Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

erektsionnoye-vibrokoltso

Mężczyźni i kobiety rzadko osiągają orgazm w tym samym czasie – to raczej nie będzie dla nikogo tajemnicą. Aby zbliżyć się do tak niesamowitej jedności, musisz dobrze czuć swojego partnera i mieć doświadczenie w seksie. Pierścień wibracyjny dla mężczyzn to małe urządzenie, które pomaga mężczyźnie zwolnić, a kobiecie, przeciwnie, przyspieszyć wyładowanie. Jeśli wierzyć entuzjastycznym opiniom na temat męskich zabawek erotycznych, ta zabawka działa świetnie.

Co to jest pierścień wibracyjny?

Wibrator erekcji to intymna zabawka, którą zakłada się na podekscytowany penis podczas stosunku płciowego. W zależności od tego, na której części trzonu penisa się znajduje, możesz zmaksymalizować podniecenie mężczyzny lub kobiety. Podczas seksu zapobiega odpływowi krwi z penisa, dzięki czemu moment wytrysku jest opóźniony. Jednocześnie wibrujący element lub wytłoczone wybrzuszenia na pierścionku pomogą kobiecie przeżyć niezapomniane wrażenia. Oczywiście pierścień masuje również strefy erogenne mężczyzny. Ta zabawka jest jedną z tych, które sprawiają równą przyjemność obojgu partnerom. Kupowanie go ma sens dla tych, którzy mają trudności z kontrolowaniem stosunku płciowego, w wyniku czego dziewczyna nie ma czasu, aby właściwie cieszyć się tym procesem. Zazwyczaj pierścienie erekcyjne kupują pary heteroseksualne, ale partnerzy homoseksualni również mogą je kupić.

erekcionnoe-vibrokolco-dlya-stimulyacii-klitora

Co to są pierścienie wibracyjne?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych pierścieni kogutów. Możesz coś z niego wybrać. Przyda ci się również dowiedzieć się, jakie w zasadzie istnieją ich odmiany:

 • Z mocowaniem tylko na penisie – taka zabawka trzyma się na ciele tylko dzięki temu, że jest przyczepiona do genitaliów;
 • Z podwójnym mocowaniem – ten rodzaj mocowania jest bardziej niezawodny, ponieważ jest przymocowany do wibrującego pierścienia na penisie, a także na mosznie;
 • Ze stymulatorem łechtaczki – taki model nazywa się wibrującym dla kobiet, ponieważ pieści jej główną strefę erogenną;
 • Ze stymulatorem moszny – mężczyznom na pewno przypadnie do gustu to urządzenie, bo przy pomocy wibracji będzie w stanie sprawić im niesamowitą przyjemność;
 • Z dwoma elementami wibracyjnymi – takie modele są najbardziej popularne, często nazywane są pierścieniami wibracyjnymi dla dwojga. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oboje partnerzy doświadczyli dodatkowej stymulacji wrażliwych obszarów;
 • Wytłoczony – wyposażony w pryszcze i wypustki na powierzchni, dzięki którym moszna i łechtaczka otrzymają stymulację podczas tarcia;
 • Z zatyczką odbytu – takie męskie wibrowanie jednocześnie opóźni proces wytrysku i pieści odbyt – również bardzo wrażliwy obszar;
 • Z wieloma trybami – możliwość przełączania się między trybami i prędkościami sprawia, że seksualne gry są jeszcze bardziej ekscytujące;
 • Z pilotem – pierścienie wyposażone w pilota są wygodniejsze w użyciu. Aby przełączyć tryb, nie musisz sięgać po pierścień, aby nacisnąć przycisk – masz do tego pilota.

chernoe-erekcionnoe-vibrokolco

Oczywiście najlepszą opcją jest zakup jednego pierścionka, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Jeśli interesują Cię dwie lub więcej modelek i jesteś gotowy wydać pieniądze, aby Twój seks był lepszy i jaśniejszy, to bez wątpienia jest to właściwa decyzja.

Więc jakie wibracje wybrać?

Abyś nie żałował swojego wyboru i był w 100% zadowolony, wybierając zabawkę intymną, powinieneś wziąć pod uwagę następujące parametry:

 1. Rozmiar. Średnica wszystkich pierścieni jest inna. Idealnie powinien ciasno przylegać do penisa, nie ślizgać się podczas wytrysku, ale też nie powodować bólu, nie blokować całkowicie przepływu krwi. Wszystko zależy od grubości lub grubości twojego penisa. Kieruj się tym, że większość pierścionków ma średnicę 1,5-3,5 cm.
 2. Typ załącznika. Zastanów się, jak chciałbyś, aby pierścień z motylem był przymocowany do ciała. Pamiętaj, że podwójne zapięcie – na tułów penisa i na mosznę – bardziej opóźnia wytrysk.
 3. Liczba elementów wibracyjnych. Jeśli w pierścieniu jest tylko jeden element, ten, którego ciało będzie stymulował, odczuje przyjemność. Najlepszą opcją jest wybór pierścienia wibracyjnego dla mężczyzny i kobiety, aby oboje mogli się cieszyć.
 4. Ulga. Różne wąsy, wypukłości i żebra potęgują emocje. Warto o tym pamiętać, jeśli np. Twoja pani ma bardzo niską wrażliwość.
 5. Metoda ładowania. Na rynku dostępne są silikonowe pierścienie wibracyjne, które są zasilane bateriami iz wbudowaną baterią, czyli ładowalną. Druga opcja jest droższa, ale preferowana.
 6. Metoda kontroli. Przede wszystkim powinieneś pomyśleć o swoim komforcie podczas seksu io tym, jak wygodna będzie Twoja kobieta. Jeśli bez końca sięgasz po pierścień, aby przełączyć tryb, zepsuje to cały nastrój. Dlatego lepiej wybrać wibrującego króliczka z pilotem.

