Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Dream Toys Vibes Of Love Wheel Of Fortune Magenta – Wibrator imitujący seks oralny do łechtaczki

149,00 

Kink by DocJohnson Kink Fucking Machines – Power Banger – seks maszyna dla Pań

1999,00 

Kink by DocJohnson Kink Power Banger Adapter – Adapter do seks maszyny

149,00 

Pretty Love Magic Tongue – Symulator seksu oralnego i stymulacji punktu G

189,00 

Sqweel 2 – wibrator / symulator seksu oralnego dla kobiet, biały

219,00 

Sqweel 2 – wibrator / symulator seksu oralnego dla kobiet, czarny

219,00 

Sqweel Go – wibrator / symulator seksu oralnego dla kobiet, biały

219,00 

Sqweel Go – wibrator / symulator seksu oralnego dla kobiet, fioletowy

219,00 

Uenihoern Pink Rose – Symulator seksu oralnego dla kobiet

139,00 

ZALO Desire – duży wibrator pulsator ogrzewany, jasnofioletowy

590,00 

ZALO Desire – duży wibrator pulsator ogrzewany, różowy

590,00 

ZALO Queen Set – pulsująco-wibrujący stymulator dla kobiet, bordowy

639,00 

ZALO Queen Set – pulsująco-wibrujący stymulator dla kobiet, fioletowy

639,00 

ZALO Queen Set – pulsująco-wibrujący stymulator dla kobiet, zielony

639,00 

ZALO Temptation – miniwibrator pulsator z funkcją ogrzewania, różowy

569,00 

pulsiruyushchij-rozovyj-wibrator

Ciągłe poszukiwanie nowych doznań w seksie jest charakterystyczne dla namiętnych natur, które nie tolerują monotonii, ale nawet jeśli Twoje libido nie jest zbyt wysokie, nadal możesz zadowolić się wysokiej jakości intymną zabawką. Być może to ona na nowo rozpali namiętność w waszym związku i rozbudzi wasze zainteresowanie seksualnymi pieszczotami. Ta recenzja powinna być poświęcona tak ciekawym intymnym gadżetom jak pulsatory. Nie pozostawią nikogo obojętnym.

Czym są wibratory-pulsatory?

Wibrator-pulsator to intymna zabawka, która może nie tylko wibrować, ale także wykonywać ruchy do przodu, imitując tarcie męskiego narządu płciowego. Jeśli nie jesteś zadowolony z doznań wibratora, masz trudności z osiągnięciem orgazmu i potrzebujesz wysokiej jakości stymulacji, pulsator jest idealnym rozwiązaniem. Najważniejsze, że pozwala uwolnić ręce: wystarczy włożyć lufę na żądaną głębokość, wybrać tryb i cieszyć się niesamowitymi doznaniami. Wibrator pulsacyjny może być używany w parach lub podczas samotnej masturbacji.

fioletovyj-reliefnyj-wibrator-pulsator

Co tam jest?

Pulsatory to rodzaj wibratorów. Ta kategoria sama w sobie jest dość wąska, jednak w sex shopie prawdopodobnie będziesz miał do wyboru następujące odmiany:

  • Zakrzywione – mają anatomiczny kształt, aby dotykać punktu G;
  • Z dodatkowym procesem – trzeba dotykać łechtaczki i stymulować ją podczas tarcia;
  • Z wyrazistą głową – z wyglądu najbardziej przypominają członka mężczyzny;
  • Prążkowane – posiadają wzór na powierzchni tułowia dla dodatkowej stymulacji;
  • Gładkie – mają wydłużony kształt, niezbyt przypominający penisa, wykonane w jasnych kolorach.

Wskazówki dotyczące wyboru

Jeśli nie chcesz się pomylić przy wyborze, zwróć uwagę na następujące parametry:

  • Przede wszystkim rozmiar. Niektóre kobiety uwielbiają bardzo głęboką penetrację, podczas gdy inne wystarczają, aby penis wszedł tylko do połowy. W oparciu o swoje preferencje wybierz długość gadżetu. W większości przypadków wystarczy standardowe 15-18 cm.
  • Tradycyjnie pulsatory wykonane są z silikonu – to najtrwalszy i hipoalergiczny materiał. Możesz spokojnie kupić zabawkę wykonaną z silikonu.
  • Zwróć uwagę na liczbę trybów – im jest ich więcej, tym szersze możliwości eksperymentowania. Nawet jeśli masturbujesz się sam, nie będzie to nudne.
  • To może nie wydawać się takie ważne, ale zawsze zwracaj uwagę na wygląd pulsatora. Powinien lubić, podniecać, sugerować myśli seksualne. Taka zabawka powinna chcieć trzymać w Twoich rękach.
  • Przygotuj się na rozwidlenie.

