Wyświetlanie 1–20 z 55 wyników

A&E Adams Triple Prostate Probe – koraliki analne, czarne

59,00 

Black Velvets Anal Beads – Koraliki analne

69,00 

Black Velvets Heavy Beads – Koraliki analne

59,99 

Black Velvets Plug/s Hearts – Koraliki analne

59,00 

Boss Series Jelly Anal 10 Beads Pink – Koraliki analne, różowe

26,99 

Cnex Arrow Anal Pearls Pink – Koraliki analne

49,00 

Cnex Bubble Chain – Koraliki analne

54,99 

Cnex Go Pearl – Koraliki analne

49,99 

Cnex Intimrelax – Zestaw koralików analnych

189,00 

Cnex Triball Amuse-G Blue – Koraliki analne, niebieskie

59,00 

Cnex Triball Amuse-G Pink – Koraliki analne, różowe

59,00 

Deep Feel – kulki analne

59,00 

Doc Johnson Platinum The Minis Bubble Black M – Koraliki analne

79,00 

FeelzToys Cogilia Anal Beads – Koraliki analne

89,00 

Fifty Shades of Grey Pleasure – Intensified koraliki analne

79,00 

Glamy Back Love – koraliki analne

39,00 

Glamy Gold Love Balls – Koraliki analne

54,99 

JoyDivision Joyballs anal Wave – Koraliki analne

69,99 

Joydivision Joyballs Anal Wave Short – koraliki analne , czarne

99,00 

JoyDivision Joyballs Wave – Koraliki analne, niebieski

79,00 

czernye-analnye-shariki

Eksperymentowanie z zabawkami do stymulacji odbytu to jedna z najprzyjemniejszych rozrywek, ale właśnie z tym wiąże się wiele kompleksów i tabu. Jeśli jednak zrobisz wszystko dobrze i zaczniesz słuchać swojego partnera, pieszczoty odbytu dostarczą Ci wiele przyjemnych emocji i nie ma znaczenia, w jakiej roli będziesz – bierna czy aktywna. Aby wszystko poszło gładko, użyj koralików analnych dla kobiet i mężczyzn. Odkryjesz nowy wymiar przyjemności i lepiej poznasz swojego partnera.

Czym są koraliki analne?

Kulki analne dla mężczyzn lub kobiet to kulki w dowolnej ilości połączone szeregowo za pomocą sznurka lub w inny sposób. Co ciekawe, ta zabawka zwykle nie jest podzielona ze względu na płeć. Możesz używać tego samego urządzenia zarówno do własnej stymulacji, jak i do pieszczot partnera. Nie ma znaczenia, które piłki kupisz. O wiele ważniejszy jest sposób, w jaki ich używasz.

długi-analnye-shariki

W przeciwieństwie do wibratorów analnych i zatyczek analnych, kulki analne nie zawsze wibrują, więc nie musisz liczyć na dodatkową stymulację, a to nie ma sensu. Najważniejsze jest to, aby powoli zanurzać i wyjmować kulki, obserwując reakcję partnera. Ruch zwieracza odbytu wiąże się z odruchem wydalania, a jeśli go pokonasz, całkowicie odprężasz, możesz złapać prawdziwy szum.

czarny-analnye-zajęty

Pamiętaj o tym, wybierając koraliki analne w stylu BDSM. Jak można się domyślić, ta zabawka erotyczna jest bardziej odpowiednia dla par, chociaż nie ma powodu, dla którego jedna osoba nie powinna zacząć jej używać. A przecież chodzi o to, że jeden partner, pieszcząc drugiego, powoli wprowadza, a potem stopniowo usuwa z niego kulki.

Co tam jest?

