Wyświetlanie 1–20 z 207 wyników

B Swish bgee Deluxe – wibrator klasyczny

139,00 

B Swish Bsoft Premium – masażer łechtaczki

239,00 

Bijoux Indiscrets Twenty One – wibrujący diament

169,00 

Boss Series Electric Sucking Massager 2.0 – Wibrator łechtaczkowy

149,00 

Boss Series Silicone Clit Massager 7 – Wibrator łechtaczkowy z funkcją podgrzewania

114,00 

Boss Series Silicone Panty Vibrator 7 – Wibrator do bielizny, fioletowy

199,00 

Boss Series Silicone Panty Vibrator And Pulsator 10 – Wibrator do bielizny, fioletowy

209,00 

Boss Series Silicone Panty Vibrator And Pulsator 10 – Wibrator do bielizny, różowy

199,00 

CalExotics Eden Climaxer – Wibrator łechtaczkowy

139,00 

CalExotics Lock N Play Remote Panty Teaser – Wibrator łechtaczkowy do bielizny, sterowany pilotem

249,00 

CalExotics Micro Wireless Venus Butterfly Pink – Wibrator łechtaczkowy, motylek na paskach, różowy

79,00 

CalExotics Micro Wireless Venus Butterfly Purple – Wibrator łechtaczkowy, motylek na paskach, fioletowy

79,00 

CalExotics Red Hot Blaze – Wibrator łechtaczkowy

189,00 

CalExotics Remote Petite Panty Teaser – Wibrator łechtaczkowy do bielizny, sterowany pilotem

249,00 

Cleopatra Clitoral – Wibrator łechtaczkowy

149,00 

Clit Vibe – wibrator łechtaczkowy

99,00 

Cnex Alive Midnight Quiver Pink – Soniczny wibrator łechtaczki

189,00 

Cnex Midnight Quiver Black Clitoral Suction & Vibration – Soniczny wibrator łechtaczki

189,00 

Cnex Pan T-Vibe – Wibrator łechtaczkow do bielizny

249,00 

Dream Toys Aquatic Eloise – Wibrator łechtaczkowy

169,00 

klitoralnye-wibracyjny

Wielokrotnie przeprowadzono badania, które potwierdziły: kobieta może osiągnąć orgazm podczas seksu podczas bezpośredniej lub pośredniej stymulacji łechtaczki. Bardzo ważne jest, aby kobieta znała i rozumiała swoją fizjologię, aby mieć jasny obraz tego, co lubi i czego chce. Cała branża produktów erotycznych zapewnia, że miliony kobiet na całym świecie osiągną orgazm. Jeśli masz z tym problemy, oznacza to, że nie nawiązałeś jeszcze szczerego dialogu ze swoim partnerem i nie wybrałeś dla siebie wysokiej jakości zabawki erotycznej. Zanim przeczytasz ten artykuł do końca, nie będziesz miał wątpliwości, że potrzebujesz wibratora łechtaczkowego.

Co to jest wibrator łechtaczki?

Wibrator łechtaczkowy to urządzenie, które ma bardzo specyficzne przeznaczenie – stymulowanie najbardziej delikatnego i wrażliwego obszaru kobiecego ciała. Najczęściej taka intymna zabawka jest niewielkich rozmiarów, swobodnie mieści się w kobiecej dłoni. Nie należy mylić wibratorów łechtaczki ze zwykłymi wibratorami fallusowymi.

vodonepronicaemyj-klitoralnyj-wibrator-vumanajzer

Stymulator łechtaczki wcale nie musi być falliczny, wręcz przeciwnie, producenci tworzą go w neutralnym lub skomplikowanym projekcie, aby ukryć prawdziwe przeznaczenie gadżetu. Pomadka, popsicle, królik – z łatwością dobierzesz dla siebie ciekawą konfigurację zabawki. Wibrator łechtaczkowy z łatwością zmieści się w małej torebce, jednocześnie pomimo swojej zwartości jest bardzo mocny i gwarantuje wiele orgazmów.

