Wyświetlanie 1–20 z 124 wyników

Baile Adour Club Vibration – wibrujące dildo

45,99 

Baile Colorful Experince Flesh Vibe – wibrujące dildo

49,99 

Baile Colorful Pin Vibe – wibrujące dildo, różowy

45,99 

Baile Colorful Sex Experience – wibrujące dildo

49,99 

Baile Colorful Sex Experience Pink Vibe – wibrujące dildo, różowy

45,99 

Baile Flexible Vibrator Real Penis – wibrujące dildo, cielisty

45,99 

Baile Flexible Vibrator Real Penis – wibrujące dildo, różowy

45,99 

Baile Inflatable Dong Vibration – dildo wibrujące z pompką

69,99 

Baile Vibrating Jessica Strap On – wibrujące dildo strap pon

84,00 

Baile Waves Of Pleasure Fantasy Vibe – dildo wibrujące

27,99 

Blush Dr. Skin Cock Vibe 10 8.5Inch Cock – wibrujące dildo

89,00 

Blush Luxe Beau Fuchsia – wibrujące dildo

179,00 

Boss Series Achilles Loveclonex 7,5′ Vibration – Dildo wibrujące

129,00 

Boss Series Adam – Dildo wibrujące

49,99 

Boss Series Apollo Loveclonex 7′ Rotation Usb – Dildo rotujące

209,00 

Boss Series Boreasz Loveclonex 7″ Rotation – Dildo rotujące

129,00 

Boss Series Cyclone 12 – Wibrujące dildo

84,99 

Boss Series Drizzle Vibrator – Wibrujące dildo

69,00 

Boss Series Fobos Loveclonex 6″ Vibration – Dildo wibrujące

114,00 

Boss Series Hades Loveclonex 7,5′ Rotation – Dildo rotujące

149,00 

falloimitator-s-vibraciej

Według statystyk kobiety najczęściej interesują się wibratorami i wibratorami, gdy wybierają się na zakup intymnej zabawki. Fajnie, że producenci wzięli ten moment pod uwagę i zaczęli produkować wibrujące wibratory. Podsumowując: sztuczny penis mężczyzny, który wygląda bardzo realistycznie i może wibrować, jest tym, co powinna mieć każda dziewczyna. Nawet jeśli nie jesteś sam, to i tak miło będzie zabrać ze sobą do łóżka tak intymne urządzenie, aby urozmaicić sobie zwykłą płeć.

Wibracyjne dildo – co to jest?

Wibrator wibracyjny to intymna zabawka w postaci męskiego penisa w stanie erekcji, który pełni ważną funkcję dodatkową – wibrację. Technicznie takie urządzenie można nazwać zarówno wibratorem, jak i wibratorem, ale należy rozumieć, że wibrator jest pojęciem szerszym, nie musi swoim wyglądem imitować męskiego narządu płciowego. Przede wszystkim jednak zabawka, o której mowa w artykule, jest wibratorem, czyli jest przeznaczona do penetracji pochwy i odbytu i wygląda jak podekscytowany penis.

falloimitator-s-vibraciej-na-pulte-upravleniya

Jeśli potrzebujesz dodatkowej stymulacji, możesz włączyć wibrację. Jeśli jednak w którymś momencie zainteresuje Cię samo pieszczenie zewnętrznych stref erogennych bez penetracji, możesz to zrobić. Taki intymny gadżet można wykorzystać zarówno do samotnej masturbacji, jak i do seksualnych zabaw z ukochaną osobą. Na przykład, możesz po kolei pieścić swoje strefy erogenne wibrującym wibratorem.

Co tam jest?

Wibratory z wibracją są następujących typów:

 • Realiści – zewnętrznie nie do odróżnienia od wzniesionych penisów żywych mężczyzn, wyposażonych w głowę, mosznę, żyły na tułowiu, charakterystyczny zakręt;
 • Na przyssawce – takie dildo można wygodnie zamocować na dowolnej płaskiej powierzchni i cieszyć się procesem, uwalniając ręce;
 • Z funkcją wytrysku – wyposażona w specjalną gruszkę oraz zbiornik, w którym możesz zebrać lubrykant lub wodę i we właściwym czasie imitować męski orgazm;
 • Do podwójnej penetracji – jest to dildo z dwoma procesami – do penetracji waginalnej i analnej;
 • Dwustronna – posiadają dwie głowice na każdym końcu, lufa może być elastyczna lub sztywna;
 • Z utrwalaniem kształtu – takie sztuczne penisy mają elastyczny trzon, który można unieruchomić w potrzebnej pozycji;
 • Duży – te zabawki są odpowiednie dla tych, którzy cenią sobie duże rozmiary. Giganci zaczynają się od 20 cm długości;
 • Tarcie – symuluj ruchy posuwisto-zwrotne, tak jakbyś uprawiał seks z prawdziwym mężczyzną.

