Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

Fifty Shades of Grey Drive Me Crazy – szklane dildo

159,00 

Glas Blue SpiralGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas Callisto ClearGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Candy Land JuicerGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Curved G Spot StimulatorGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Curved G SpotGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Curved GSpotGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas CurvedGlass Beaded Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Double Bull BlackGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Double Trouble PurpleGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas Double TroubleGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas Full Tip TexturedGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Joystick ClearGlass Dildo – Szklane dildo

129,00 

Glas Mr. Swirly G SpotGlass Dildo – Szklane dildo

119,00 

Glas Mr. SwirlyGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas Orange TicklerGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas Purple Rain RibbedGlass Dildo – Szklane dildo

179,00 

Glas Purple Rose NubbyGlass Dildo – Szklane dildo

149,00 

Glas PurpleGlass G Spot Tickler – Szklane dildo

159,00 

Glas Realistic HeadGlass Dildo – Szklane dildo

139,00 

steklyannyj-dvuhstoronnij-reliefnyj-falloimitator

Wybierając dildo, dziewczyna kieruje się wieloma parametrami. Oczywiście zabawka powinna ekscytować, być bardzo atrakcyjna wizualnie, wysokiej jakości. Materiał wibratora w tym przypadku odgrywa decydującą rolę. Silikon i ultraskin są dobre, ale nadal są gorsze od szkła pod względem wytrzymałości i higieny. Jeśli chcesz poczuć w sobie twardego kutasa, zamów szklane dildo. To szczególna estetyka, której nie można z niczym porównać. Takie urządzenie przyjemnie trzyma się w dłoni, ale oprócz tego chcesz od razu poczuć je w środku.

Co to jest szklane dildo?

Szklane dildo to sztuczny penis uformowany z jednego kawałka szkła. Nie znajdziesz żadnych szwów, nierówności, fragmentów, więc nie bój się korzystać z takiego urządzenia. Szklany dildo ma absolutnie płaską powierzchnię, dzięki czemu łatwo i przyjemnie wchodzi w ciało. Taka intymna zabawka bardzo szybko nagrzewa się do temperatury ciała – kolejna cenna cecha. Kolejnym ważnym punktem jest łatwy proces oczyszczania.

analnyj-steklyannyj-falloimitator

Szklany fallus nie posiada fałd na powierzchni, jak np. realistyczne wibratory. Błyskawicznie czyści się pod bieżącą wodą, co nie zwalnia jednak z użycia specjalnego środka czyszczącego. Specyficzną cechą, o której należy pamiętać przed zakupem, jest to, że szklane fallusy są nie tylko sztywne – są sztywne i dlatego nie mogą zmienić kąta nachylenia. Kupiona zabawka nie będzie mogła się odkształcać i stać się elastyczna – to nie jest ani dobre, ani złe, to tylko fakt, który należy wziąć pod uwagę.

Jakie są typy?

Szklane dilda nie są bardzo liczną kategorią zabawek erotycznych. Niemniej jednak nadal można wyróżnić kilka odmian:

 • W przypadku punktu G – mieć twardy trzon, który jest lekko zakrzywiony na końcu, aby można było włożyć zabawkę do pochwy i dotrzeć do jej przedniej ściany;
 • Klasyczne – to wydłużone wibratory bez ulgi. Wyglądają bardzo stylowo i na pierwszy rzut oka nawet nie zdradzają prawdziwego celu;
 • Realistyczny – przezroczyste fallusy, na których jednak odgaduje się głowę i mosznę;
 • Wytłoczony – na powierzchni tułowia znajduje się wzór do dodatkowej stymulacji;
 • Dwustronne – takie modele mają różne zakończenia. Na przykład można połączyć gładką i prążkowaną końcówkę. Również w sprzedaży można znaleźć modele, w których z jednej strony zwykła głowa penisa, a z drugiej zaślepka.

Na tej stronie dla Ciebie zebrane są najpopularniejsze modele, które są najczęściej kupowane.

steklyannyj-falloimitator-flogger

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru szklanego dildo

Skoro już zdecydowałeś się na materiał, powinieneś zwrócić uwagę na inne parametry:

 1. Przede wszystkim powinieneś martwić się wielkością fallusa. Optymalną średnią opcją jest 3-4 cm średnicy i 15 cm długości. Jeśli wibrator jest dłuższy niż 20 cm, można go zaklasyfikować jako dużą zabawkę.
 2. Zastanów się, jaki obszar planujesz stymulować. Jeśli punkt G, to potrzebujesz wersji zakrzywionej, jeśli interesuje Cię imitacja seksu klasycznego, weź dildo gładkie lub tłoczone. W przypadku pieszczot analnych nie należy brać zbyt grubych i długich.
 3. Jeśli planujesz używać zabawki z partnerem i lubisz eksperymentować, spójrz na modele z dwiema stronami roboczymi.
 4. Cena szklanego dildo nie złamie Cię zbytnio.