Jeśli nic nie rozumiesz w pieszczotach analnych, to nie jest wstyd. Wszystkiego można się nauczyć, jeśli chcesz. Pierwszym krokiem do pokonania programu edukacyjnego będzie zrozumienie, jakie rodzaje piłek istnieją:

 • Pojedyncza kula – zwykle ma małą średnicę. Wewnątrz może być inny, ale mniejszy. Ta zabawka jest idealna dla początkujących. Pozwoli na bezbolesne przygotowanie do stymulacji odbytu i usunie niepotrzebny lęk;
 • Kulki analne na łańcuszku to zazwyczaj długie kulki analne w ilości od trzech do pięciu. Są połączone łańcuszkiem lub sznurkiem. Odpowiedni dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Przyjemnie jest umieszczać je jeden po drugim w odbycie, a następnie usuwać, trzymając się liny;
 • Kulki analne poza środkiem – zwykle wewnątrz każdej kulki znajduje się inna, ale mniejsza. Podczas stymulacji tworzą szczeliny, co gwarantuje niezwykłe doznania;
 • Elastyczne kulki – bardziej przypominają analną choinkę, ponieważ są połączone nie sznurkiem, ale przejściami z tego samego materiału, z którego są wykonane;
 • Gigantyczne koraliki analne – uważaj na takie zabawki i kupuj je tylko wtedy, gdy masz pewność, że Twoje ciało może przyjąć taki rozmiar;
 • Kulki analne z ogonem – na końcu zamiast uchwytu znajduje się ogon zwierzęcia. Taka zabawka będzie wyglądać bardzo efektownie w ciele;
 • Wibrujące kulki analne nie są najczęstszym modelem, ponieważ jak już wiadomo kulki nie potrzebują dużej wibracji, ponieważ znaczenie ich użycia jest nieco inne. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej stymulacji, możesz ją zdobyć.

Na tej stronie przygotowana została specjalnie dla Ciebie tabela zawierająca informacje o najpopularniejszych modelach.

chernye-analnye-shariki-fleksi-feliks

Więc jakie koraliki analne wybrać?

Spróbujmy w jakiś sposób podsumować wszystkie powyższe i spróbujmy wyciągnąć wnioski na temat tego, jaką intymną zabawkę warto kupić:

 1. Rozmiar – na tym przede wszystkim powinieneś się skupić. W żadnym wypadku nie powinieneś kupować dużych koralików analnych, jeśli naprawdę nie masz pojęcia, czym jest stymulacja odbytu i nigdy wcześniej tego nie praktykowałeś.
 2. Postaraj się wybrać zabawkę wykonaną z higienicznego, hipoalergicznego materiału, która będzie łatwa w utrzymaniu czystości i wytrzymała przez długi czas. Nie powinien wchłaniać płynów i zapachów. Idealną opcją są szklane koraliki analne. Inną opcją, która również działa bardzo dobrze, są silikonowe koraliki analne.
 3. Jeśli zamawiasz produkt przez Internet, przy odbiorze upewnij się, że na powierzchni kulek nie ma pęknięć, wgnieceń, które podczas użytkowania mogą powodować ból i do których mogą przedostać się bakterie. W przypadku wady produkt należy zwrócić.
 4. Kupuj tylko te piłki, które są wyposażone w ogranicznik. Może to być kucyk, pierścionek, specjalny uchwyt i cokolwiek w ogóle. Jest to potrzebne, aby zabawka przypadkowo nie wpadła całkowicie w ciało.
 5. Jeśli jesteś pewien, że nie masz wystarczająco dużo doznań i masz trudności z osiągnięciem orgazmu, warto kupić wibratorki analne.
 6. To samo można powiedzieć o kobietach.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Dochodzimy więc do praktycznego wykorzystania metalowych koralików analnych.

Jak używać?