Taka zabawka będzie prawdziwym znaleziskiem do samotnej zabawy ze sobą, a używanie jej w parach sprawi, że seks będzie jaśniejszy. Twój partner będzie bardziej zrelaksowany przy takim urządzeniu, niż gdybyś wziął do łóżka ogromne dildo. Kontrolę nad wibratorem można oddać w ręce mężczyzny i cieszyć się sposobem, w jaki doprowadza cię do orgazmu.

Co tam jest?

Czasami trudno jest wybrać idealny model, ponieważ można się zgubić w ogromnym asortymencie sex shopu. Powinieneś zwrócić uwagę na następujące odmiany:

 • Satisfiers to małe zabawki przeznaczone wyłącznie do działania na łechtaczkę. Mogą mieć różną konfigurację, dostępne są w ciekawej kolorystyce;
 • Wibratory na łechtaczkę i punkt G to tzw. króliki. Taka zabawka ma dwa procesy – jeden masuje łechtaczkę, a drugi – przednią ścianę pochwy, na której spoczywają nogi łechtaczki;
 • Stymulatory bezdotykowe – inaczej nazywane są wibratorami próżniowymi. Tworzą bardzo ciekawe doznania, ponieważ nie dotykają bezpośrednio ciała, ale wytwarzają wibracje powietrza, które powodują orgazm;
 • Analno-łechtaczkowy – jeśli masz doświadczenie w seksie analnym, to prawdopodobnie rozumiesz, jak przyjemne są pieszczoty odbytu. Stymuluj jednocześnie dwa wrażliwe obszary;
 • Łechtaczkowo-pochwowe – takie zabawki mają proces falliczny, który penetruje macicę, oraz specjalny występ masujący łechtaczkę;
 • Dzięki trzem procesom – być może taki model stanie się pożądany dla wielu, ponieważ pieści pochwę, odbyt i łechtaczkę.

Najlepsze modele są specjalnie dla Ciebie wybrane i prezentowane w rankingu na górze artykułu.

klitoralno-analnyj-wibrator-dlya-naruzhnoj-stymulacja

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru wibratora łechtaczkowego

Ponieważ celem stymulacji łechtaczki jest przede wszystkim pieszczenie łechtaczki, rozmiar zabawek jest prawdopodobnie niewielki. Zdecydowana większość modeli ma długość do 10 cm i jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą kupować dużego wibratora. Oczywiście w sprzedaży można znaleźć modele o długości 15-17 cm, ale takie urządzenie rozwiąże również nieco inne zadania. Standardowa średnica to 3-5 cm.

Zwróć także uwagę na materiały, z których wykonany jest gadżet. Najlepsze są tradycyjnie uważane za:

 • tworzywo ABS;
 • silikon;
 • Guma termoplastyczna;
 • Elastomer termoplastyczny.

To właśnie te dwa parametry należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności.

Zalety i wady wibratorów na łechtaczkę

Orgazmy i więcej orgazmów. Nawet jeśli twoje życie osobiste się nie zgadza, nie możesz jeszcze zgodzić się z partnerem i rozwiązać swoich różnic, nadal będziesz zadowolony. W masturbacji nie ma nic złego, możesz szczęśliwie popieścić się w samotności, doświadczyć relaksu i cieszyć się swoim ciałem. Oczywiście, jeśli masz ochotę, możesz zabrać wibrator ze sobą do łóżka. Jego użycie może zamienić się w świetną grę, gra wstępna stanie się niesamowita, a Ty dodatkowo zbudujesz zaufanie z partnerem.

klitoralno-vaginalnyj-satisfaer

Więc który wybrać?

Jaką radę możesz udzielić przy wyborze zabawki intymnej? Najważniejsze z nich brzmią tak:

 1. Najpierw zastanów się, jaki obszar chcesz pieścić. Łechtaczka jest oczywista, ale wiele kobiet uwielbia też pieścić krocze i odbyt. W zależności od tego powinieneś wybrać zabawkę. Możesz nawet kupić kilka satisfierów na każdą okazję, takich jak łechtaczka i odbyt-łechtaczka. Więc zawsze będziesz miał wybór.
 2. Przeczytaj uważnie opis każdego modelu – zwykle mówi, ile prędkości i trybów ma wibrator, jaka jest jego moc, jak głośno jest. Te dane mogą nie być tak interesujące do zrozumienia, ale mają ogromne znaczenie.
 3. Musisz być podekscytowany samym wyglądem zabawki. Musisz chcieć tego użyć. Zainteresowanie seksualne jest bardzo ważne.
 4. Zdecyduj z góry, ile pieniędzy chcesz wydać na wibrator.

