Wyświetlanie 1–20 z 263 wyników

Bad Kitty Arm & Leg Restrai – System do krępowania

89,00 

Bad Kitty Bed Restraint Set – System krępowania do łóżka

179,00 

Bad Kitty Bed Shackles – System krępowania do łóżka

99,00 

Bad Kitty Bed Shackles – System krępowania do łóżka

99,00 

Bad Kitty Bondage Kit – Podstawowy zestaw bdsm

54,99 

Bad Kitty Bondage Set – System krępowania

99,00 

Bad Kitty Bondage Set – Zestaw BDSM

199,00 

Bad Kitty Bondage Set Ulti – Zestaw BDSM

119,00 

Bad Kitty Bondage Set-Wibrator – Zestaw BDSM

119,00 

Bad Kitty Bondage Tape 18M – taśma do krępowania

54,99 

Bad Kitty Collar And Flogger – Obroża z dopinanym pejczem

89,00 

Bad Kitty Collar Clips And Flogger – Zestaw BDSM

109,00 

Bad Kitty Fessel-Set Lila – Zestaw BDSM

109,00 

Bad Kitty Fesselset Asia – Zestaw BDSM

99,00 

Bad Kitty Fesselset Breit – Wiązania do krępowania nóg i rąk

99,00 

Bad Kitty Fesselset Rot I – Kajdanki na kostki i nadgarstki

89,00 

Bad Kitty Hals-Handfessel – System do krępowania

79,00 

Bad Kitty Halsband Strass – Obroża na szyję

84,00 

Bad Kitty Halsfessel – Obroża na szyję ze smyczą

109,00 

Bad Kitty Halsfessel Lein – Obroża ze smyczą

89,00 

naruchnyky-dlya-seksa

Według licznych anonimowych sondaży przeprowadzonych wśród kobiet w różnym wieku, większość z nich wyobraża sobie, że jest unieruchomiona i ujarzmiona w swoich fantazjach. Praktyka podporządkowania się partnerowi jest bardzo ekscytująca, posłuszeństwo może być bardzo seksualne. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na pełne zniewolenie i dopiero zaczynasz poznawać kulturę BDSM, zakup prostych kajdanek wystarczy, aby podnieść stopień namiętności w Twojej sypialni. Jak wybrać odpowiedni rodzaj bondage i jak go stosować, opisano poniżej.

Czym są kajdanki do seksu?

Kajdanki do seksu to urządzenie erotyczne wykorzystywane w grach seksualnych. Jest to również niezbędny atrybut praktyk BDSM, które obejmują kajdany, unieruchamianie niższego partnera. Kajdanki mogą być używane jako samodzielne akcesorium – ta opcja jest preferowana dla początkujących lub w połączeniu z wiązaniem, przy użyciu specjalnej taśmy do wiązania, lin, bloków, haków analnych, urządzeń do zawieszania.

bdsm-narychnyky-dlya-fiksacii-ruk-i-lodyzhek

Wszystkie te akcesoria pozwalają unieruchomić i unieruchomić partnera, uzyskując satysfakcję estetyczną i seksualną. Oczywiście, jeśli również niewiele wiesz o kulturze BDSM, nie powinieneś od razu oddawać się wszystkim poważnym. Odpowiednio dobrane kajdanki pomogą Ci się podniecić i prawidłowo rozpocząć grę, nie powodując bólu i dyskomfortu u partnera. Pomogą ci przyzwyczaić się do sztywności i będziesz w stanie zrozumieć, czy możesz iść dalej, czy na tym się zatrzymać.

Jakie są typy?

Same kajdanki są wąskim akcesorium używanym do określonego celu. Dlatego wszystkie modele będą wyglądać mniej więcej tak samo, a jedyne różnice będą dotyczyły projektu:

 • Metal – najłatwiejsza opcja. Wyglądają stylowo i bardzo naturalistycznie. Nadaje się dla tych, którzy kochają gry fabularne w policjanta i więźnia;
 • Futro – wygląda bardzo pikantnie i erotycznie. To wersja czysto kobieca, ale na mężczyźnie będzie wyglądać bardzo nietypowo. Są jasne kolory: różowy, liliowy itp.;
 • Skóra – może być zarówno ze skóry naturalnej, jak i ze sztucznej. Zwykle ozdobiony nitami, pierścieniami i innymi łącznikami niklowymi;
 • Z kolcami – wyglądaj brutalnie i seksownie. Być może poczujesz się jak gwiazda rocka w takich kajdankach, a potem będziesz chciał być ujarzmiony;
 • Ze skóry kolorowej – oczywiście czerń to rozwiązanie uniwersalne, ale nikt nie krępuje się zdecydować na model w kolorze białym, czerwonym, niebieskim czy różowym;
 • Z nadrukiem – najczęściej oznacza lamparta. Takie zwierzęce zabarwienie budzi najpodlejsze instynkty. Również w sprzedaży można znaleźć kajdanki z nadrukiem gadów;
 • Kołnierz z kajdankami to ciekawy zestaw, który pozwala na pewniejsze zamocowanie dolnego partnera.