Czernyj-wibrator-pulsator-s-otrostkom-dlya-stimulyacii-klitora

Zalety pulsatorów

Mówienie o mankamentach intymnej zabawki, której zadaniem jest sprawianie przyjemności, jest po prostu niewłaściwe. Wibrator pulsacyjny jest przeznaczony do Twoich orgazmów, jest w stanie ujawnić Twoją zmysłowość, a nawet poprawić relację z partnerem. Odpowiednia zabawka znacznie urozmaici Twoje życie seksualne. Nawet jeśli nie masz stałego partnera, możesz pieścić się wyobrażając sobie gorące sceny w swoim umyśle. Obudź swoją seksualność i poczuj się pożądana. Każda zabawka jest dokładnie testowana zanim trafi do sprzedaży, wykonana jest z materiałów hipoalergicznych, więc na pewno nie można narzekać na jakość.

Użytkowanie i pielęgnacja wibratora pulsacyjnego

Kilka praktycznych zaleceń na pewno nie będzie zbytecznych.

Jak używać?

Złap odpowiedni nastrój. Musisz być podniecony i chętny do użycia intymnej zabawki, aby uzyskać ulgę.

Nałóż lubrykant na genitalia. Jeśli jesteś pewna, że masz wystarczająco dużo naturalnego nawilżenia, to świetnie, ale nawet wtedy użyj intymnego kremu-żelu. Pulsator będzie powodował tarcia i wysoce niepożądane jest odczuwanie dyskomfortu. Im więcej nawilżenia, tym przyjemniejsze doznania.

Wprowadź pulsator do ciała i wybierz tryb – poczujesz tarcie. Podczas korzystania z zabawki tryby można zmieniać – w tym celu użyj wygodnego przełącznika na uchwycie.

Śledź swoje uczucia, zmieniaj pozycję, kąt zabawki. Jeśli korzystasz z wibratora-pulsatora sparowanego z ukochaną osobą, możesz oddać mu kontrolę nad urządzeniem.

Możesz mieć tyle orgazmów, ile chcesz. Stopniowo poszerzaj swoje horyzonty i nie bój się próbować czegoś nowego. Na przykład, jeśli od dawna marzyłeś o podwójnej penetracji, pulsator w tym pomoże. Na przykład może być umieszczony w odbycie, podczas gdy mężczyzna wejdzie do pochwy.

Jak dbać?

Silikon jest łatwy do czyszczenia – nie pochłania zapachów, tłuszczu. Weź specjalny środek czyszczący i umyj urządzenie pod bieżącą wodą. Przechowuj zabawkę w miejscu, w którym dzieci i nieznajomi nie mają do niej dostępu, ale jednocześnie możesz szybko ją zdobyć, jeśli jej potrzebujesz.

fioletovyj-wibrator-pulsator-dlya-bodziec-tochki-g

Wniosek

Intymność to proces, który powinien sprawiać przyjemność pod każdym względem. Nie odmawiaj sobie przyjemności i nie bój się eksperymentować. Na przykład, jeśli czujesz, że nie osiągasz orgazmu w tradycyjny sposób, rób to co drugi raz lub z wielkim trudem, z pomocą przyjdzie Ci cała oferta sex shopu. Stosuj pulsatory, ponieważ nie tylko wibrują, ale również imitują ruchy penisa. To najprostszy sposób na osiągnięcie szczytu przyjemności w samotności. Zaproś swojego mężczyznę, aby zabrał do łóżka intymną zabawkę – zobaczysz, jak rozświetlają się jego oczy. Ciągle próbuj czegoś nowego – to jest dobre dla twojego związku, dla uświadomienia sobie, że jesteś seksowną kobietą. Najważniejsze jest, aby pozwolić sobie na osiągnięcie orgazmu, a sposób, w jaki to robisz, nie jest już tak ważny.

Pytanie odpowiedź

Jak czuje się pulsator?

Jeśli kiedykolwiek uprawiałeś seks z mężczyzną i rozumiesz, czym są tarcia, możesz sobie wyobrazić, jak działa pulsator. Naśladuje ruchy męskich narządów płciowych tam iz powrotem, tworząc iluzję, że uprawiasz seks z prawdziwą osobą.

Czy człowiek może używać wibratora pulsacyjnego?

Całkiem jeśli jest otwarty na eksperymenty, uwielbia masaż prostaty i od dawna chciał spróbować pieszczot analnych. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni tryb, nałożyć smar i zrelaksować się. Wokół odbytu znajduje się wiele zakończeń nerwowych, które można delikatnie pieścić.

Dlaczego używanie wibratora pulsacyjnego może boleć?

Może to boleć w kilku przypadkach: jesteś spięty / niewystarczająco zrelaksowany, nie jesteś podekscytowany, wybrałeś zły tryb, nie nałożyłeś wystarczającej ilości smaru, kupiłeś zabawkę w złym rozmiarze, czyli pulsator, który nie działa dopasuj możliwości swojego ciała.

Czy ruchy posuwisto-zwrotne pulsatora mogą spowodować obrażenia?

I znowu wszystko sprowadza się do smarowania. Jeśli wystarczająco nawilżysz ściany pochwy/odbytu, nie będzie bólu. Kontuzja może nastąpić, jeśli nie jesteś wystarczająco przygotowany do seksu i zażyjesz zbyt duży pulsator.

Gdzie kupić wibrator-pulsator i za jaką cenę?

Idź do internetowego sklepu erotycznego, otwórz sekcję z wibratorami, wskaż, że potrzebujesz pulsatora i przestudiuj asortyment.