Wskazówki dotyczące używania i pielęgnacji wibratorów łechtaczkowych

W tej sekcji znajdziesz praktyczne zalecenia dotyczące użytkowania.

Jak używać?

  1. Najważniejsze jest pokonanie ograniczeń i nauczenie się słuchania własnego ciała. Musisz uwierzyć, że zasługujesz na przyjemność, a wibrator jest w stanie Ci ją dać. Ta wskazówka jest bardzo ważna dla dziewcząt, które mają trudności z osiągnięciem orgazmu.
  2. Jeśli bawisz się sam ze sobą, spróbuj dotknąć wibratorem piersi, sutków, ud, a dopiero potem przejdź do łechtaczki. Poczuj, jak twoje ciało reaguje na wibracje.
  3. Nie zaniedbuj czytania instrukcji, wypróbuj po kolei wszystkie tryby i prędkości, wypróbuj każdy z nich. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.
  4. Podłącz wibrator do łechtaczki – po krótkim czasie nadejdzie orgazm

.

 1. Możesz powierzyć kontrolę nad zabawką swojemu partnerowi, jeśli uprawiasz seks.

wibrator-dlya-klitora-v-forme-morozhenogo

Jak dbać?

Umyj urządzenie po każdym użyciu pod bieżącą wodą przy użyciu mydła w płynie.

Wniosek

Brak orgazmu nie jest normalny, a stymulator łechtaczki może to naprawić. Ciesz się każdą chwilą, niech Twoje orgazmy będą najjaśniejsze. Kameralna zabawka nie zrujnuje Cię, ale pozwoli zupełnie inaczej spojrzeć na pieszczoty i seks w ogóle. Pamiętaj, że regularne orgazmy są bardzo dobre dla Twojego zdrowia.

Pytanie odpowiedź

Jaka jest cecha wibratora do łechtaczki z falą podciśnieniową?

Nie wibruje, ale wytwarza wibracje powietrza. Jeśli skierujesz go na łechtaczkę, bezkontaktowa stymulacja może doprowadzić Cię do orgazmu w ciągu kilku sekund. Wystarczy skierować go na łechtaczkę i cieszyć się jego pracą.

Co to jest interesujący bezdotykowy wibrator łechtaczkowy?

To zabawka erotyczna, która gwarantuje orgazm. Brak konieczności dotykania ciała może dawać bardzo ciekawe doznania. Ekscytacja może wynikać z samego faktu używania takiej zabawki.

Co to jest wibrator języka łechtaczki?

To satysfakcja imitująca dotyk języka na łechtaczce. Jeśli kochasz seks oralny, to potrzebujesz właśnie takiej zabawki.

Jaka jest różnica między podciśnieniową stymulacją łechtaczki a wibracją?

Stymulacja próżniowa to tworzenie wibracji powietrza, kiedy okolice intymne nie muszą być nawet dotykane. Wibracja to obrót mimośrodu przez silnik elektryczny. Mówiąc najprościej, istnieje element wibracyjny, który uruchamia wibracje.

Na co zwrócić uwagę wybierając wibrator na łechtaczkę?

Do Twoich pragnień i oczekiwań. Musisz bardzo ostrożnie wybrać zabawkę, skupiając się na swoich preferencjach. Wszystko jest ważne: kolor, rozmiar, materiał, moc, ilość trybów. Pamiętaj, że nie kupujesz robota kuchennego, ale gadżet, który Cię osobiście zadowoli. Twoje orgazmy mają duże znaczenie.

Gdzie mogę kupić wibrator na łechtaczkę i ile to kosztuje?

Wibrator łechtaczki w szerokim asortymencie jest sprzedawany w każdym sklepie erotycznym. Przejdź do odpowiedniej sekcji i złóż zamówienie. Operator chętnie odpowie na ewentualne pytania.