Wyświetlanie 1–20 z 91 wyników

A&E Flexskin Hollow Strap-On – dildo strap on

199,00 

A&E Vibrating Strapless Strap On – wibrator strap on

269,00 

Bad Kitty Strap-On Duo – zestaw strap on

179,00 

Bad Kitty Strap-On Purple-Wibrator – zestaw strap on

189,00 

Baile Jessica Strap On – zestaw strap on

49,99 

Baile Strap On Ultra Harness Double Vibration – dildo strap on wibrujący króliczek

89,00 

Baile Strap On Ultra Harness Vibration – dildo strap on wibrujące

79,00 

Baile Ultra Passionate Harness – dildo strap on

59,99 

Baile Ultra Passionate Harness 8,9″ – dildo strap on

69,99 

Cnex Uprząż/Lastic Strap-On – Uprząż strap on

89,00 

Doc Johnson Ultra Harness 2 & Plug – Uprząz Vac-U-Lock do dild

192,00 

Dream Toys Blaze Deluxe Strap On Dildo – Dildo strap on

99,00 

Dream Toys Blaze Harness With Dildo – Dildo strap on

99,00 

Dream Toys Colourful Love Strap On Solid Dildo – Dildo strap on

179,00 

Dream Toys Purrfect Silicone Strapless Strap On – Dildo strap on

99,00 

Fetish Fantasy Beginners Harness – Pas do strap on

114,00 

Fetish Fantasy Beginners Strap On Blue – Dildo strap on

169,00 

Fetish Fantasy Double Penetrix Strap On Black – Dildo strap on

169,00 

Fetish Fantasy The Pegger Strap – Dildo strap on

189,00 

Fetish tentation Vibrating Strap-on Dildo Black USB – wibrujące dildo strap on

149,00 

bolshoj-strapon-s-vibraciej

Kiedy w związku pojawia się kryzys, najpewniejszym sposobem na przezwyciężenie go jest próba wniesienia czegoś nowego do swojego życia seksualnego. Jeśli zastanawiasz się, jaka zabawka erotyczna pomoże Ci przezwyciężyć nudę w łóżku, to jest to strapon. Dzięki niemu możesz wypróbować nowe role i masz gwarancję, że zadowolisz ukochaną osobę.

Czym są strapony?

Strapon to dildo, które jest przymocowane do ciała w określony sposób. Najczęściej są to ramiączka lub figi – ten projekt jest niezwykle wygodny w noszeniu dla kobiety. Strap-on całkowicie zabija rutynę w łóżku i pozwala spełnić główną fantazję seksualną, którą wielu ma – odwrócenie ról w seksie.

Jeśli myślałeś o tym od dawna, ale bałeś się przyznać do tego swojej drugiej połówce, teraz masz świetną okazję do eksperymentowania. Kobieta może założyć pasek i być na górze, aby jej mężczyzna mógł doświadczyć wszystkich rozkoszy penetracji analnej. Strap-on może być również przydatny w heteroparach, jeśli dziewczyna od dawna marzy o podwójnej penetracji. Pary osób tej samej płci również uznają tę zabawkę za bardzo przydatną.

relistichnyj-reliefnyj-strapon-s-moshonkoj

Na przykład związki lesbijskie, które nie mogą praktykować naturalnego stosunku waginalnego, rozwiążą ten problem za pomocą strapona. Jeśli dwóch mężczyzn uprawia seks, strapon będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli jeden z partnerów ma problemy z erekcją. Jak widać, to intymne urządzenie rozwiązuje wiele problemów, tworząc podatny grunt do eksperymentów.

Co tam jest?

W tym artykule znajdziesz wiele przydatnych informacji, ale przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na to, jakie rodzaje pasków można znaleźć w sprzedaży:

 • Beltless – Jest to wariant czysto kobiecych zabawek. Taki strap-on jest wkładany z jednej strony w biust kobiety i przytrzymywany przez mięśnie dna miednicy, co daje dobry trening i pozytywnie wpływa na zdrowie kobiety. Drugim końcem dziewczyna może stymulować odbyt mężczyzny;
 • Z dodatkowym procesem – znowu mówimy o paskach bez paska. Wyposażone są w dodatkowy proces analny, który również wprowadzany jest w ciało kobiety. W ten sposób u dziewczyny, która odgrywa dominującą rolę, uzyskuje się nie tylko stymulację pochwy, ale także odbytu;
 • Strapon na spodenkach – bielizna może być damska lub męska, do niej przymocowany jest sztuczny penis;
 • Na paskach – ten projekt wygląda szczególnie ekscytująco i nieważne, kto go nosi. Ramiączka mogą być cienkie lub grube. Zwykle ten rodzaj przywiązania jest wykonany w stylu BDSM;
 • Do podwójnej penetracji – w tym przypadku mówimy wyłącznie o pasku, który założy mężczyzna. Przystawka do lassa została zaprojektowana tak, aby przymocować strukturę do moszny i umożliwić penetrację do pochwy i odbytu;
 • Z dodatkową stymulacją – w tym przypadku mówimy o wibracji. Włączając go we właściwym czasie, możesz zwiększyć przyjemność dla obu;
 • Protezy penisa to paski, które są wydrążone w środku, dzięki czemu penis mężczyzny może się w nich zmieścić. To także wersja czysto męska. Taka zabawka jest przydatna dla par, w których partner ma trudności z erekcją, ale nie chce, aby jego kobieta pozostała niezadowolona.

Tabela, którą widzisz powyżej, zawiera najpopularniejsze modele. Koniecznie sprawdź – być może wśród prezentowanych produktów znajdziesz taki, który Ci odpowiada.

strapon-na-pasie

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru strap-onów

Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar. Na podstawie długości wszystkie modele można podzielić na kilka grup:

 • Mały – 5-10 cm;
 • Średni – 10-15 cm;
 • Duży – 15-20 cm;
 • Giganci – powyżej 20 cm.

