Wyświetlanie 1–20 z 380 wyników

A&E Gem Anal Plug Medium – korek analny, różowy

64,99 

Bad Kitty Pet Play Plug – Korek analny z ogonem

99,00 

Bad Kitty Plug Tail – Korek analny z ogonem

99,00 

Bathmate Anal Training Plugs – zestaw korków analnych

239,00 

Best Plug – korek analny, czarny

63,00 

Black Velvets Anal Trainer M – korek analny

79,00 

Black Velvets Big Black Plug – Korek analny

79,00 

Black Velvets Extra – Korek analny

129,00 

Black Velvets Heavy Plug 175g – Korek analny

59,99 

Black Velvets Heavy Plug 40g – Korek analny

45,99 

Black Velvets Heavy Plug 75g – Korek analny

54,99 

Black Velvets Large Plug – Korek analny

59,99 

Black Velvets Medium Plug – Korek analny

54,99 

Black Velvets Small Silicone Plug – Korek analny

54,99 

Black Velvets Tunnel Plug – Korek analny z otworem

59,99 

Blush Anal Adventures Platinum Curve Plug – korek analny

54,99 

Blush Anal Adventures Pleasure Plug Black – korek analny

35,99 

Blush Anal Adventures Xl Plug Black – korek analny

49,99 

Blush Anal Adventures Xxl Plug Black – korek analny

59,99 

Blush Luxe Bling Plugs Training Kit Red Gems – Zestaw korków analnych

119,00 

steklyannaya-analnaya-probka-v-ruke

Seks analny to bardzo drażliwy temat, o którym niewiele par ma odwagę dyskutować. Mówiąc dokładniej, mężczyznom na pewno nie przeszkadza wejście, że tak powiem, od tylnego wejścia, ale nie każdy wie, jak odpowiednio przygotować i uspokoić swoją partnerkę, aby zaufała i przestała się bać. Czasami przygotowanie do penetracji analnej może zająć wiele miesięcy, ale wynik jest tego wart. Aby proces rozwijania odbytu był przyjemny dla obu, a co najważniejsze bezbolesny dla strony przyjmującej, wymyślono zatyczki analne. To urządzenie na pewno spodoba się Twojej dziewczynie, nawet jeśli nie zamierzasz regularnie uprawiać seksu analnego.

Co to jest korek analny?

Korek analny to korek, najczęściej stożkowy – szeroki u podstawy i stopniowo zwężający się ku górze, przeznaczony do rozciągania odbytu. Korek analny musi mieć ogranicznik – jest to warunek nadrzędny. Przedmiot bez niego trudno uznać za korek iw żadnym wypadku nie powinien być używany do pieszczenia odbytu i wprowadzania go do niego.

Mały korek może dać przyjemne i podniecające wrażenie, przede wszystkim ożywi seks waginalny dla mężczyzny, ponieważ przedmiot włożony do odbytu powoduje, że pochwa staje się węższa. Wtyczka może być używana zarówno do rozciągania odbytu, jak i do noszenia w ciągu dnia. Nikt nie odgadnie Twojego małego sekretu, który jeszcze bardziej Cię podnieci.

czernye-analnye-probki-raznogo-razmera

Wprowadzenie zatyczki wymaga pewnego przygotowania, dlatego konieczne jest rozwijanie odbytu palcami. Ten proces można przekształcić w ekscytującą grę seksualną, która jeszcze bardziej przyciągnie partnerów. Zatyczki analne to urządzenia pobudzające, które mogą być używane przez pary tej samej płci lub tradycyjne pary.

Co tam jest?

Teraz najważniejszą rzeczą dla Ciebie jest ustalenie, jakie rodzaje zatyczek może Ci zaoferować sklep z artykułami intymnymi. Należy zwrócić uwagę na następujące modele:

 • Miniatura – małe urządzenia o bardzo małych rozmiarach, które są idealne dla początkujących praktyków;
 • Giganci – takie zatyczki należy kupować tylko wtedy, gdy przestałaś już być początkującą w temacie seksu analnego, masz wystarczająco rozwinięty odbyt i masz ochotę na eksperymenty;
 • Z przywołaniem – są to wtyczki wyposażone w gruszki, klikając na które można zwiększyć rozmiar urządzenia, gdy znajduje się ono już w ludzkim ciele;
 • Z panelem sterującym – łączy się z wtyczką za pomocą przewodu. Ten korek jest przeznaczony do użytku wyłącznie w ścianach Twojej sypialni;
 • Z dżetów – piękne metalowe lub silikonowe gadżety, które mają piękny kryształek włożony w rączkę. Taka wtyczka stanie się prawdziwą ozdobą ciała i może Cię niesamowicie podniecić;
 • Z ogonkiem – inny rodzaj korka, który można nosić tylko w domu. Do ogranicznika przyczepiony jest ogon jakiegoś zwierzęcia, na przykład wilka lub lisa. Ogon może, ale nie musi być zdejmowany. Ten model jest odpowiedni dla miłośników gier fabularnych;
 • Wearable – jeśli chodzi o korek, który można nosić poza domem, zwykle oznacza to model z wbudowanym elementem wibracyjnym i pilotem. Wtyczka bezprzewodowa to świetny sposób na zmianę intensywności wibracji podczas pracy lub chodzenia. Takie urządzenia mają zwykle bardzo niski poziom hałasu.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji i dokonaniem wyboru spójrz na tabelę przedstawiającą 10 najpopularniejszych produktów.

