Wyświetlanie 1–20 z 182 wyników

B Swish bfit Basic – kulki gejszy

64,99 

Bad Kitty Heavy Metal Balls – Metalowe kulki gejszy

59,99 

Black Velvets Nipple Sucker-Wibrator – Kulki do ćwiczenia mieśni kegla

39,99 

Black Velvets O Balls – Kulki gejszy

59,99 

Black Velvets U Balls – Kulki do ćwiczenia mieśni kegla

54,99 

Blush Noir Stainless Steel Kegel Balls – kulki gejszy

45,99 

Boss Series Duo Balls Black – Kulki gejszy, czarne

34,99 

Boss Series Duo Balls Blue – Kulki gejszy, niebieskie

34,99 

Boss Series Duo Balls Gold – Kulki gejszy, złote

34,99 

Boss Series Duo Balls Green – Kulki gejszy, zielone

34,99 

Boss Series Duo Balls Light Pink – Kulki gejszy, jasnoróżowe

34,99 

Boss Series Duo Balls Pink – Kulki gejszy, różowe

34,99 

Boss Series Duo Balls Purple – Kulki gejszy, fioletowe

34,99 

Boss Series Duo Balls Red – Kulki gejszy, czerwone

34,99 

Boss Series Duo Balls Silver – Kulki gejszy, srebrne

34,99 

Boss Series Duo Balls Skin – Kulki gejszy, cieliste

34,99 

Boss Series Duo Balls White – Kulki gejszy, białe

34,99 

Boss Series Silicone Kegel Ball Pink – Kulki gejszy

49,99 

Boss Series Silicone Kegel Balls 125G Pink – Kulki gejszy, różowe

74,99 

Boss Series Silicone Kegel Balls 125G Purple – Kulki gejszy, fioletowe

74,99 

fioletovye-pochwowye-shariki-tak-smeshchennym-centrom-tyazhesti

Trening mięśni dna miednicy i pochwy jest kluczem do jasnego i szczęśliwego życia intymnego. Podczas gdy kobieta jest młoda, takie pytania nie przeszkadzają jej, ale z wiekiem, gdy tkanka mięśniowa jest osłabiona w wyniku porodu i innych zjawisk, bardziej niż kiedykolwiek kwestia podjęcia pewnych działań staje się dotkliwa. Lekarze zalecają wykonywanie specjalnych ćwiczeń i słusznie. Będą jednak sto razy skuteczniejsze, jeśli użyjesz tajskich kulek dopochwowych. Możesz jednak wybrać inne. To jest właśnie temat tego artykułu.

Czym są kulki dopochwowe?

Kulki dopochwowe dla kobiet to specjalne urządzenie do treningu mięśni dna miednicy. Z ich pomocą można lepiej poznać swoje ciało, zwiększyć wrażliwość, napiąć mięśnie pochwy, uzyskać stymulację stref erogennych, a nawet zmniejszyć prawdopodobieństwo wielu chorób w części kobiecej. Jeśli twój mężczyzna nie jest zadowolony z tego, że pochwa stała się szersza i teraz gorzej owija się wokół genitaliów, problem ten można rozwiązać bez operacji – najważniejsze jest posiadanie wystarczającej cierpliwości.

metaloweheskie-pochwowye-shariki-dlya-seksa

W przeciwnym razie takie kulki dopochwowe są również nazywane symulatorami Kegla, ale musisz zrozumieć, że jest to węższe pojęcie. Maszyna Kegla jest potrzebna bardziej do leczenia niż dla przyjemności. Producenci kulek dopochwowych upierają się, że kobiece orgazmy nie powinny być spychane na dalszy plan, ponieważ można samemu się leczyć i jednocześnie czerpać wiele przyjemności.

vaginalnye-shariki-geishi

Nieważne, czy wolisz ziołowe kulki dopochwowe, czy wybierzesz inny model, korzyści z ich stosowania odczujesz dosłownie od pierwszej aplikacji. Ta intymna zabawka jest przeznaczona tylko dla kobiet, ale możesz zabrać ją do łóżka, oddać w ręce swojego mężczyzny i zamienić proces treningowy w ekscytującą grę.

