ciekawy w użyciu, ponieważ w jednej kulce znajduje się kulka o innej średnicy. Podczas noszenia tworzą szczeliny, co jest bardzo ekscytujące i daje żywe emocje;
 • Solidne – zazwyczaj są to dość ciężkie modele. Nie nadają się dla początkujących. Takie piłki są potrzebne kobietom, które od dawna są zaangażowane i mają wytrenowane mięśnie dna miednicy;
 • Zestawy – jeśli masz wystarczająco dużo środków, możesz sobie pozwolić na zestaw. Zwykle składa się z maszyn o różnych średnicach, które możesz dowolnie zmieniać – gdy będziesz gotowy, przejdź na bardziej zaawansowany poziom.

Zwróć uwagę na tabelę z 10 najlepszymi kulkami dopochwowymi. Z pewnością znajdziesz wśród nich odpowiedni model.

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru maszyny Kegla

Być może najmniejszym szczegółem, na który nie należy zwracać zbytniej uwagi, jest kolor. Wystarczy wybrać ten, który przemawia do Ciebie bardziej niż inne, a wtedy korzystanie z zabawki przyniesie jeszcze więcej przyjemności. Ale to nie jest decydujący moment. W sprzedaży można znaleźć symulatory niebieskiej, białej, czarnej sałatki, beżu, różu.

Według średnicy wszystkie kulki dopochwowe można podzielić na te, które mają mniej niż 5 cm i więcej. Logiczne jest, że jeśli jesteś początkującym, nie musisz wybierać zbyt dużego urządzenia – po prostu nie możesz go trzymać w swoim ciele. Również metalowe kulki nie są zalecane dla początkujących. Najpopularniejsze materiały:

 • silikon;
 • PCV;
 • Plastikowy;
 • Metal;
 • Szkło.

trener-kegelya-dlya-ukrepleniya-myshts-malogo-taza

Zalety i wady maszyny Kegla

Mówienie o jakichkolwiek niedociągnięciach jest po prostu nie do pomyślenia, ponieważ urządzenie może przynieść tylko korzyści i pozytywne emocje. Jeśli masz problem medyczny, ale nie chcesz iść do lekarza, maszyna Kegla pomoże ci rozwiązać problem. Silne mięśnie dna miednicy są bardzo ważne, bo seks znów przyniesie Ci przyjemność, a Twoja partnerka będzie mile zaskoczona. Wreszcie, jeśli nie masz nic przeciwko mięśniom intymnym, możesz po prostu kupić maszynę na wspaniałe orgazmy.

Więc który wybrać?

Te kilka wskazówek na pewno Ci pomoże:

 1. Nie kupuj piłek, które są zbyt ciężkie. Nie zaczynaj rutynowego treningu od modeli jednoczęściowych. Po prostu nie możesz ich zatrzymać w ciele, zawiedziesz się metodologią i zrezygnujesz z treningu;
 2. Poznaj wszystkie zalety materiałów i spróbuj wybrać kulki takie, które są łatwe w czyszczeniu i nie pochłaniają zapachów. Idealną opcją jest szkło, metal i silikon;
 3. Nie kładź przyjemności na backburner – wybierz maszynę z funkcją wibracji. Z pewnością bardziej polubisz treningi, jeśli będą im towarzyszyć regularne orgazmy;
 4. Zainteresuj się ceną symulatorów.

Powyższa tabela przedstawia modele w najlepszych cenach.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji maszyny Kegel

Bardzo ważna jest praktyczna aplikacja. Porozmawiamy o tym teraz.

Jak używać?

 1. Z pewnością interesuje Cię, aby trening był korzystny, a postępy pojawiły się tak szybko, jak to możliwe. Jeśli tak, ustal jasny harmonogram i trzymaj się go. Jeśli zrobisz to indywidualnie, nic dobrego z tego nie wyjdzie.
 2. Wraz z wiekiem w pochwie pojawia się suchość, a zanurzenie jakiegokolwiek obcego przedmiotu powoduje dyskomfort. Smar ci pomoże.
 3. Należy zająć wygodną pozycję, rozluźnić biust, powoli zanurzać kulki w ciele.
 4. Kiedy zdasz sobie sprawę, że kulki są w środku, ściśnij z całej siły mięśnie pochwy, podciągnij dno miednicy maksymalnie do góry. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, na tym etapie będziesz w stanie odczuć ciężar i ulgę piłek.
 5. Ściśnij i rozluźnij mięśnie dna miednicy. Zmieniaj prędkość i intensywność.
 6. Jeśli maszyna ma funkcję wibracji, czas ją włączyć, aby proces był przyjemniejszy.

vaginalnuy-trenazher-kegelya

Jak dbać?

Umyj kulki po każdym użyciu pod bieżącą wodą. Aby czyszczenie było dokładniejsze, warto kupić specjalny środek czyszczący.

Wniosek

Piękno i pewność siebie kobiety to nie tylko makijaż i nowa fryzura. O wiele ważniejsze jest, aby organizm funkcjonował prawidłowo przez wiele lat, a życie seksualne toczyło się pełną parą. Teraz już wiesz, w czym tkwi sekret, że jest to problem całkowicie do rozwiązania.

Pytanie odpowiedź

Jaka jest różnica między trenerem Kegla a zwykłymi kulkami dopochwowymi?

W zasadzie nic. Tyle, że kulki dopochwowe to szersza koncepcja, można ich używać tylko do fizycznej satysfakcji. Symulator Kegla to przede wszystkim leczenie wzmacniające mięśnie intymne.

Jaki jest najwygodniejszy ekspres Kegla?

Ten, który został dobrany poprawnie i jest właśnie dla Ciebie. Wszystko zależy od wstępnych danych: stanu zdrowia, osłabienia mięśni.

Jakie są zalety inteligentnych trenażerów Kegel?

Fakt, że z nimi trening będzie przebiegał bardziej produktywnie. Takie symulatory są w stanie przekazywać informacje zwrotne dzięki działaniu specjalnych czujników. Przeanalizują stan Twoich mięśni i przeniosą odczyty do Twojego smartfona.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze trenera Kegla?

Oczywiście na podstawie Twojego doświadczenia, tego, jaki wynik chcesz osiągnąć. Zwróć uwagę na wagę, fakturę kulek pochwowych, ich liczbę.

Jak skuteczne są ćwiczenia Kegla?

Wszystko zależy od twojej świadomości i samodyscypliny. Oczywiście trening kilka razy w miesiącu nie da efektu. Jeśli trenujesz przynajmniej co drugi dzień, pozytywna dynamika nie każe Ci czekać. Staraj się traktować trening mięśni intymnych nie jako obowiązek, ale jako przyjemną rutynę.

Gdzie anonimowo kupić trenera Kegla?

Każdy kameralny sklep zapewni Ci szeroką gamę modeli dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Postaraj się odpowiednio ocenić swoje możliwości i na tej podstawie dokonaj właściwego wyboru.