analne-probki-s-pushistym-hvostikom

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru wtyczki analnej

To, jak dobrze dokonasz właściwego zakupu, będzie zależeć od tego, jak kompetentnie podejdziesz do wyboru i czy weźmiesz pod uwagę wszystkie punkty. Zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na:

 1. Twoje doświadczenie w seksie analnym. Jeśli oglądałeś porno i dotknąłeś kilka razy odbytu, to się nie liczy. Nie powinieneś być pewny siebie i kupować wielkogabarytową wtyczkę – po prostu nie będziesz w stanie włożyć jej do ciała, zostaniesz zraniony. Dlatego rada numer 1: zacznij od małych korków. Pozbywasz się więc strachu i entuzjastycznie angażujesz się w proces odkrywania własnego ciała.
 2. Zwróć uwagę na materiał. Największą popularnością cieszą się korki szklane, metalowe i silikonowe, ponieważ są łatwe w czyszczeniu i przyjemne dla ciała.
 3. W żadnym wypadku nie należy zgadzać się na takie eksperymenty pod presją lub z poczucia winy. Partner biorący wtyczkę musi być nią zainteresowany i podniecony.
 4. Jeśli martwisz się, że nie będziesz się dobrze bawić, kup model z wibracją. Niesamowite doznania gwarantowane.
 5. Jeśli ćwiczysz gry fabularne, nie ograniczasz się do granic sypialni, masz bogatą wyobraźnię, to wtyczka z ogonem jest twoją opcją.

analnaya-probka-s-rezhimami-vibracii-i-massazha

Zalety i wady zatyczek analnych

Butt plug to urządzenie, które potrafi urozmaicić seks, poszerza horyzonty seksualne i uzależnienia, co z kolei pomaga budować zaufanie między partnerami. Przy prawidłowym użyciu nie może zaszkodzić. Możesz mieć negatywne doświadczenie, jeśli używasz go niewłaściwie, wpisujesz go zbyt agresywnie, nie interesując się opinią partnera. Korek analny odsłoni Ci wszystkie rozkosze stosunku analnego, pomoże Ci osiągnąć orgazm. W tym kontekście mówienie o wadach urządzenia jest po prostu nie do pomyślenia.

Wskazówki dotyczące używania i pielęgnacji zatyczek analnych

Wymieńmy teraz praktyczne wskazówki, które ułatwią korzystanie z korka i pozwolą zrozumieć, jak właściwie o niego dbać.

Jak używać?

Nie spiesz się, aby natychmiast wbić korek analny w ciało. Istnieje kilka zasad:

 1. Nawet jeśli masz bardzo mały korek w dłoniach, nadal pożądane jest rozwinięcie odbytu. Spróbuj go pogłaskać, zanurz palec w środku, podążaj za doznaniami. Faktem jest, że naturalny odruch wypychania może stać się pewną przeszkodą i trzeba ją przezwyciężyć.
 2. Jeśli martwisz się czystością eksperymentu, opróżnij jelita, zrób lewatywę, aby usunąć resztki kału.
 3. Chwyć korek za korek i powoli włóż go do ciała. Możesz pozwolić swojemu partnerowi to zrobić. Jeśli korek ma wibrację, możesz go włączyć i obserwować doznania.
 4. Po zanurzeniu wtyczki w odbycie możesz uprawiać seks waginalny.

analne-probki-s-kristallami-i-strazami

Jak dbać?

Jest to dość oczywiste, ale należy pamiętać, że zabawkę analną należy dokładnie umyć przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonego produktu.

Wniosek

Postaraj się pozbyć myśli, że seks analny jest przerażający i bolesny i nie doprowadzi do pęknięcia odbytu, jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie. Sam proces powinien ekscytować, zastosowanie smarowania jest koniecznością. Ponadto twój partner powinien być wrażliwy i uważny.

Pytanie odpowiedź

Do czego służą korki analne?

Aby przygotować się do seksu analnego, rozwiń odbyt i uzyskaj przyjemne uczucie.

Jak wybrać korek analny dla początkujących?

Nie możesz nic wymyślić i po prostu kupić wtyczkę o najmniejszym rozmiarze. Z reguły małe korki powstają tylko dla początkujących.

Jak bezboleśnie rozciągnąć odbyt za pomocą korka analnego?

Najpierw musisz rozciągnąć palce, możesz zanurzyć je w odbycie. Poruszaj się powoli, nie na siłę. Przy najmniejszych oznakach bólu penetrację należy zatrzymać.

Czy potrzebuję lubrykantu, aby użyć korka analnego?

Na pewno. Do penetracji analnej wytwarzane są specjalne lubrykanty. Są grubsze, działają chłodząco, doskonale nawilżają.

Czy rozmiar korka analnego ma znaczenie?

Oczywiście, bo jak już wspomniano, dla początkujących lepiej zdecydować się na małą wtyczkę. Bardziej doświadczeni hobbyści z pewnością ucieszą się z używania dużego korka.

Co jest specjalnego w korkach analnych z rotacją?

Ich głowa może obracać się wokół własnej osi, dając jeszcze przyjemniejsze doznania.

Czy przy wyborze wtyczki analnej należy brać pod uwagę płeć?

Bardziej prawdopodobne, że nie niż tak. Odbyt jest taki sam u mężczyzn i kobiet. Oczywiście mężczyźni mają gruczoł krokowy, ale w tym przypadku nie ma to większego znaczenia.