Zalety i wady wibratorów szklanych

Są twarde, przyjemne dla ciała, szybko przyjmują jego temperaturę, dają niezwykłe doznania, są pod każdym względem bezpieczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Takie dildo doskonale poradzi sobie w roli pierwszej intymnej zabawki – jest idealne dla początkujących. Jeśli nigdy nie kupiłeś niczego w sex shopie, zacznij od szklanego dildo – nigdy nie pożałujesz swojego wyboru. Dildo wygląda pięknie, oprócz regularnych orgazmów, dostarczy Ci również przyjemności estetycznej. Wynika z tego kolejna zaleta: szklany penis może być świetnym żartem prezentem na wieczór panieński dla bliskiego przyjaciela. Możesz przedstawić to jako żart, ale potem na pewno zostaniesz podziękowany z całą powagą. Wreszcie, szklane dildo kosztuje rozsądne pieniądze, więc jego zakup nikogo nie złamie.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Praktyczne wskazówki dla każdego.

Jak używać?

 1. Przed włożeniem dildo do ciała spróbuj się dostroić, złapać podekscytowanie. Pomyśl o czymś seksownym, pogłaszcz się rękoma. Jeśli partner jest blisko ciebie, pozwól mu pomóc.
 2. Nałóż lubrykant na ciało. Nawet jeśli uważasz, że Twój lubrykant jest wystarczający, ten dodatkowy Ci nie zaszkodzi. Dzięki temu dildo wejdzie w ciało łatwiej i głębiej. Smar eliminuje uczucie dyskomfortu.
 3. Zanurz zabawkę w ciele. Staraj się nie spieszyć i czuć każdy milimetr. Jeśli jest to część twojej zabawy seksualnej, poproś partnera, aby włożył szklane dildo do twojej macicy.
 4. Po zakończeniu gry wstępnej możesz przejść do seksu tradycyjnego.

Jak dbać?

Umyć pod bieżącą wodą przy użyciu mydła o niskiej zawartości alkaliów. Przechowuj w szafce nocnej lub innym miejscu, gdzie zabawka będzie chroniona przed wzrokiem ciekawskich.

steklyanyj-falloimitator-s-rozoj

Wniosek

Słuchaj swoich pragnień seksualnych i nie bój się ich zaspokajać. Kupowanie szklanego dildo to absolutnie właściwa decyzja, niezależnie od tego, czy mówisz o samotnej masturbacji, czy eksperymentujesz z parą. Ta zabawka da tylko przyjemne emocje, usunie kompleksy, pomoże się wyzwolić. Twoje życie seksualne niewątpliwie stanie się jaśniejsze.

Pytanie odpowiedź

Czy szklane dildo może pęknąć w pochwie?

To jedno z najczęstszych pytań. Nie on nie może. Faktem jest, że zabawka nie jest pusta w środku – jest odlana z monolitycznego kawałka szkła. Producenci myślą przede wszystkim o bezpieczeństwie swoich klientów, więc wykluczone jest prawdopodobieństwo pęknięcia dildo.

Jaka jest przewaga szklanego dildo nad zwykłym silikonowym?

Szkło jest materiałem bardziej higienicznym i bardzo łatwe do czyszczenia. Stopniowo nabiera temperatury ciała, dzięki czemu daje niezwykłe doznania podczas użytkowania.

Czy są szklane wibratory z trybami wibracji?

Nie, ponieważ nie jest kompatybilny. Silnik wibracyjny musiałby być umieszczony wewnątrz dildo, a wtedy szkło na pewno przestałoby być solidne, pojawiłaby się możliwość pęknięć. Szklane fallusy przeznaczone są wyłącznie do manualnej stymulacji bez dodatkowych funkcji.

Czy właściwe jest, aby dać swojej dziewczynie szklane dildo jako odmianę?

Tak, jeśli ty i twoja ukochana nadajecie na tych samych falach, rozumiecie się doskonale i już osiągnęliście pewną harmonię w seksie. Nie powinieneś dawać takiego prezentu, jeśli nie masz pewności, że zostanie odpowiednio odebrany.

Gdzie kupić tanie szklane dildo?

Możesz otworzyć dowolny sklep z seksem online i ocenić asortyment. Jeśli interesuje Cię ocena wibratorów na tej stronie, możesz wybrać jeden z nich, a następnie otworzyć sklep erotyczny i znaleźć interesujący go model.