Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

czarno-wibroyajco-s-pultom

Dawniej wystarczyło nam, że seks był po prostu przyjemny. Całkiem uczciwy popyt, ale dziś to nie wystarczy. Seks musi być wygodny dla obojga partnerów, a jeśli istnieje możliwość czerpania maksymalnej przyjemności przy minimalnych ruchach ciała, zdecydowanie należy z niej skorzystać. Ktoś powie, że wręcz przeciwnie, trzeba się więcej ruszać i pocić, ale po co, skoro są wibratory z pilotem i orgazm jest prezentowany dosłownie na srebrnym talerzu z piękną obwódką. Wielu kobietom już brakuje przyjemności w życiu intymnym, dlaczego więc nie po prostu odpocząć i pozwolić, by orgazm był?

Co to są wibratory zdalnie sterowane?

Wibrator zdalnie sterowany to gadżet przeznaczony do pieszczenia łechtaczki, punktu G lub odbytu i wyposażony w specjalny pilot. Oznacza to, że jeśli zwykły niedrogi wibrator ma przyciski na korpusie, zdalnie sterowana zabawka jest dostarczana z pilotem. Wydawałoby się, że to taki drobiazg, za który nie należy przepłacać, ale na pierwszy rzut oka może się tak wydawać. Pilot umożliwia eksperymentowanie w grach seksualnych. Na przykład twój partner może przejąć kontrolę nad wibratorem, decydując, kiedy i ile orgazmów dostaniesz. Jeśli pilot nie ma przewodu, to jest jeszcze ciekawiej – można nim sterować na odległość np. z sąsiedniego pomieszczenia – wszystko zależy od tego jaki jest zasięg. Nawet jeśli dziewczyna się pieści, znacznie wygodniej jest przełączać tryby przyciskiem na pilocie niż za każdym razem intuicyjnie wyczuwać przycisk na samym wibratorze. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o wymianie baterii na czas, aby nie usiadły w najbardziej nieodpowiednim momencie.

wibrator-s-pultom-upravleniya

Co tam jest?

Najpierw musisz dowiedzieć się, jakie są rodzaje pilotów:

 • Z pilotem – łączy się z zabawką za pomocą kabla o długości 1-2 metrów. Możesz regulować działanie satisfire bez dotykania go rękami, ale jeśli mówimy o wibrującym basenie lub wibrującym jajku, to ten projekt nie nadaje się do noszenia;
 • Z pilotem – takie zabawki są droższe, ponieważ są dostarczane z pilotem, który nie ma przewodu. Pilot jest zasilany bateriami lub akumulatorami. Odbiera sygnał z odległości 8-10 metrów. Takie gadżety erotyczne można nosić, obsługując je w zatłoczonych miejscach.

Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie są same wibratory:

 • Klasyczne – mają wydłużony, falliczny kształt, ale z wyglądu tylko z daleka przypominają męski narząd płciowy;
 • Realiści – bardzo szczegółowo skopiuj penisa w stanie erekcji;
 • Odbytowe – nie są bardzo długie i anatomicznie ukształtowane, co ułatwia umieszczenie zabawki w odbycie i, w razie potrzeby, tarcie;
 • W przypadku łechtaczki istnieje ogromna osobna grupa, która obejmuje różne małe masażery wibracyjne, kule wibracyjne, wibratory motylkowe, wibrujące jajka. Charakterystyczną cechą takich zabawek jest ich zwartość, ponieważ muszą działać na bardzo małej powierzchni ciała;
 • W punkcie G mają charakterystyczny zakrzywiony kształt, aby łatwo dotrzeć do przedniej ściany pochwy;
 • Cierne – są w stanie wykonywać ruchy translacyjne, imitując prawdziwy narząd płciowy.

