Wyświetlanie 1–20 z 87 wyników

Fleshjack Boys Brent Everett , Dildo

379,00 

Fleshjack Boys, Allen King – Dildo

379,00 

Fleshjack Boys, Diego San – Dildo

379,00 

Fleshjack Boys, Manuel Ferrara Dildo – Dildo

379,00 

Fleshjack Boys, Milan Christopher – Dildo

379,00 

Fleshlight Fleshjack Boys Boomer Banks Dildo – dildo flashjack boys

389,00 

Glas Candy Land JuicerGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Happy Rabbit Vibrating Strap-On Harness Set uprząż z wibratorem strap on – czarno-różowy

369,00 

Icicles No. 2 – Szklane dildo, przezroczysty

139,00 

Icicles No. 50 – Szklane dildo, Niebieski

72,43 

Icicles No. 51 – Szklane dildo, Czarny

139,00 

Icicles No. 55 – Szklane dildo, Różowy

159,00 

Icicles No. 57 – Szklane dildo, Różowy

189,00 

Icicles No. 61 – Szklane dildo, przezroczysty

179,00 

Icicles No. 66 – Szklane dildo, przezroczysty

99,00 

Icicles No. 7 – Szklane dildo, Różowy

129,00 

Icicles No. 70 – Szklane dildo, Niebieski

199,00 

King Cock 10 inch Chubby Flesh – dildo

339,00 

King Cock 10″ Cock Black – dildo

247,00 

King Cock 10″ Cock Flesh – dildo

269,00 

realistycznyhnye-falloimitujący-dlya-analnogo-seksa

Seks analny to przyjemność dla estetów, niezwykłe doznania i nowe doznania, które w niczym nie ustępują eksperymentom z klasycznymi urządzeniami erotycznymi. Musisz się do tego starannie przygotować, ale wynik przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na kontakt analny ze swoim mężczyzną, ale naprawdę chcesz otworzyć tę ekscytującą zasłonę, zacznij od analnego dildo. Ta intymna zabawka dostarczy wiele ciekawych doznań w pojedynkę i w parach, pomoże rozwinąć odbyt i pozwoli przeżyć silne podniecenie. Wybór wibratora analnego nie jest łatwym zadaniem i naprawdę jest o czym myśleć. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Co to jest dildo?

Jest to zabawka w postaci wzwodu męskiego penisa, która służy do samodzielnej masturbacji oraz do zabawy w parach. Rozmiar wibratora może być dowolny – zależy to od doświadczenia osoby i jej preferencji. Na przykład, jeśli od dawna chciałeś poczuć duże urządzenie w swoim ciele i jesteś pewien, że będziesz zadowolony, musisz zamówić gigantyczne dildo. Taka zabawka jest potrzebna, aby uzyskać nowe doznania: zobaczysz, jak przyjemnie jest czuć pełność jednocześnie w dwóch otworach – pochwie i odbycie.

falloimitator-dlya-analnoy-stimulyatcii

Samo przygotowanie do penetracji analnej to bardzo długi proces, w którym nie można obejść się bez użycia dodatkowych urządzeń. Z wibratorem możesz samodzielnie rozciągnąć się bezboleśnie, zgłębić swoje ciało i uzyskać nowe doznania. Mężczyzna również może skorzystać z takiej zabawki, ponieważ w okolicy prostaty znajduje się dużo zakończeń nerwowych. Dildo analne mogą kupić zarówno pary tej samej płci, jak i tradycyjne pary do swoich gier seksualnych. Nowe doświadczenie będzie bardzo ekscytujące, a seks analny nie będzie Cię już bał.

Co tam jest?

Aby zrozumieć, jakiego rodzaju dildo potrzebujesz, powinieneś zrozumieć, jakie są jego odmiany:

 • Realistyczne – takie zabawki wyglądają dokładnie tak samo jak męski narząd płciowy podczas erekcji. Wieńce, moszna, głowa – wszystko to narysowane jest z godnym pochwały naturalizmem;
 • Giganty – spodoba ci się takie intymne urządzenie, jeśli nie jesteś już początkującą osobą w zakresie pieszczot analnych i jesteś gotowa na więcej;
 • Dla początkujących – miniaturowe sztuczne penisy o niewielkich rozmiarach i średnicy, z którymi nie straszne jest rozpoczęcie ekscytującej podróży w świat seksu analnego;
 • Wibracje to dodatkowa funkcja, która z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy szukają zupełnie nowych wrażeń. Wibracja zapewni dodatkową stymulację, wyostrzając wszystkie zmysły;
 • Do stymulacji prostaty – takie dildo przyda się panom, którzy lubią pieścić odbyt i prostatę. Również taka zabawka pozwoli Twojemu partnerowi poeksperymentować i spróbować pieszczot odbytu, jeśli od dawna o nich marzył;
 • W przypadku podwójnej penetracji penetracja odbytu jest z pewnością przyjemna, ale nie zapominaj, że penetracja obu otworów jednocześnie może być bardzo ekscytująca;
 • Z pompowaniem – takie wibratory wyposażone są w specjalną gruszkę, dzięki czemu trzon penisa można napompować do pożądanego rozmiaru, gdy znajduje się on wewnątrz ciała.