Na tej stronie znajdziesz najlepsze produkty, które specjalnie dla Ciebie wybraliśmy.

rozovyj-falloimitator-s-vibraciej

Pomocne wskazówki dotyczące wyboru wibrującego dildo

Jest kilka wskazówek, które powinieneś wziąć pod uwagę, a wtedy dokonasz właściwego wyboru:

 1. Zwróć uwagę na sposób ładowania urządzenia. Tanie modele zwykle działają na bateriach i nie jest to zbyt wygodne, ponieważ będą musiały być często zmieniane.
 2. Różnorodność trybów. Im więcej opcji wibracji i prędkości, tym ciekawsze będą Twoje eksperymenty seksualne.
 3. Rozmiar. Jeśli nie doświadczyłeś penetracji dużego kutasa, prawdopodobnie nie powinieneś zaczynać od gigantycznych wibratorów. Twoje ciało po prostu nie może przyjąć tego rozmiaru.
 4. Dostępność dodatkowych opcji. Mowa o wytrysku, umiejętności zginania tułowia pod różnymi kątami, pulsacjach. Może to być dla Ciebie ciekawe doświadczenie, ale dodatkowe funkcje zabawki erotycznej zawsze będą kosztować więcej.

Jakie są zalety wibrującego wibratora?

Mówienie o wadach zabawki seksualnej, której zadaniem jest sprawianie przyjemności i emancypacji, jest po prostu śmieszne. Jeśli właściwie ocenisz swoje potrzeby i wybierzesz odpowiedni dla siebie model, to tylko skorzystasz z jego zastosowania. Dilda są wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, mają wiele trybów, z których każdy może znaleźć zastosowanie, takie intymne zabawki są idealne do zabawy w parach lub w pojedynkę. Można śmiało powiedzieć, że nie mają wad.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

falloimitator-na-prisoske-s-vibraciej

Zastanówmy się, jak prawidłowo obchodzić się z wibratorami.

Jak używać?

 1. Podnieś intymną zabawkę, gdy masz prawdziwą potrzebę relaksu. Używaj wibratora podczas masturbacji lub podczas gry wstępnej przed uprawianiem seksu bezpośrednio z ukochaną osobą.
 2. Dildo sugeruje, że zanurzysz go w ciele, co oznacza, że bardzo pożądane jest użycie lubrykantu intymnego – ułatwi to ślizganie się i zapobiegnie pojawianiu się mikropęknięć.
 3. Powoli włóż wibrator na wygodną głębokość. Kiedy chcesz, możesz włączyć wibracje.
 4. Jeśli używanie wibratora jest częścią zabawy twojego partnera, możesz włożyć urządzenie w ręce partnera i pozwolić mu cię zadowolić.

Jak dbać?

Umyj dildo za każdym razem po użyciu, w żadnym wypadku nie odkładaj tego procesu na później.

Wniosek

Dildo z wibracją to intymne urządzenie, które powinna mieć każda kobieta, a nie w jednym egzemplarzu. Dzięki niemu możesz odkrywać własne ciało, osiągać tyle orgazmów, ile chcesz i masturbować się bez partnera. Jeśli nadal masz ciszę w swoim życiu osobistym, ale nadal masz ochotę na seks, dildo będzie doskonałym tymczasowym zamiennikiem prawdziwego mężczyzny. Nawet gdy spotkasz dobrego kochanka, możesz wziąć do łóżka wibrujące dildo, aby urozmaicić seks i spełnić swoje fantazje. Pamiętaj, że wibrujące dildo to okazja do czerpania przyjemności, na którą zasługujesz.

Pytanie odpowiedź

Jaka jest zaleta zakrzywionego wibrującego dildo?

Może wnikać na odpowiednią głębokość i wpływać na tzw. punkt G – miejsce, w którym niektóre kobiety mogą stymulować łechtaczkę. Są też wibratory, które mają elastyczny trzon i w zasadzie mogą zginać się pod różnymi kątami – przy tak intymnych zabawkach jest miejsce na eksperymenty.

Jak często powinienem ładować wibrator wibracyjny?

W razie potrzeby. Modele zasilane bateriami umierają bardzo szybko, dlatego muszą często zmieniać baterie, aby nie wyczerpały się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Zabawki z wbudowaną baterią utrzymują ładunek znacznie dłużej: nie trzeba ich ładować tygodniami.

Ile trybów wibracji może mieć dildo?

Zależy od konkretnego modelu i jego producenta. Nie da się wymienić konkretnej liczby: czasami wibratory tej samej marki mogą znacznie różnić się liczbą trybów i prędkości. Przed zakupem ważne jest, aby zapoznać się z opisem produktu.

Na jakie cechy należy zwrócić uwagę wybierając wibrator wibracyjny?

Ilość trybów, możliwość zmiany kąta nachylenia, obecność pilota, wytrysk, sposób ładowania – nie powinno być dla Ciebie ani jednego niejasnego momentu.

Ile kosztuje wibrujące dildo?

Cena zależy od marki, jakości materiału, rozmiaru, dodatkowych funkcji. Wygodniej jest złożyć zamówienie w sklepie internetowym z artykułami intymnymi.