pushystye-naruchnyky-s-mekhom

Zalety i wady kajdanek na seks

Każde akcesorium do seksu jest niezwykle trudne do oceny z punktu widzenia zalet i wad, ponieważ jest to urządzenie, które powinno sprawiać przyjemność, a to, czy ludzie mogą go zdobyć, zależy od ich indywidualnych upodobań. Kajdanki mogą wywoływać negatywne emocje tylko wtedy, gdy używasz ich wbrew Twojej woli, ranią Cię lub Twój partner jest niegrzeczny i nieuważny. We wszystkich innych przypadkach wrażenia powinny być pozytywne. Jeśli ty i twój partner nadajecie na tych samych falach, jesteście jednakowo zainteresowani uszczęśliwianiem się nawzajem i pociąga was BDSM, nie powinno być żadnych negatywnych wrażeń.

Więc które wybrać?

Spróbujmy teraz dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, aby dokonać właściwego wyboru:

 1. Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar nadgarstków osoby, która założy kajdanki. Dobrze, jeśli można je zacisnąć, ale większość modeli ma stałe rozmiary, a jeśli nadgarstki są zbyt cienkie, ręce po prostu się wyślizgną.
 2. Jeśli jesteś kontynuacją, a nie amatorem, warto rozważyć opcję wiązania wieloelementowego. Weźmy na przykład kajdanki, linę i obrożę – zakres eksperymentów znacznie się poszerzy.
 3. Zwróć także uwagę na aspekt estetyczny. Kajdanki powinny Cię zadowolić, ich wygląd nie powinien być odpychający. Musisz chcieć je nosić w kółko.
 4. Zestawy będą kosztować jeszcze więcej.

naruchnyky-dlya-rolevyh-igr

Jakie są zasady bezpieczeństwa dotyczące seksu w kajdankach?

Nawet jeśli jesteś pewien, że wiesz wszystko o niewoli, nie będzie zbyteczne słuchanie następujących zasad:

 1. Zanurzenie w praktykach BDSM powinno nastąpić tylko wtedy, gdy oboje partnerzy są na to gotowi. Przed użyciem kajdanek uzyskaj zgodę partnera/partnera i upewnij się, że on/ona zdecydowanie tego chce.
 2. Powinieneś wybrać takie kajdanki, aby były w sam raz. Akcesorium nie powinno naciskać, pocierać, być niewygodne. Jego jedynym celem jest unieruchomienie.
 3. Nie ma znaczenia, czy użyjesz tylko kajdanek, czy chcesz całkowicie związać dolnego partnera, musisz wymyślić bezpieczne słowo. Obaj uczestnicy procesu muszą to wiedzieć. Przy najmniejszym sygnale, aby się zatrzymać, musisz to zrobić natychmiast.

Wniosek

BDSM to ciekawa, ekscytująca gra, to nowe doświadczenie i ciekawe doznania, ale wszystkich rozkoszy praktyk dominacji/niewoli zasmakujesz tylko wtedy, gdy szanujesz życzenia swojego partnera i słuchasz go. Pamiętaj, że seks w kajdankach to przede wszystkim przyjemna rozrywka, coś nowego, czego musisz spróbować. Nie bój się eksperymentować w granicach rozsądku. Porzuć purytańskie myśli, że BDSM to straszna perwersja. To nowe doświadczenie, które na pewno się przyda, jeśli zrobisz wszystko dobrze.

Pytanie odpowiedź

Jaki materiał lepiej kupić kajdanki na seks?

Najczęściej kupujący preferują futro i prawdziwą skórę. Kajdanki wykonane z takich materiałów prezentują się atrakcyjnie i przyjemnie dla ciała. Metal bez dodatkowych materiałów to również dobra opcja. Z reguły taki model będzie kosztował mniej.

Jak przekonać dziewczynę do seksu za pomocą kajdanek?

To najczęstszy błąd. W żadnym wypadku nie należy przekonywać partnera do czegokolwiek. Powiedzmy, że i tak ją zmusisz. Czy będziesz zadowolony uprawiając seks z osobą, która siłą zaspokaja Twoje fantazje seksualne? To nie jest dobry pomysł.

Jaka jest zaleta kajdanek z przekładkami?

Fakt, że stwarza pole manewru i pozwala związać dolnego partnera tak, jak chcesz.

Czym są mankiety na palce?

To miniaturowe akcesorium, które jest używane bardziej do otoczenia niż do prawdziwej fiksacji. Pozwala stworzyć absolutne poczucie siły u górnego partnera i całkowitą zależność u dolnego.

Gdzie mogę anonimowo kupić kajdanki do gier erotycznych?

Jeśli martwi Cię anonimowość, lepiej złożyć zamówienie za pośrednictwem internetowego sklepu erotycznego. Nie musisz komunikować się bezpośrednio z konsultantem. Twoje zamówienie zostanie zapakowane w nieoznakowane, zapieczętowane pudełko.