Najlepsze modele wibratorów z pilotem zostały już dla Ciebie wybrane i przedstawione w tabeli na tej stronie.

provodnoj-kompaktnyj-wibrator-s-pultom-upravleniya

Zalety i wady wibratorów zdalnie sterowanych

Tak naprawdę korzystanie z zabawki z pilotem to kwestia gustu i od Ciebie zależy, czy takie urządzenie będzie dla Ciebie wygodne. Faktem jest, że niektórym dziewczynom łatwiej jest początkowo ustawić prędkość i tryb, który im się podoba, i pieścić się z pożądaną częstotliwością. Nie każdy chce je ciągle zmieniać. Jeśli zrobisz to samo, nie potrzebujesz wibratora z pilotem, wręcz przeciwnie, uznasz to za niezbyt wygodne. Urządzenie z pilotem lub bez pilota na kablu jest bardziej zabawką dla par, a jego zalety w pełni docenią dwie osoby, które nieustannie eksperymentują w łóżku. Zdalne sterowanie można zmienić w ekscytującą grę, ale jeśli tego nie ćwiczysz, ryzykujesz zaplątanie się w drut podczas masturbacji, co zepsuje całe wrażenia.

Więc który wybrać?

Powinieneś kierować się następującymi zasadami:

 1. Najpierw zdecyduj, który obszar chcesz pieścić. W rzeczywistości nie jest tak ważne, czy zabawka posiada pilota, czy nie. O wiele ważniejsza jest przyjemność, którą otrzymasz.
 2. Zdecyduj, które urządzenie lubisz najbardziej – przewodowe czy bezprzewodowe. Na tym etapie wskazane jest podłączenie partnera do wyboru wibratora. Jeśli planujesz używać gadżetu w parze, zapytaj swojego mężczyznę, który z nich jest mu łatwiejszy do zarządzania.
 3. Satisfire’y przewodowe są tańsze niż bezprzewodowe.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji wibratorów zdalnych

Praktyczne zastosowanie to najważniejszy, ostatni etap.

Jak używać?

 1. Idealnym momentem na wypróbowanie wibratora jest gra wstępna podczas seksu.
 2. Pieszcz się sam – w tym celu musisz wybrać prędkość i tryb. Jednak o wiele ciekawsze jest oddanie urządzenia partnerowi. Taka gra stanie się o wiele ciekawsza niż preludium.
 3. Jeśli kupiłeś wibrator w formie fallusa i planujesz wprowadzić go do ciała, nałóż na zabawkę lubrykant.
 4. Sam zdecyduj, kiedy przyjdziesz: podczas gry wstępnej z wibratora, czy doprowadź się niemal do szczytu przyjemności, a potem pozwól partnerowi dokończyć pracę.

Jak dbać?

Dokładnie wyczyść sam satisfire po każdym użyciu, ale staraj się nie zamoczyć pilota. Jeśli jest podłączony, mogą pojawić się pewne trudności z procedurą mycia.

wibrator-s-besprovodnym-pultom

Pytanie odpowiedź

Jakie są zalety wibratora z pilotem?

Jest wygodny w użyciu, z jego pomocą łatwiej przełączać tryby, ale co najważniejsze, taką zabawkę można bezpiecznie przekazać partnerowi. Grę wstępną można łatwo przekształcić w ekscytującą grę. Twój mężczyzna będzie mógł zmieniać tryby według własnego uznania, doprowadzając cię do błogości.

Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie wibratora zdalnie sterowanego?

W cenie obecność pilota, do jakiego rodzaju stymulacji jest przeznaczony. Przydatne będzie również ustalenie, ile trybów ma zabawka.

Czy są wibratory sterowane ze smartfona?

Są, ale takie gadżety są znacznie droższe niż urządzenia z pilotem. Zasada ich działania polega na tym, że między satisfire a telefonem nawiązywane jest połączenie bluetooth. Pobierasz na smartfona specjalny program, za pomocą którego będziesz sterować wibratorem. Inteligentne zabawki są drogie, ale to najnowsza technologia. Nie musisz bawić się pilotem – przyjemność możesz kontrolować za pomocą smartfona.

Kiedy przydaje się wibrator z pilotem?

Jeśli planujesz nie tylko masturbację w pojedynkę, ale także przed swoim mężczyzną. Ta akcja wygląda bardzo ekscytująco, a na pewno przyda się zdalnie sterowana zabawka, ponieważ można ją oddać w ręce partnera.

Gdzie mogę kupić wibrator z pilotem i ile to kosztuje?

Każdy sex shop z przyjemnością zaoferuje Ci tysiące różnych modeli. Możesz zadać operatorowi swoje pytania online. Na cenę wpływa wiele aspektów: marka, projekt, użyte materiały, sposób sterowania, tryby.