Co tam jest?

Każda kobieta z pewnością jest w stanie wybrać dla siebie najlepsze kulki waginalne. Musisz tylko dowiedzieć się, jakie ich odmiany są w sprzedaży:

 • Kulki dopochwowe z wibracją – mają wbudowany element wibracyjny, który pomaga czerpać większą przyjemność z procesu, przyspiesza początek orgazmu;
 • Kulki dopochwowe z przesuniętym środkiem ciężkości – wewnątrz nich znajdują się mniejsze kuleczki. W momentach użytkowania będą się toczyć, tworząc bardzo ciekawe wrażenie. Dodatkowo mięśnie dna miednicy będą bardziej obciążone, a proces treningowy przyniesie szybsze rezultaty;
 • Kulki dopochwowe z pilotem to urządzenie, które posiada pilot. Ułatwia to panowanie nad kulkami, ponieważ pilot będzie w Twoich rękach, a same kulki będą działać;
 • Zestaw kulek dopochwowych – z reguły zestawy zawierają przedmioty dla kobiet o różnym poziomie wytrenowania i sprawności. Możesz wybrać piłkę, na którą Cię stać, stopniowo zwiększając obciążenie;
 • Piłki solidne – odpowiednie tylko dla osób o średnim i wyższym poziomie wytrenowania. Mogą to być metalowe kulki dopochwowe. Nie wydają dźwięków podczas użytkowania i pomagają w znacznym stopniu poprawić swoje umiejętności w krótkim czasie.

Powyższa tabela zawiera najpopularniejsze modele kulek dopochwowych na mięśnie intymne.

Więc jakie kulki dopochwowe wybrać?

Aby wybrać odpowiednie kulki dopochwowe do treningu, musisz właściwie ustalić priorytety i zdecydować, dlaczego ich potrzebujesz. Zalecamy zwrócenie uwagi na następujące punkty:

 1. Nie bierz zbyt dużych i ciężkich przedmiotów. Na początku będą Ci odpowiadać kulki dopochwowe dla początkujących. Jeśli masz bardzo słabe mięśnie, po prostu nie możesz trzymać przy sobie dużego urządzenia, w rezultacie będziesz zawiedziony treningiem i porzucisz je.
 2. Kup gadżet wykonany z materiału, który jest łatwy w pielęgnacji i nie pochłania zapachów. Może ci się to nie wydawać tak ważne, ale w trakcie ciągłego użytkowania zrozumiesz, jak ważne jest, aby tak intymny przedmiot miał neutralny zapach. Najlepiej zdecydować się na silikonowe kulki dopochwowe. Jednak odpowiednie są również szklane kulki dopochwowe.
 3. Chcesz po prostu poćwiczyć, czy orgazmy też są częścią obowiązkowego harmonogramu? Jeśli ważna jest również twoja własna przyjemność, preferuj kulki dopochwowe ze stymulacją elektryczną.
 4. Zdziwisz się, jak wysoka jest rozpiętość cen.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Zastanówmy się, jak w praktyce używać chińskich kulek dopochwowych.

Jak używać?

