Wyświetlanie 1–20 z 91 wyników

Adrien Lastic Bullet Amuse – wibrujący korek analny

89,00 

B Swish Bfilled Classic Unleashed – korek analny

159,00 

Best Vibe Plug – wibrujący korek analny

159,00 

Black Velvets Plug Prostata – Wibrujący korek do stymulacji prostaty

54,99 

Black Velvets Rc Rotating & Vi – Rotująco wibrujący korek analny

199,00 

Black Velvets Rc Shaking Plug – Drgający korek analny na pilota

189,00 

Black Velvets Rechargeable Plug L – Wibrujący korek analny

149,00 

Black Velvets Rechargeable Plug M – Wibrujący korek analny

139,00 

Black Velvets Rechargeable Plug S – Wibrujący korek analny

119,00 

Black Velvets Rechargeable Plug-Wibrator – Wibrujący korek analny

149,00 

Black Velvets Ring + Vibro Plug – Wibrujący korek analny z pierścieniem erekcyjnym

89,00 

Black Velvets Ring Plug – Wibrujący korek analny z pierścieniem erekcyjnym

89,00 

Black Velvets Small – korek analny

45,99 

Black Velvets Vibr. Plug L – Wibrujący korek analny

99,00 

Black Velvets Vibr. Plug M – Wibrujący korek analny

89,00 

Black Velvets Vibr. Plug S – Wibrujący korek analny

84,00 

Bluejunker Cockring Anal Plug – wibrujący korek analny z pierścieniem erekcyjnym

109,00 

CalExotics Eclipse Roller Ball Probe – Wibrujący korek analny

189,00 

Dream Toys Heating Thruster Pink – Rotujący i pulsujący wibrator króliczek z funkcją ogrzewania

219,00 

Dream Toys Spiral Plug Single Speed Plug – Wibrujący korek analny

54,99 

chernaya-analnaya-probka-s-vibraciej-v-ruke

Osoba, która kiedyś odkryła seks analny raczej nie będzie w stanie tak łatwo o nim zapomnieć i przestać ćwiczyć. Za każdym razem, gdy będziesz chciał więcej i więcej, będziesz chciał odkryć coś nowego. W takiej sytuacji zakup korka analnego z wibracją będzie naturalnym biegiem wydarzeń. Sam korek analny może dawać wiele przyjemnych wrażeń, ale jeśli ma również funkcję wibracji, to emocje mogą być po prostu zaporowe. Ten artykuł jest próbą zrozumienia, czym są korki wibracyjne, jak prawidłowo ich używać itp.

Co to jest wibrująca wtyczka doczołowa?

Wibrujący korek analny to zabawka erotyczna przeznaczona do wkładania do odbytu w celu jego stymulacji i rozciągania, aby później ciało mogło przyjąć większe przedmioty lub penisa partnera. Wibracje w tym przypadku potęgują przyjemne doznania, ponieważ w odbycie znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Jeśli wybierzesz odpowiedni tryb, możesz śmiało powiedzieć, że dana osoba osiągnie orgazm.

Czernaja-analnaja-wibrirujuszczaja-probka-s-pultom-uprawleniya

Mężczyźni również nie są przeciwwskazani we wprowadzaniu korka do odbytu. Z punktu widzenia fizjologii ma to dla nich jeszcze większy sens, ponieważ gruczoł krokowy znajduje się w okolicy odbytu, na którą nacisk może dawać wiele orgazmów, a narażenie na wibracje tylko zwiększa przyjemność. Zazwyczaj wibrujące korki, podobnie jak zabawki dopochwowe, są wyposażone w wiele trybów i prędkości, dzięki czemu możesz znaleźć najlepszą opcję dla siebie.

Co tam jest?

Spójrzmy na główne odmiany:

 • Miniaturowe – takie modele idealnie nadają się do noszenia, oczywiście pod warunkiem, że są wyposażone w pilota;
 • Giants – duże wibrujące korki są odpowiednie tylko dla tych, którzy już wystarczająco rozciągnęli odbyt i są gotowi na więcej;
 • Z pilotem – wtyczka z pilotem jest droższa od pozostałych, ale to opłacalna inwestycja. Taką zabawkę można wykorzystać zarówno do noszenia, jak i do zabawy we dwoje w domu;
 • Dzięki inteligentnemu sterowaniu – najbardziej preferowana opcja we współczesnym świecie. Jest to wtyczka, dla której musisz pobrać program na swojego smartfona;
 • Embossed – dla tych, którzy chcą wydobyć maksimum emocji z zanurzania i usuwania korka;
 • Z ogonami – takie modele nie są przeznaczone do noszenia. Ich celem są zabawy seksualne w mieszkaniu;
 • Z efektem rimmingu – po włączeniu tworzy efekt annilingus, czyli wrażenie, że ktoś pieści język odbytu.

