Wyświetlanie 1–20 z 49 wyników

Bad Kitty Butterfly Inflat – Knebel nadmuchiwany

89,00 

Bad Kitty Knebel Sil. Penis-Knebel – Knebel z penisem

89,00 

Bad Kitty Knebel Sil. Ring – Knebel z krążkiem

74,00 

Bad Kitty Knebel Silikon L – Knebel z kulką

79,00 

Bad Kitty Knebel Silikon M – Knebel z kulką

79,00 

Bad Kitty Knebel Silikon R. – Knebel z kulką, czerwony

59,99 

Bad Kitty Knebel Silikon S – Knebel z kulką

79,00 

Bad Kitty Knebel-Knebel Silik.Pink – Knebel z kulką, różowy

59,00 

Bad Kitty Mundknebel Knebel – Knebel z kulką

59,00 

Bad Kitty Mundknebel Sw – Knebel z kulką

54,99 

Btb Fetish Ball Gag – knebel z kulką, czarny

45,99 

Dream Toys Blaze Breathable Ball Gag Pink – Knebel z kulką

64,99 

Dream Toys Blaze Deluxe Breathable Ball Gag – Knebel z kulką

64,99 

Easy Toys Ball Gag With Pvc Ball Black – Knebel z kulką, czarny

59,99 

Easy Toys Ball Gag With Pvc Ball Black – Knebel z kulką, czarny

59,99 

Easy Toys Ball Gag With Pvc Ball Red – Knebel z kulką, czerwony

59,99 

Easy Toys Ball Gag With Pvc Ball Red – Knebel z kulką, czerwony

59,99 

Easy Toys Ball Gag With Silicone Beads – Knebel do ust z kulkami analnymi

79,00 

Easy Toys Ball Gag With Silicone Beads – Knebel do ust z kulkami analnymi

79,00 

Easy Toys Ball Gag With Silicone Dong – Knebel do ust z penisem

84,00 

bdsm-rasshiritel-rta

Jeśli koncepcja tradycyjnego seksu od dawna stała się dla Ciebie synonimem rutyny i desperacko szukasz czegoś, co zaspokoi Twoje stale rosnące apetyty, zdecydowanie powinieneś zwrócić się do praktyków BDSM. Nie trzeba od razu próbować odtworzyć scenariusza filmu porno w prawdziwym życiu, wystarczy kupić kilka uwodzicielskich atrybutów i wymyślić kilka zdeprawowanych fraz, aby Twoje życie seksualne nabrało nowej rundy. W każdym sklepie internetowym znajdziesz wiele akcesoriów BDSM, których zastosowanie zapewni wyjątkowe doznania. Jeśli jeszcze nie myślałeś o kupnie knebla, ten pomysł może Cię zainteresować. Ten artykuł zawiera informacje, z których na pewno skorzystasz.

Gagi i rozszerzacze ust: czym są i czym się różnią?

Filozofia BDSM to przede wszystkim całkowite podporządkowanie się partnera tak, aby był w pełnej mocy tego, który dominuje. Pozbawić go wzroku, zmusić do milczenia i wykonywania poleceń – to ekscytuje nie tylko tego, który kieruje procesem, ale i dolnego. Pozbawienie osoby zdolności do wydawania dźwięków można wykonać za pomocą knebla lub ekspandera.

bdsm-klyap-sharik

Te ostatnie służą również do inscenizacji wymuszonego seksu oralnego. Należy zauważyć, że to za pomocą głosu osoba może zasygnalizować, że odczuwa ból, lub wyrazić chęć zakończenia sesji BDSM. Jeśli twoja dziewczyna zdecydowała się na to, ufa ci bez końca i nie powinieneś oszukiwać jej zaufania. Za pomocą knebla lub ekspandera możesz całkowicie pozbawić dolnego partnera głosu lub pozostawić mu możliwość wydawania dźwięków.

