Wyświetlanie 1–20 z 69 wyników

Baile Brave Man – nakładka na penisa

26,99 

Baile Brave Man Vibrating – wibrująca nakładka na penisa

45,99 

Baile Brave Man Vibrating dots – wibrująca nakładka na penisa

45,99 

Baile Penis Sleeve – nakładka na penisa, gładka

24,99 

Baile Penis Sleeve – nakładka na penisa, z wypustkami

24,99 

Black Velvets Sleeve Vibe Johnny – Wibrująca nakładka na penisa

59,99 

Black Velvets Sleeve Vibe Rocky – Wibrująca nakładka na penisa

59,99 

Blush Performance 1.5Inch Cock Xtender Beige – Nakładka na penisa

64,99 

Blush Performance 3Inch Cock Xtender Beige – Nakładka na penisa

74,00 

Boners BALL POUCH – nakładka na jądra

89,00 

Boss Series Penis Sleeve 01 – Nakładka na penisa, różowa

36,99 

Boss Series Penis Sleeve 02 – Nakładka na penisa, niebieska

36,99 

Boss Series Penis Sleeve 03 – Nakładka na penisa, niebieska z wypustkami

36,99 

Boss Series Penis Sleeve 04 – Nakładka na penisa, fioletowa

36,99 

Boss Series Penis Sleeve 05 – Nakładka na penisa

36,99 

Boss Series Penis Sleeve 06 – Nakładka na penisa

36,99 

Boss Series Penis Sleeve 07 – Nakładka na penisa

27,99 

Boss Series Penis Sleeve 08 – Nakładka na penisa

27,99 

Boss Series Perfect Sleeve Mulatto Extends 4 Cm – Nakładka na penisa

49,99 

CalExotics Stud Extender – Nakładka na penisa

54,99 

udlinnyayushchaya-nasadka-na-chlen

Jaki jest najbardziej bolesny temat dla mężczyzny? Oczywiście jeśli chodzi o wielkość to główna jego zaleta. Każdy przedstawiciel silniejszej płci stara się zaimponować kobiecie i ze wszystkich sił stara się ją zadowolić w łóżku. Jeśli nie ma na to wystarczającej ilości centymetrów, zawsze pomoże końcówka na penisie. Niektórzy mężczyźni są ostrożni i sceptycznie nastawieni do korzystania z takich urządzeń, ale jest to całkowicie na próżno. Oni naprawdę mają sens i sam się przekonasz.

Co to jest nasadka na penisa?

Dysza powiększająca penisa to specjalne urządzenie, które nakłada się na czubek penisa, dodając mu w ten sposób centymetry, czego natura żałowała. Nie oznacza to jednak, że z takiego urządzenia mogą korzystać mężczyźni o skromnych zasługach. Ci, którzy mają już imponujący rozmiar, ale chcą go jeszcze powiększyć, również mogą skorzystać z podobnego wynalazku. Proszę nie mylić przedłużacza penisa z paskiem, chociaż mają one pewne cechy wspólne. Nasadkę zakłada się na koniec penisa i trzyma na trzonie penisa, podczas gdy cały narząd płciowy jest zanurzony w pasku, a takie urządzenie przytrzymuje się na ciele za pomocą pasków.

udlinnyayushchaya-nasadka-na-chlen-s-vibropulej

Przy pomocy dobrze dobranej końcówki można dokonać wydłużenia, pogrubienia penisa, a także zrealizować ideę podwójnej penetracji. Wszystko zależy od tego, czego chcą oboje partnerzy. Pary potrzebują takich zabawek erotycznych. Dla osoby samotnej będą zupełnie bezużyteczne.

Co tam jest?

Właściwego wyboru można dokonać dopiero po zrozumieniu jego odmian:

 • Duża nasadka na penisa – będzie idealna dla mężczyzn o bardzo skromnych zaletach, np. 10-12 cm, doda brakujące centymetry długości;
 • Dysza ze stymulacją odbytu – ma specjalny proces, który zanurza się w odbycie mężczyzny;
 • Nasadka pogrubiająca penisa jest przydatna dla tych, którzy nie mają problemów z długością, ale nie mają centymetrów średnicy. Mówiąc najprościej, jeśli penis jest cienki;
 • Dysza na czubek penisa – dodaje sporo długości. Idealny dla Ciebie, jeśli potrzebujesz bardzo małego przedłużenia;
 • Do podwójnej penetracji – przymocowany do moszny, jest fallusem do penetracji odbytu;
 • Otwarta końcówka na penisie – pozostawia otwartą główkę prącia, dzięki czemu wrażliwość nie zmniejsza się, a Ty nie tracisz na doznaniach;
 • Nasadka z kolcami na penisa – dziewczyny uwielbiają takie urządzenia, ponieważ kolce i inne wypukłości są potrzebne do wysokiej jakości stymulacji łechtaczki i warg sromowych;
 • Przystawki wielofunkcyjne to uniwersalne zabawki, które łączą kilka ról, na przykład mogą być używane jako przystawki przedłużające, wibratory dla kobiet i masturbatory dla mężczyzn;
 • Mocowanie do penisa wibratorem – wszyscy uczestnicy procesu skorzystają z wibracji, ponieważ pobudzi to wszystkie strefy erogenne;
 • Realistyczne mocowanie penisa – wygląda jak dwie krople wody, podobnie jak penis. Nadaje się dla tych, którym zależy na podobieństwie wizualnym.

Koniecznie przestudiuj tabelę na tej stronie – przedstawia ona najpopularniejsze najpopularniejsze modele.

nasadka-udlinitel-na-chlen

Więc jaką dyszę wybrać?

Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc:

 1. Dowiedz się, czego dokładnie Twoim zdaniem brakuje – długości czy grubości? A może wszyscy razem? Przede wszystkim, w oparciu o te wymagania, musisz wybrać element przedłużający dyszę lub inny.
 2. Niezwykle ważne jest zrozumienie własnego początkowego rozmiaru, aby nie okazało się, że kupiona przez Ciebie końcówka powiększająca penisa nagle okazała się mała lub po prostu zwisała na penisie. Urządzenie musi podołać zadaniu, ale też musi być w odpowiednim czasie.
 3. Ważne jest, aby silikonowa końcówka na penisie nie tylko dodawała pożądane centymetry, ale także przynosiła korzyść kobiecie, na przykład wibrowała. Tak, za takie urządzenie najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić więcej, ale na pewno będzie warto.
 4. Jeśli Twoja kobieta od dłuższego czasu sugerowała Ci, że nie będzie przeciwna pieszczotom analnym, być może powinieneś udać się z nią na spotkanie i kupić specjalną dyszę, która przylega do moszny i umożliwia podwójną penetrację.
 5. Najlepsza nasadka na penisa to taka, która rozwiąże Twój problem, ale musisz też pomyśleć o cenie. W tym przedziale cenowym z pewnością znajdzie się model, który Ci się spodoba.

Wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji

Musisz jednak zrozumieć, że skuteczność końcówki do zagęszczania penisa w dużej mierze zależy od tego, jak jej używasz i jak starannie możesz o nią dbać.

Jak używać?

 1. Umieść nasadkę na penisa z cyberskin na swoim penisie. Kluczowy punkt: powinien ściśle przylegać do penisa. Dysza powinna być o około 1 cm mniejsza od średnicy penisa.
 2. Wszystkie nasadki na penisa, nawet te ogromne, dobrze się rozciągają, dzięki czemu nie będzie problemów z założeniem. Przymocuj go tak, aby nie odczuwać bólu i aby urządzenie było dobrze dopasowane.
 3. Poczekaj, aż szczyt podniecenia założysz zabawkę erotyczną. Na wiotkim penisie po prostu nie wytrzyma. Pociągnij go mniej więcej do połowy bagażnika, aby nie było możliwe wysunięcie się.
 4. Jeśli potrzebujesz smaru, należy go nałożyć dopiero po nałożeniu dyszy.

realistycznahnaja-udlinnyayushchaya-nasadka-na-chlen

Jak dbać?

Mycie nasadki mosznowej penisa po każdym użyciu jest koniecznością. Aby to zrobić, użyj bieżącej wody i środka czyszczącego. Wskazane jest, aby używać go samodzielnie i nie podawać go nikomu. Przechowuj urządzenie w szafce nocnej lub w miejscu, w którym możesz łatwo do niego dotrzeć w razie potrzeby.

Zalety i wady nasadki na penisa

Każda męska zabawka seksualna jest potrzebna, aby twój seks był jaśniejszy, prostszy, ciekawszy, tak aby cały dostępny kompleks rozpłynął się w mgnieniu oka, a końcówka na penisie z pryszczami nie jest wyjątkiem. Oczywiście przede wszystkim człowiek potrzebuje go, aby zniwelować wszystkie swoje kompleksy. Kobieta odczuje również praktyczne korzyści z zamkniętej końcówki na penisie. Jeśli Twojej partnerce brakuje stymulacji, wrażeń, jeśli z trudem dochodzi, to taki gadżet pozwoli Ci lepiej ją zadowolić. Dobry seks, jak wiadomo, buduje zaufanie w parze, sprawia, że partnerzy są naprawdę bliskimi sobie ludźmi.

Pytanie odpowiedź

Ile długości można dodać za pomocą nasadki na penisa?

Do długości dyszy dodaje się do 10 cm, a do 6 cm średnicy.Jeśli mężczyzna ma cienkiego i krótkiego penisa, może rozwiązać ten problem w sposób nieoperacyjny. Kobieta dostanie swoją porcję przyjemności w łóżku, ale mężczyzna nie pozostanie bez orgazmu, ponieważ wiele przyczepów do penisa ma dodatkową stymulację.

Czy są nasadki na penisa z dodatkową stymulacją męską?

Oczywiście najbardziej popularne są dysze ze stymulacją odbytu i wibracjami. Wielu mężczyzn lubi pieszczoty gruczołu krokowego, ale nie każdy jest gotów to przyznać. Wybierając optymalną dla siebie dyszę, gwarantujesz sobie i swojej kobiecie mnóstwo orgazmów.

Jaka jest zaleta otwartej dyszy kurkowej?

Fakt, że pozostawia otwartą główkę penisa, co oznacza, że wrażliwość nie ucierpi. Otrzymasz możliwość doświadczania przyjemności podczas penetracji, a tym samym osiągnięcia orgazmu.

Jakie marki produkują nasadki na penisa?

Baile, PipeDream, Doc Johnson, Mojo, Lux Fetish, TOYFA, Pretty Love. Każdemu z tych producentów można zaufać, ponieważ są profesjonalistami w produkcji zabawek dla dorosłych i poważnie traktują swój biznes.

Ile kosztuje nasadka na penisa i gdzie kupić?

Wygodnie jest dokonać zakupu w sklepie internetowym. Nikt się nie spieszy – wystarczy wybrać dogodny termin, otworzyć odpowiednią sekcję w katalogu produktów i zapoznać się z asortymentem.