Aby ułatwić Ci wybór i pomóc w znalezieniu odpowiedniego modelu, sporządzono ranking najpopularniejszych produktów.

czernyj-analnyj-falloimitator-s-kolcom

Zalety i wady wibratorów analnych

Zdecydowanie nie można powiedzieć czegoś złego o tej kategorii zabawek, ponieważ rozwiązują one bardzo konkretne zadanie – zaspokajają naturalne zainteresowanie stosunkiem analnym i pozwalają przygotować się do niego z wysoką jakością. Możesz mieć nieprzyjemne doświadczenie tylko wtedy, gdy użyjesz wibratora analnego wbrew swojej woli pod naciskiem partnera. Jeśli taki eksperyment wywoła u Ciebie pożądanie i podniecenie, z pewnością docenisz wszystkie zalety tak intymnej zabawki.

Więc który wybrać?

Czasami wybór nie jest łatwy, ale możesz to zrobić, jeśli posłuchasz zaleceń:

 1. Przede wszystkim musisz zdecydować się na rozmiar. Standardowa długość wibratora analnego to 12-15 cm, ale są modele o długości 25 cm i więcej.
 2. Zapraszam do wyboru gadżetów wykonanych z hipoalergicznych, wytrzymałych materiałów takich jak PCV, silikon, plastik ABS, skaj, guma termoplastyczna.
 3. Zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie, jaka zabawka Cię ekscytuje? Być może zbyt realistyczne lub chciałbyś wibrować wibratorem.
 4. Wraz ze wszystkimi wymienionymi cechami musisz obliczyć koszt w swoim umyśle.

Wskazówki dotyczące używania i pielęgnacji dildo z przyssawką

Te wskazówki przydadzą się podczas ćwiczeń.

Jak używać?

 1. Pamiętaj, że seks analny i waginalny bardzo się od siebie różnią. W odbycie nie ma naturalnego smarowania, początkowo ta dziura nie zapewniała zanurzenia jakichkolwiek przedmiotów w środku, więc nie zdziw się, jeśli uruchomi się odruch wyrzucania.
 2. Delikatnie pogłaszcz palcami odbyt, zanurz je w środku, rozciągnij ciasny otwór. Powinieneś przyzwyczaić się do niezwykłych wrażeń.
 3. Upewnij się, że zawsze masz pod ręką specjalny lubrykant do odbytu – pochwa nie zadziała.
 4. Zacznij powoli zanurzać dildo w swoim ciele. Jeśli jest to część seksualnej gry, powierz zabawkę partnerowi.
 5. Jeśli pojawi się dyskomfort, przerwij praktykę, daj sobie czas na odpoczynek i spróbuj ponownie.

Jak dbać?

Po każdym zabiegu umyj zabawkę bardzo dokładnie pod bieżącą wodą używając nieagresywnego mydła.

Wniosek

Jeśli interesowałaś się seksem analnym od dawna, ale nie wiedziałaś, jak go zrealizować, teraz masz ku temu świetną okazję. Dildo analne pozwoli Ci przygotować się do stosunku i zwiększyć stopień podniecenia. Zdobędziesz nowe doznania i będziesz mógł zdecydować, czy jesteś zainteresowany tego rodzaju seksem.

malinovyj-falloimitator-dlya-analnogo-seksa-s-sharikami

Pytanie odpowiedź

Jaka jest różnica między wibratorem analnym a zwykłym?

Zwykłe wibratory są dłuższe i grubsze, podczas gdy standardowe wibratory analne są nieco krótsze. Wynika to z faktu, że zbyt dużych zabawek nie należy zanurzać w odbycie.

Czy przy wyborze dildo należy brać pod uwagę płeć?

Nie, ponieważ to samo dildo może być używane przez oboje partnerów po umyciu. Wyjątkiem są masażery prostaty. Są stworzone specjalnie dla mężczyzn.

Czy podczas używania wibratora analnego konieczny jest lubrykant?

Obowiązkowe, ponieważ naturalne nawilżenie nie jest wytwarzane w odbycie. Jeśli nie użyjesz smaru, ryzykujesz pękanie.

Jak sprawić, by stymulacja dildo była bezbolesna?

Rozwiń odbyt palcami, poruszaj się bardzo powoli i płynnie, używaj lubrykantu, odpowiadaj na komentarze partnera i nie działaj wbrew jego woli.

Ile kosztuje dildo analne i gdzie mogę je kupić?

Zabawkę do seksu analnego można zamówić tylko w intymnym sklepie. Użyj filtra, aby posortować produkty, które najbardziej Cię interesują.