 1. Jeśli naprawdę chcesz jak najlepiej wykorzystać trening, a problem zostanie wkrótce rozwiązany, spróbuj regularnie używać piłek. Od przypadku do przypadku – tak nie jest, a wkrótce zobaczysz wynik.
 2. Jeśli w pochwie pojawia się suchość, a to często zdarza się z wiekiem, użyj lubrykantu. Zapewni wygodne zanurzenie zabawki w ciele.
 3. Przyjmij wygodną pozycję, zrelaksuj się, pozbądź się napięcia i umieść złote kulki dopochwowe w macicy.
 4. Gdy urządzenie jest całkowicie zanurzone w środku, ściśnij mięśnie pochwy tak bardzo, jak to możliwe, podciągnij dno miednicy. W tym momencie powinieneś być w stanie wyczuć wagę i objętość piłek.
 5. Teraz powoli i delikatnie ściśnij i rozluźnij mięśnie pochwy. Stopniowo możesz zwiększyć prędkość. Wskazane jest, aby przeczytać o ćwiczeniach Kegla i uwzględnić je w swoim treningu.
 6. Jeśli Twoje urządzenie ma wibracje, włącz je, aby proces był ciekawszy i przyjemniejszy.

Jak dbać?

Z pewnością rozumiesz, że kulki dopochwowe należy myć pod bieżącą wodą z dodatkiem środka czyszczącego po każdym treningu.

Zalety i wady kulek dopochwowych

Jeśli zależy Ci na zdrowiu, pragniesz, aby Twoje życie intymne mieniło się nowymi kolorami, a Twoja partnerka była Tobą zachwycona, zakup wibrujących kulek dopochwowych będzie dla Ciebie logiczną decyzją. Pozwolą Ci być sam na sam ze sobą w celu zrozumienia własnego ciała, dadzą Ci niespotykaną przyjemność, a co najważniejsze rozwiążą wiele problemów w kobiecej części. Jeśli zdenerwowały Cię słabe mięśnie pochwy, po ciężkim treningu zapomnisz o tym problemie. Dzięki kulkom seks z mężczyzną stanie się wygodniejszy i pełen namiętności.

malinowe-silikonowe-pochwowe-szariki

Pytanie odpowiedź

Jak to jest używać kulek dopochwowych?

Nie poczujesz żadnego dyskomfortu. Będzie przyjemne uczucie, że mięśnie dna miednicy napięły się, stały się silniejsze. Wzrośnie wrażliwość ciała, możesz czerpać więcej przyjemności podczas seksu. Wiele dziewcząt zauważa, że po użyciu tej intymnej zabawki ich pożądanie seksualne wzrosło. Przy odpowiedniej praktyce możesz bardzo dobrze nauczyć się osiągania orgazmu z noszenia kulek dopochwowych.

Które kulki dopochwowe lepiej wybrać po raz pierwszy?

Nie bierz kulek o zbyt dużej średnicy i ciężkich. Jeśli mięśnie dna miednicy są słabe i nigdy wcześniej nie robiłeś takiej gimnastyki, po prostu nie będziesz w stanie utrzymać ich w ciele. Daj pierwszeństwo małym, lekkim kulkom. Z dodatkowych funkcji mogą mieć wibracje, które ułatwiają osiągnięcie orgazmu. W przyszłości będziesz mógł kupić cięższy model.

Czy można dać partnerowi kulki dopochwowe?

Całkiem, jeśli choć raz zacząłeś rozmowę na ten temat, a dziewczyna dała jasno do zrozumienia, że nie jest przeciwna takiemu prezentowi. Jednak nawet jeśli nigdy nie wykazywała chęci na zakup kulek dopochwowych, taka niespodzianka i tak będzie dla niej przyjemna. Kulki dopochwowe są przydatne nie tylko podczas orgazmów, ale także dla zdrowia kobiet.

Czy warto stosować kulki dopochwowe?

Oczywiście dlatego, że ten pozornie prosty intymny gadżet pomaga kobiecie wydobyć swoją zmysłowość i seksualność. Jeśli kobieta ma problemy w życiu seksualnym, na przykład słabe mięśnie pochwy, brak wrażliwości, wtedy mogą pomóc kulki dopochwowe.

Gdzie można kupić kulki dopochwowe?

Każdy sex shop. Wygodniej jest to zrobić online. Sklepy internetowe z artykułami intymnymi oferują duży asortyment kulek dopochwowych dla kobiet o różnym doświadczeniu w ich stosowaniu.