Wyświetlanie 1–20 z 30 wyników

Bad Kitty Double Dong Black – Podwójne dildo

119,00 

Baile Double Dones My Florence – dildo podwójne

49,99 

Baile Jessica Double Strap On Vibrating – podwójne wibrujące dildo strap on

89,00 

Boss Series Flexible Double Dong Black – Podwójne dildo, czarne

79,00 

Boss Series Flexible Double Dong Skin – Podwójne dildo, cieliste

79,00 

Cnex Luna – Dildo podwójne

79,00 

Cnex Twins – Dildo podwójne

119,00 

Cnex Twins L – Dildo podwójne

179,00 

Crystal Duo Double-Dong – Dildo podwójne

84,00 

Doc Johnson Double Header – podwójne dildo

119,00 

Doc Johnson Smooth Double Header Black 18 Inch – Dildo podwójne, czarne

119,00 

Doc Johnson Smooth Double Header Flesh 18 Inch – Dildo podwójne, cieliste

119,00 

Doc Johnson The Double D Vanilla 16 Inch – Dildo podwójne

199,00 

Dream Toys Silicone Double Dong – Dildo podwójne

89,00 

Glamy Double Dong – Dildo podwójne

54,99 

King Cock Double Penetrator Flesh – Dildo podwójne, Cielisty

223,00 

Lola Games Double Sided Dildo Naughty Instinct – Dildo podwójne

209,00 

Lola Games Double Sided Dildo Sensual Instinct – Dildo podwójne

229,00 

Lola Games Double Sided Dildo Sexual Instinct – Dildo podwójne

229,00 

Lola Games Double Sided Dildo Wild Instinct – Dildo podwójne

209,00 

dvuhstoronnij-realistichnyj-falloimitator

Większość ludzi marzy o podwójnej penetracji. Może nie wszyscy się do tego przyznają, ale statystyki wciąż pozostają niezmienne: kobiety marzą o zadowoleniu zarówno w pochwie, jak i odbycie. Również wielu z nich marzy o poczuciu penetracji z partnerem, ale jednocześnie nie chcą zapraszać do łóżka osoby trzeciej. Dziś bez trudu znajdziesz intymną zabawkę, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Jeśli do dziś nie słyszałeś o dwustronnych wibratorach, to czas poprawić to niedopatrzenie.

Co to jest odwracalne dildo?

Dwustronne dildo to intymna zabawka, której oba końce są sprawne, to znaczy mogą służyć do zanurzania w ciele, oczywiście jeśli dildo jest wykonane z elastycznego materiału. Istnieją również modele twarde, które są przeznaczone do zanurzenia się w obu partnerach jednocześnie – pary hetero-, homo- i lesbijskie chętnie korzystają z takich urządzeń, gdy chcą doświadczyć zupełnie nowych doznań. Jeśli wcześniej potrzebowałabyś trzeciej osoby, dziś wystarczy udać się do kameralnego sklepu i wybrać odpowiedni model. Jeśli jednak nie masz stałego partnera, baw się na osobności podwójnym wibratorem. Specjalnie dla Ciebie na tej stronie znajduje się ocena z najlepszymi produktami w konkurencyjnych cenach.

gibkij-dvuhstoronnij-falloimitator

Jakie są typy?

Aby dokonać świadomego wyboru, ważne jest, aby zrozumieć, jakie rodzaje dwustronnych wibratorów są dziś w sprzedaży:

 • Realistyczny – zewnętrznie bardzo podobny do męskiego penisa w stanie erekcji, ale z dwiema główkami;
 • Przezroczyste – swoim wyglądem przypominają zamrożony żel, mogą mieć bardzo nieoczekiwane kolory, na przykład różowy i liliowy;
 • Elastyczny – może dowolnie zmieniać kształt, przyjmując w danym momencie pożądaną konfigurację;
 • Sztywny – nie może się skręcać, wygląda jak długi prosty fallus z dwiema głowami na obu końcach;
 • Te kolorowe to wersja nude – dla niektórych jest to zbyt nudne. Są ludzie, którzy chcą zanurzyć się nie tylko w czarnym, ale także liliowym, gorącym różu, niebieskim lub innym wibratorze;
 • Olbrzymy to bardzo długie pnie, z których powinni korzystać tylko ci, którzy wcześniej starannie rozwinęli swoje intymne otwory;
 • Transparentne bezbarwne – wyglądają niezwykle nietypowo i to jest ich główna zaleta. Mogą być zarówno elastyczne, jak i sztywne.

Twoim zadaniem jest wybrać zabawkę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zalety i wady odwracalnych wibratorów

Dwustronne dildo to urządzenie przede wszystkim do przyjemnych eksperymentów, powinno sprawiać przyjemność obojgu partnerom. Jeśli tak się nie stanie, oznacza to, że nakładasz go nieprawidłowo, bez wcześniejszego przygotowania i nawilżania. Dwustronne dildo, zaprojektowane z myślą o wielokrotnych orgazmach, pomoże ci lepiej rozciągnąć pochwę lub odbyt, pozwoli ci doświadczyć podwójnej penetracji, pomoże ci zbliżyć się do partnera. Dowiesz się, jak może wyglądać trójkąt bez angażowania osób z zewnątrz. Jeśli od dawna marzyłeś o urozmaiceniu swojego życia intymnego, dodaniu mu odrobiny zabawy, pomoże Ci w tym dwustronne dildo. Najważniejsze jest, aby używać go do woli, a nie próbować zadowolić partnera.

prozrachnyj-gelevyj-dvuhstoronnij-falloimitator

Więc który wybrać?