Tutaj duży nacisk kładzie się na to, aby osoba, nawet w bardzo niesamodzielnej pozycji, czuła się komfortowo, nie bała się, w przeciwnym razie podniecenie pójdzie na marne. Pamiętaj, że użycie knebla powinno pomóc w grze, rozgrzewce i przygotowaniu się do seksu. Jeśli któryś z partnerów nie aprobuje takich działań, jest mało prawdopodobne, że coś się ułoży. Upokorzenie powinno zadowolić oboje – tylko w tym przypadku możemy mówić o przyjemności.

blackj-klyap-fallos

Co tam jest?

Aby zrozumieć, jaki rodzaj knebla chcesz kupić, musisz dowiedzieć się, czym różnią się jego typy:

 • Knebel kulkowy – kulka umieszczana jest w ustach, może mieć dowolny rozmiar. Piłki o zbyt dużej średnicy utrudniają oddychanie, dlatego ich używanie podczas przeziębienia jest zabronione. Małe kuleczki z otworami pozwalają bez problemu oddychać i połykać ślinę. Taki knebel zapinany jest na paski z tyłu głowy;
 • Knebel pierścieniowy to pierścień na paskach, który wkłada się w usta, pozostawiając je otwarte. Taki knebel pozwala zmusić dno do seksu oralnego;
 • Knebel pająka jest rodzajem knebla pierścieniowego, ale różni się od niego tym, że jest bardzo bezpiecznie zamocowany i nie pozwala na ruch konstrukcji. Takim kneblem nie będzie można zamknąć szczęki. Nie pozwala mówić, osoba będzie mogła wydawać tylko dźwięki, na przykład jęki;
 • Medyczny zwijacz ust jest również kneblem i ma podobny kształt do knebla pierścieniowego lub knebla pająka. Jego osobliwość polega na tym, że usta z takim kneblem można otwierać na różne szerokości. Ekspander jest wygodnie dostosowany do konkretnej osoby. Umożliwia również seks oralny;
 • Knebel wędzidłowy to patyk, w który wgryza się osoba. Często taki knebel jest częścią amunicji podczas gier z kucykami. Taki knebel jest dobry, ponieważ pomaga uniknąć urazów języka;
 • Knebel fallusa – na zewnątrz wygląda jak wibrator, a w ustach kulka, dzięki czemu wygodnie jest zaciskać zęby. Za pomocą takiego knebla możesz zadowolić dominującego partnera. Za pomocą takiego knebla wygodnie jest dokonywać tarcia;
 • Choker Gag – może zostać przekształcony z ozdoby na kobiecą szyję i przedmiotu upokorzenia.

bdsm-rasshiritel-s-metallicheskim-kolcom

Jak używać?

Wydawałoby się, że jest to bardzo proste urządzenie, jednak trzeba ściśle przestrzegać pewnych zasad, aby twoje eksperymenty zakończyły się sukcesem i nie było ryzyka dla życia dolnego partnera:

 1. Pierwszą i najważniejszą zasadą jest używanie knebla tylko wtedy, gdy podwładny partner nie jest temu przeciwny. Wiązanie jest niedozwolone.
 2. Ponieważ knebel może utrudniać oddychanie, należy go używać z najwyższą ostrożnością. Człowieka w kneblu nie można długo pozostawić samemu sobie. Akcesorium nie jest zalecane dla osób cierpiących na astmę lub przeziębienia.
 3. Partner dominujący musi być dwukrotnie bardziej ostrożny, jeśli podwładny nosi knebel. Natychmiast zdejmij akcesorium, jeśli partner robi charakterystyczne znaki, jego czoło pokrywają się kroplami potu, usta zmieniają kolor, twarz staje się nienaturalnie blada.
 4. Jeśli uważasz, że nie jest konieczne uzgadnianie jakiegoś gestu zatrzymania i wszystko jakoś samo pójdzie dobrze, lepiej w ogóle nie rozpoczynać gry. Twój partner nie będzie mógł mówić, ale musi mieć pewność, że w razie niebezpieczeństwa przyjmiesz sygnał i przerwiesz sesję BDSM.
 5. Musisz bardzo ostrożnie zapiąć knebel. Pasy nie powinny uciskać głowy, nie powinno być odruchu wymiotnego, nic nie powinno uciskać. Jednym słowem urządzenie musi być noszone w taki sposób, aby osoba mogła bez problemu spędzić w nim długi czas bez uszczerbku dla samopoczucia. Zakładając rozszerzacz, stale interesuj się reakcją ukochanej osoby, monitoruj wszelkie sygnały alarmowe.
 6. Po zakończeniu gry usuń knebel, zainteresuj się tym, jak się czujesz. W razie potrzeby knebel można opłukać pod bieżącą wodą.