Zebraliśmy dla Ciebie 10 najlepszych produktów, które cieszą się największym zainteresowaniem i na pewno Cię zainteresują.

analnaya-probka-bolshogo-razmera-s-vibraciej

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru wibrokoreków analnych

Aby nie popełnić błędu przy zakupie, zwróć uwagę na kilka wskazówek:

 1. Zdecyduj, jak chcesz sterować zatyczką analną – za pomocą przycisków na korpusie, pilota lub inteligentnego sterowania. Od tego zależy nie tylko cena, ale także łatwość użytkowania.
 2. Zastanów się, czy chcesz korka, którego będziesz używać tylko w domu, czy też do noszenia. Jeśli pierwsza opcja, to możemy rozważyć modele z ogonem. Jeśli chcesz nosić zabawkę, spójrz na miniaturowe modele.
 3. Nie kupuj zbyt dużego modelu, chyba że masz pewność, że Twoje ciało będzie w stanie to zaakceptować.
 4. Powinieneś poważnie zastanowić się, ile jesteś w stanie wydać na swoje orgazmy.

fioletovaya-analnaya-probka-s-rezhimami-skorostej-i-vibracii

Zalety i wady zatyczek analnych ze stymulacją wibracyjną

Jeśli naprawdę kochasz seks analny, chętnie go uprawiasz i zawsze łatwo zgadzasz się na eksperymenty, to zakup korka analnego wywoła u Ciebie niezwykle pozytywne emocje. Nie ma wad. Wysokiej jakości materiały, wiele trybów wibracji, wygodna rączka, anatomiczny kształt – producenci zadbali o to, aby zanurzenie wtyku w korpusie i noszenie go wywoływało wyłącznie pozytywne emocje. Inną rzeczą jest to, że używasz wtyczki nie samodzielnie, ale po prostu chcesz zadowolić swojego partnera. Wtedy wrażenie nie będzie już tak różowe. Pamiętaj, że pieszczoty analne powinny odbywać się wyłącznie za zgodą. Wtedy używanie zabawek analnych nie wywoła negatywnych emocji.

Wskazówki dotyczące używania i pielęgnacji wibrujących korków analnych

Przydadzą się w praktyce.

Jak używać?

 1. Przed włożeniem urządzenia do ciała rozwiń odbyt palcami – możesz to zrobić samodzielnie lub z partnerem. Nie spiesz się, pozwól swojemu ciału się zrelaksować, dostroić się do nadchodzącej przyjemności.
 2. Nawet jeśli twój odbyt jest dość rozdęty, nie przestawaj używać lubrykantu. Sprawi, że przesuwanie się wygładzi, jeszcze bardziej rozluźni mięśnie, złagodzi ból. Wskazane jest, aby kupić specjalny lubrykant do odbytu.
 3. Kiedy korek jest w ciele, nie spiesz się, aby włączyć wibrację. Nie ruszaj się przez chwilę, przyzwyczaj się do wrażeń. Wybierz jeden z trybów. Możesz przełączać kilka po kolei.
 4. Podczas gdy korek jest w ciele, możesz rozpocząć inne rodzaje seksu – oralny lub waginalny.

Jak dbać?

To nie podlega negocjacjom: korek po użyciu należy dokładnie umyć specjalnym środkiem. Zabawki analne to przedmioty do indywidualnego użytku. Ich przekazywanie osobom trzecim jest surowo zabronione.

Wniosek

Pieszczoty analne mogą i na pewno będą przyjemne, jeśli odpowiednio się do nich przygotujesz i wykażesz należytą cierpliwość. Korek z wibracją otworzy dla Ciebie wszystkie rozkosze analnej stymulacji, da Ci mocne podniecenie. Jeśli nie możesz w żaden sposób zdecydować się na penetrację analną, znacznie łatwiej będzie z korkiem. Najważniejsze jest, aby wybrać optymalny model, który będzie przyjemny dla ciała. Używanie wibracji w zatłoczonym miejscu doda pikanterii procesowi, ponieważ inni nie będą wiedzieć, ile przyjemności sprawia Ci przyjemność.

Chernaya-analnaya-probka-s-rezhimami-vibracii

Pytanie odpowiedź

Czy przy wyborze zatyczki analnej z wibracją należy brać pod uwagę płeć?

Tak, ponieważ zatyczki analne dla mężczyzn są specjalnie ukształtowane, aby dotykać i pieścić gruczoł krokowy. Taka stymulacja sprawia wielką przyjemność płci pięknej. Kobiety nie mają takiego organu.

Dlaczego konieczny jest zakaz zbliżania się?

Aby nie włożyć korka zbyt głęboko i nie zranić. Zdarzają się również przypadki, gdy ludzie wprowadzali przedmioty do odbytu, a potem nie mogli ich samodzielnie usunąć. Ogranicznik wtyczki to Twoja gwarancja, że eksperymenty seksualne będą bezpieczne.

Jaka jest zaleta wibrującego korka analnego z oprawką?

Sprawia to wrażenie, jakby twój odbyt był pieszczony językiem. Charakterystyczne ruchy za pomocą elementu wibracyjnego są bardzo przyjemne.

Co to jest inteligentna wtyczka analna wibracyjna?

Oznacza to, że aby nim zarządzać, musisz zainstalować na swoim smartfonie specjalny program. Taka kontrola elementu wibracyjnego jest znacznie wygodniejsza, ponieważ nie musisz nosić ze sobą osobnego pilota.

Gdzie mogę kupić korek analny ze stymulacją wibracyjną i ile to kosztuje?

Cena może być bardzo wysoka. Możesz złożyć zamówienie w dowolnym sex shopie. Wystarczy wejść do sklepu i otworzyć sekcję „Zabawki analne”.