Przed zakupem należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

 1. Rozmiar produktu. Bez problemu znajdziesz modele o długości 27-30 cm i średnicy 6-7 cm, ale czy tego potrzebujesz? Jeśli jesteś na ścieżce desperackich eksperymentów, może to mieć sens, ale jeśli jesteś początkującym, ta zabawka może poważnie zranić.
 2. Bardzo ważny jest również materiał wibratora. Najpopularniejsze: silikon, „żywa skóra”, plastik ABS, szkło, guma termoplastyczna. Dobrze łączą się z wieloma lubrykantami i są przyjemne dla organizmu.
 3. Jeśli pragniesz nie tylko jasnych orgazmów z wibratora, ale także zewnętrznej oryginalności, zamów model kolorystyczny.
 4. Powinieneś również zdecydować, czy potrzebujesz elastycznego czy twardego fallusa. Pierwszy jest dobry do jednoczesnej penetracji do pochwy i odbytu. Drugi jest przyjemny w użyciu z partnerem.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Jeśli chodzi o praktykę, te wskazówki przydadzą się.

Jak używać?

 1. Pamiętaj, że członek lub intymną zabawkę należy wprowadzać do ciała tylko w stanie podniecenia. Dlatego gra wstępna jest koniecznością. Nie spiesz się i ciesz się sobą.
 2. Drugim ważnym punktem jest smar. Nie żałuj smarowania, zwłaszcza jeśli zamierzasz włożyć wibrator do odbytu.
 3. Weź dildo i zacznij tarcia. Poruszaj się powoli, nie spiesz się, uważnie obserwuj doznania – swoje lub partnera.
 4. Jeśli oba końce zanurzone są w ciele różnych osób – Ciebie i Twojej partnerki, postaraj się przyjąć pozycję, która pobudzi strefy erogenne obu.

Jak dbać?

Po użyciu nie zapomnij dokładnie wyczyścić sztucznego fallusa. Nigdy nie zostawiaj tego na później. Użyj bieżącej wody i specjalnego środka.

czernyj-falloimitator-s-dvumya-koncami

Wniosek

Masz pełne prawo do spełnienia wszystkich swoich fantazji, a producenci nowoczesnych zabawek intymnych Ci w tym pomogą. Odwracalne dildo to świetne narzędzie do masturbacji lub zabawy dla dwojga. Mimo że nie ma funkcji wibracji, korzystanie z niej będzie niezwykle ekscytujące, ponieważ Ty i Twój partner możecie symulować trójkąt. Jeśli twój mężczyzna ma fantazje homoerotyczne od dłuższego czasu, będzie mógł je urzeczywistnić. Jeśli dwie dziewczyny użyją sztucznego penisa, będą mogły sobie wyobrazić, że w łóżku jest z nimi mężczyzna. Nie wstydź się i puść wodze fantazji.

Pytanie odpowiedź

Czy odwracalne wibrator może być używane przez parę heteroseksualną?

Niewątpliwie. Co więcej, jak pokazuje praktyka, to właśnie te pary najczęściej kupują tego typu zabawki. Dziewczyna będzie mogła wyobrazić sobie drugiego mężczyznę w pobliżu, a jej partner będzie mógł zaspokoić jego biseksualne fantazje.

Jaki materiał najlepiej wybrać odwracalne dildo?

Najlepszą opcją jest szkło i silikon. Są najłatwiejsze w utrzymaniu czystości, hipoalergiczne, trwałe. W rzeczywistości każdy materiał ma swoje pozytywne cechy, to tylko kwestia osobistych preferencji.

Jaka jest cecha podwójnego wibratora w kształcie litery U?

Ma kształt łacińskiej litery U, co pozwala na jednoczesne zanurzenie jej w pochwie i odbycie kobiety. Ta zabawka jest idealna dla pań, które od dawna marzyły o podwójnej penetracji.

Który odwracalny wibrator jest lepszy – elastyczny czy twardy?

Wszystko zależy od Twoich upodobań, upodobań i planów użytkowania zabawki. Jeśli zamierzasz eksperymentować sam, elastyczny fallus jest dla Ciebie bardziej odpowiedni. Jeśli bierzesz dildo dla siebie i partnera, lepiej jest wziąć twardy. Nie jest to jednak warunek konieczny. Ostatnie słowo powinno należeć do Ciebie.

Gdzie kupić anonimowe odwracalne dildo?

Jeśli nie chcesz po raz kolejny zabłysnąć swoją osobowością przed sprzedawcami, najlepszym rozwiązaniem jest zamawianie online. Twój zakup zostanie dostarczony w neutralnym opakowaniu bez widocznych znaków identyfikacyjnych.