Więc który wybrać?

 1. Wybór knebla w dużej mierze zależy od scenariusza, który planujesz zrealizować. Będzie świetnie, jeśli oboje partnerzy przyłączą się do wyboru knebla lub rozszerzacza – to jeszcze cię zbliży.
 2. Jeśli nie planujesz całkowicie pozbawić partnera możliwości wydawania dźwięków, idealny jest knebel z małą piłką. Model ten warto kupić również dla początkujących, którzy dopiero odkrywają BDSM dla siebie.
 3. Zwróć uwagę na rodzaj fiksacji. Najbardziej niezawodny jest ten z kilkoma paskami.
 4. Jeśli od dłuższego czasu ty i twoja dziewczyna nie jesteście obcy w grach polegających na uległości/dominacji, możecie spokojnie kupić rozwieracz ust. Dzięki niemu możesz maksymalnie otworzyć usta lub tylko lekko otworzyć – od tego będzie zależeć zdolność wydawania dźwięków.
 5. Jeśli poważnie przygotowujesz się do nadchodzącej sesji BDSM, to wraz z kneblem wskazane jest zakupienie maski, smyczy, bata, uprzęży. Taka amunicja znacznie rozszerzy twoje eksperymenty seksualne.

bdsm-rasshiritel-v-forme-gub

Wniosek

BDSM nie jest sposobem na obrażenie osoby, spowodowanie jej prawdziwego bólu. To ekscytująca praktyka seksualna, której celem jest czerpanie przyjemności i niezwykłych doznań. Partner dominujący musi być bardzo uważny i ostrożny, aby ten, kto jest mu podporządkowany, nie odczuwał strachu i dyskomfortu. Używanie knebla da ci pozytywne wrażenia tylko wtedy, gdy posłuchasz wszystkich wskazówek przedstawionych powyżej.

Pytanie odpowiedź

Dlaczego ekspander jest potrzebny w praktyce BDSM?

Ekspander wygląda bardzo erotycznie na dolnym partnerze, pozwala na maksymalne upokorzenie, uniemożliwia mówienie. Wreszcie jest potrzebny do gry, której znaczeniem jest wymuszony seks oralny.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze knebla?

O tym, jak siedzi na głowie, o sposobach zapinania, o swojej konfiguracji, o tym, jak bardzo jest w stanie uniemożliwić wydawanie dźwięków. Oczywiście warto zainteresować się również jego kosztem.

Jaki gag powinien wybrać nowicjusz?

W żadnym wypadku, nie na początku, nie musisz ścigać skomplikowanych ekspanderów. Nie będziesz w stanie go właściwie używać, a twój partner będzie miał negatywne doświadczenia. najlepszą opcją są proste gagi z kulkami o małej średnicy. Taka zabawka pozostawia możliwość wydawania dźwięków, co może być bardzo ważne dla uległego partnera.

Jaka jest osobliwość knebla fallusa?

Jest to penis z paskami. Paski mocuje się z tyłu głowy, fallus wystaje z ust, a w ustach przyczepiony jest do kuli, która gryzie zębami. Bardzo nietypowy i ekscytujący projekt, dzięki któremu możesz tworzyć tarcia.

Gdzie i za ile można kupić rozszerzacze i gagi BDSM?

Każdy intymny sklep jest gotowy zaoferować różnorodną gamę gagów.