erekcionnoe-vibrokolco-tak-bodziec-moshonki

Chociaż twoja dziewczyna nie będzie nosić wibrującego pierścienia podczas seksu, nadal warto włączyć ją do wyboru zabawki.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Najlepsze wibracje będą tylko tak dobre, jak je prawidłowo używasz i przechowujesz.

Jak używać?

Te proste wskazówki pomogą Ci:

 1. Nawet nie myśl o umieszczeniu wibrującego pierścienia łechtaczki lub czegoś na swoim penisie w normalnym stanie. Poczekaj na dobrą erekcję i dopiero wtedy użyj zabawki. Dopiero po osiągnięciu maksymalnego pobudzenia urządzenie będzie pewnie przylegać do ciała.
 2. Umieść wibrujący pierścień królika u podstawy prącia. Nie bierz smarowania – dzięki temu urządzenie będzie się bardziej przesuwać. Jeśli potrzebny jest lubrykant, należy go nakładać tylko na główkę penisa i dopiero po umieszczeniu wibrującego pierścienia.
 3. Jeśli używasz prezerwatywy, należy ją zakładać dopiero po założeniu podwójnego pierścienia wibracyjnego.
 4. Ustaw urządzenie tak, aby dotykało moszny lub łechtaczki. Jeśli ma dwa wibrujące elementy, dostosuj jego położenie tak, aby obaj uczestnicy procesu byli zadowoleni.
 5. Wybierz prędkość. Jeśli przyciski sterujące znajdują się na pierścieniu, wygodniej jest przełączać tryby dla kobiety.

Jak dbać?

Tutaj wszystko jest proste: umyj pierścień erekcyjny motyla w ciepłej, bieżącej wodzie za pomocą specjalnego środka czyszczącego. Trzymać z dala od dzieci.

Zalety i wady wibropierścienia.

 • Pomaga mężczyźnie opóźnić wytrysk i przedłużyć erekcję;
 • Zapewnia dodatkową stymulację obu uczestnikom procesu;
 • Pozwala urozmaicić proces seksualny, ponieważ teraz się wydłuży;
 • Sprawia, że zły seks jest zauważalnie lepszy.

W urządzeniu nie znaleziono żadnych oczywistych wad.

Pytanie odpowiedź

Czy mężczyzna otrzyma przyjemne doznania z wibrowania?

Tak, ale tylko jeśli założysz go bliżej moszny. Wibracje wpłyną na strefę erogenną, intensyfikując doznania. Zazwyczaj częściej wibrowanie zakładane jest w taki sposób, że dotyka łechtaczki kobiety i daje jej przyjemne emocje.

Czy są jakieś ograniczenia co do pozycji, w których wygodnie jest używać pierścienia wibracyjnego?

Za pomocą wibrującego pierścienia czasami może być trudno zadowolić kobietę, więc partnerzy muszą się dostosować. Anatomicznie najwygodniejszą pozycją dla maksymalnej penetracji jest piesek, dlatego użycie wibrującego pierścienia jest w tej pozycji optymalne. Dowiedzenie się, które pozy są dla Ciebie odpowiednie, jest możliwe tylko w praktyce.

Czy pierścień wibracyjny robi dużo hałasu?

Wibrujący pierścień wydaje niewiele hałasu, więc nie będzie odwracał uwagi od głównego procesu. Aby mieć pewność, że należy to doprecyzować podczas składania zamówienia u operatora lub dokładnie zapoznać się z opisem produktu.

Dlaczego warto rozważyć wibrowanie ze stymulacją moszny?

Bo taki gadżet sprawi mężczyźnie wiele przyjemności. Oprócz przyjemności, która pojawia się bezpośrednio podczas tarcia, pierścień zapewni dodatkową stymulację, która sprawi, że orgazm będzie jaśniejszy.

Czy muszę nasmarować penisa przed założeniem wibrującego pierścienia króliczka?

Smarowanie intymne należy stosować dopiero po założeniu pierścionka. Nałóż lubrykant tylko na główkę prącia. Nigdy nie używaj smaru przed założeniem pierścionka. Będziesz miał lepkie, śliskie dłonie i po prostu nie będziesz w stanie prawidłowo założyć pierścienia na penisa i go naprawić. Pojawią się niepotrzebne komplikacje, które mogą obniżyć nastrój seksualny.