 1. Przed wprowadzeniem dużych kulek analnych lub mniejszego modelu konieczne jest oczyszczenie odbytnicy z kału. Najlepszym sposobem na to jest lewatywa. Nie zaniedbuj tego, jeśli nie chcesz, aby nastrój seksualny został zburzony.
 2. Na pewno sam o tym wiesz, ale należy o tym jeszcze raz wspomnieć: przed wprowadzeniem jakiejkolwiek zabawki do odbytu należy ją najpierw dokładnie rozpracować palcami. Nie bądź leniwy, aby pogłaskać ciasną dziurkę, ponieważ to również zwiększa podniecenie.
 3. Weź żeńskie kulki odbytu i zacznij powoli zanurzać je w odbycie partnera. Nieustannie pytaj o jej uczucia. Rób wszystko bardzo powoli i jeśli to konieczne, użyj smaru.
 4. Kiedy wszystkie kulki nawleczone na nitkę znajdą się w ciele, można je stopniowo usuwać. Im bardziej jesteś podekscytowany, tym więcej przyjemności dostaniesz.

Jak dbać?

Małe kulki analne, a właściwie wszelkie, należy dokładnie umyć po użyciu – o tym nawet nie dyskutuje. Nie zaleca się przekazywania ich osobom trzecim, nawet jeśli dotyczy to zabaw seksualnych.

Zalety i wady kulek analnych

Koraliki analne dla początkujących to świetna okazja, aby poznać swojego partnera, zrozumieć co lubi i jeszcze bardziej zbliżyć się do niego. Nie wszystkie pary łatwo podejmują się penetracji analnej, ale kulki są świetną okazją do zapoznania się z tego rodzaju stymulacją i przestania się jej bać. Wkładanie kulek do odbytu pomoże go rozwinąć, abyś mógł w przyszłości ćwiczyć wkładanie zatyczek i wibratorów. Jeśli będziesz delikatny i ostrożny ze swoim partnerem, nie znajdziesz żadnych wad w używaniu piłek.

Pytanie odpowiedź

Czy koraliki analne są odpowiednie dla początkujących?

Tak, ale musisz wybrać odpowiedni model średnicy. Kiedy mówimy „kulki analne dla początkujących”, mamy na myśli małą intymną zabawkę. Pożądane jest również, aby były stosunkowo lekkie. Kiedy organizm przyzwyczai się do takiego urządzenia, będzie można używać kulek ze zmiennym środkiem ciężkości.

Jaki materiał lepiej wybrać kulki analne – silikonowe czy metalowe?

Silikon jest łatwiejszy do czyszczenia, nie pochłania zapachów i jest bardzo higieniczny. Jednocześnie metal szybciej się nagrzewa do pożądanej temperatury, przez co daje ciekawsze odczucie podczas użytkowania. Wszystko zależy więc od twoich osobistych preferencji.

Czym są koraliki analne dla zaawansowanych użytkowników?

Z reguły jest to kilka kulek o różnych średnicach umieszczonych na jednym łańcuszku. Wraz z małymi na tym samym łańcuszku mogą znajdować się bardzo duże piłki i tylko ciało doświadczonego praktyka może je bez problemu przyjąć. Doświadczeni miłośnicy seksu analnego mogą również poćwiczyć wprowadzanie kulek z przesuniętym środkiem ciężkości.

Czy można uprawiać seks klasyczny z kulkami odbytu w odbycie?

Jest to całkiem możliwe, ponieważ kulki analne mają specjalny pierścień lub ogranicznik, do którego można je łatwo wyciągnąć w dowolnym momencie. Dzięki temu, że w odbycie znajdzie się obcy przedmiot, mięśnie pochwy odruchowo się skurczą, a oboje partnerzy będą czerpać więcej przyjemności z seksu.

Gdzie kupić koraliki analne?

Możesz to zrobić w kameralnym sklepie w swoim mieście, ale o wiele wygodniej jest złożyć zamówienie przez Internet, ponieważ nie musisz w tym celu wychodzić z domu. Wybierz sex shop, złóż zamówienie i zapłać kartą. Gwarantowana jest pełna anonimowość. Zamówienie zostanie dostarczone szybko w nieprzeniknionym pudełku, więc nikt nie odgadnie jego zawartości.