Wspólna średnica wynosi około 3-4 cm, większe modele mają średnicę 4,5-5 cm, w sprzedaży można również znaleźć giganta o średnicy 6-7 cm.

Do produkcji pasków stosuje się lateks, silikon, metal, sztuczną skórę, plastik, ultraskin, gumę. Dlatego na podstawie materiału możemy mówić o sztywności i elastyczności urządzenia.

Zalety i wady straponów

Wszystko, co ma na celu poprawę życia intymnego i pomoc ludziom w spełnieniu ich nieszkodliwych fantazji seksualnych, nie może mieć żadnych wad. Strap-on to przede wszystkim ciekawa okazja dla kobiety, aby spróbować w nowej roli i dać mężczyźnie to, czego tak namiętnie pragnął. Wzajemne spełnienie fantazji tylko wzmocni zaufanie do pary i pomoże partnerom nawiązać dialog. Oczywiście, jeśli wybierzesz niewłaściwą zabawkę lub ktoś z pary jest przeciwny jej używaniu, mogą pojawić się problemy. Aby wybór był prawidłowy, na samym początku artykułu znajduje się tabela, która będzie dla Ciebie przydatna.

Więc który wybrać?

Przyjrzyjmy się teraz konkretnym punktom, na które powinieneś zwrócić uwagę:

 1. Doprowadź swojego partnera do dialogu i zapytaj go, czy chce seksu przy użyciu takiej zabawki. Najważniejsze, aby wszyscy uczestnicy nadchodzącego procesu mieli pozytywne nastawienie. Na przykład kobieta powinna chcieć stymulować mężczyznę analnie, a ona sama powinna chcieć założyć pasek na swoje ciało.
 2. Uważnie przestudiuj skład w sex shopie i zobacz, z jakich materiałów wykonane są urządzenia. Wybierz ten, który na pewno będzie przyjemny dla Twojego ciała.
 3. Nie patrz na zbyt dużą zabawkę. Nawet jeśli jesteś pewny siebie i pełen entuzjazmu, Twoje ciało może nie być gotowe na duże paski.
 4. Jeśli Ty lub Twój partner macie niewystarczającą wrażliwość, warto kupić urządzenie z wibracją.
 5. Trzeźwo oceń swoje możliwości finansowe, ponieważ wysokiej jakości urządzenie może być drogie.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji pasków

Kupno strapona to tylko połowa sukcesu. Ważne jest również, aby prawidłowo go używać i pielęgnować.

Jak używać?

Bardzo ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją i naszymi zaleceniami:

 1. Przed włożeniem sztucznego penisa do organizmu bardzo ważne jest, aby mieć długi wstęp, przygotować się nawzajem, złapać odpowiedni nastrój. Nie spiesz się, ponieważ pośpiech wcale nie jest tym, czego potrzebujesz;
 2. Rozpocznij nurkowanie powoli, stale będąc zainteresowanym odczuciami dolnego partnera. Jeśli się zgodzi, zacznij działać szybciej. W tym przypadku kobiecie będzie to znacznie trudniejsze, ponieważ będzie musiała spróbować roli mężczyzny;
 3. Koniecznie zastosuj lubrykant do seksu analnego, aby zjeżdżalnia była gładsza i przyjemniejsza.

bezremnevoj-realistichnyj-strapon-s-vibraciej

Jak dbać?

Nie ma nic trudnego do załatwienia. Wystarczy umyć zabawkę po każdym użyciu – zdobądź do tego specjalny środek czyszczący. Pamiętaj, że strapon to przedmiot osobisty.

Wniosek

Eksperymenty seksualne są zawsze świetne. Nie bój się próbować nowych rzeczy, zamieniaj się rolami. Pamiętaj, że chęć pobudzenia odbytu nie wskazuje na homoseksualne skłonności mężczyzny. Tyle, że w okolicy odbytu jest dużo zakończeń nerwowych, więc miło jest je pogłaskać. Koniecznie przestudiuj tabelę, która przedstawia 10 najlepszych produktów.

Pytanie odpowiedź

Kto powinien eksperymentować z paskiem?

Pary, w których związku namiętność wyblakła oraz te związki, w których mężczyzna od dawna marzył o seksie analnym.

Jak przekonać partnera do użycia strapona?

Wyjaśnij mu wszystkie zalety eksperymentu, przekonaj go, że nie jest przerażający i w żaden sposób nie określa go jako homoseksualisty.

Na co zwrócić uwagę wybierając strapon?

Faktura, rozmiar, kolor, obecność wibracji, sposób mocowania – zabawka musi spełniać wszystkie Twoje wymagania.

Jaka jest różnica między straponem męskim a żeńskim?

Kobiecy strap-on można przymocować do ciała zarówno za pomocą pasków, jak i bez żadnych zapięć – dziewczyna musi trzymać go na piersi. Męski strapon to często wydrążone nasadki na genitalia lub sztuczny penis przyczepiony do moszny.

Czy rodzaj mocowania na pasek ma znaczenie?

Tak, ponieważ w większości przypadków płeć zabawki zależy od rodzaju zapięcia. Ponadto różne rodzaje zapięć mogą być wygodne na różne sposoby.

Jaka jest specyfika paska bez paska?

To zabawka, która pieści jednocześnie kobietę i mężczyznę. Zagłębia się w pochwie jednym końcem. Drugi koniec ma na celu pobudzenie mężczyzny.

Ile kosztują strapony i gdzie mogę je kupić?

Drogie modele z reguły są wyposażone w wibracje, mają anatomiczny kształt i są wykonane z drogich materiałów.