Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Boss Series Sindy- 3D – Seks Lalka

149,00 

Boss SeriesAlecia 3D – Vibrating – Seks Lalka

149,00 

Boss SeriesAngelina 3D – Vibrating – Seks Lalka

209,00 

Boss SeriesBruksela – Seks Lalka

74,99 

Boss SeriesFloryda – Seks Lalka

74,99 

Boss SeriesIsaura – Seks Lalka

74,99 

Boss SeriesKrystyna – Seks Lalka

74,99 

Boss SeriesMężatka – Vibrating – Seks Lalka

89,99 

Boss SeriesMonika – Seks Lalka

74,99 

Boss SeriesRoma – Seks Lalka

74,99 

Boss SeriesRozwódka – Vibrating – Seks Lalka

89,99 

Boss SeriesSingielka – Vibrating – Seks Lalka

89,99 

kukla-dlya-seksa

Każdy mężczyzna powinien mieć możliwość otrzymania absolutorium w każdej chwili. Jeśli masz kobietę, która jest gotowa na seks w każdej chwili, masz cholerne szczęście, ale nadal wygodniej jest mieć masturbator do takich celów. Z pewnością wiele osób wyobraża sobie taką zabawkę erotyczną w postaci rurki z dziurą na obrazie żeńskich narządów płciowych. Współczesny przemysł seksualny poszedł jeszcze dalej i jest gotowy zaoferować koneserom masturbatory o pełnej długości. Lalki erotyczne stały się szczególnie popularne w ostatnim czasie. W sprzedaży znajdziesz modele na każdy gust i budżet. Uczucia będą jaśniejsze, gdy będziesz mieć w łóżku sztuczną kobietę, jak dwie krople wody podobne do prawdziwej.

Czym są lalki erotyczne?

Seks lalka to pełnowymiarowy masturbator. W zależności od jakości wykonania może znacząco przypominać żywą kobietę lub być jej przeciętną kopią – wszystko zależy od tego, ile pieniędzy jesteś w stanie wydać. Lalki erotyczne są potrzebne samotnym mężczyznom lub tym, którzy z całą odpowiedzialnością podchodzą do procesu masturbacji.

mini-seks-kukla-s-rozovymi-volosami

Trudno w to uwierzyć, ale istnieją lalki erotyczne pełnej długości dla kobiet, ale są one mniej popularne. Jeśli brakuje Ci ciepła kobiecego ciała, a starasz się to zrekompensować, to taka zabawka będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Jej intymne dziurki w dotyku przypominają prawdziwe, elastyczne piersi i pośladki pobudzą Twoją wyobraźnię.

Zabawa z takim masturbatorem jest znacznie łatwiejsza, aby dać upust fantazji i wyobrazić sobie siebie w łóżku z pożądaną kobietą. Spełnij swoje fantazje, doznaj orgazmu i nie żałuj wydawania pieniędzy na przyjemność. Można jednoznacznie stwierdzić, że lalka erotyczna to zabawka do samotnej zabawy. Będzie bardzo dziwnie, jeśli zabierzesz ją do łóżka z żywą kobietą.

Co tam jest?

Musisz zrozumieć, że jakość tutaj bezpośrednio zależy od ceny. Zastanów się, czy jesteś gotów zapłacić duże pieniądze za taką rozrywkę. W każdym razie dla każdego klienta jest odpowiedni produkt:

 • Lalki z nadrukowaną buzią to najtańsza i najbardziej nieprawdopodobna opcja – najmniej wyglądają jak prawdziwe kobiety. Jest to opcja łatwa do wykonania, części ciała są zwykle nieusuwalne. Wszystkie otwory są na miejscu, ale lalka nie jest zbyt szczegółowa;
 • Lalki z realistyczną twarzą – te modele będą kosztować więcej. Taka zabawka ma dobre włosy, rysy twarzy są starannie narysowane, są rzęski. Taka lalka jest łatwa w czyszczeniu i używaniu do różnych rodzajów przyjemności;
 • Z wymiennymi częściami – być może ta zabawka jest najłatwiejsza do czyszczenia. Po użyciu można wyjąć masturbator plug-in – sztuczną pochwę lub odbyt – dokładnie spłukać i ponownie założyć. Nie musisz nosić całej zabawki do zlewu, a to duży plus w jej działaniu. Możesz kupić wymienne masturbatory z wtyczką, aby urozmaicić wszystko;
 • Realistyczne lalki erotyczne – takie zabawki mogą kosztować tysiące dolarów i nazywanie ich po prostu masturbatorami nie obróci Ci języka. Takie zabawki są prawie niemożliwe do odróżnienia od żywych kobiet, w dotyku wyglądają jak osoba, ich twarze są bardzo piękne. Waga też jest prawie jak u prawdziwej kobiety – około 40 kg, sztywna rama wewnątrz ciała. Przy takim pięknie wrażenia będą więcej niż prawdziwe. Wszystkie części ciała – od czubków włosów po palce – są starannie narysowane. Niektóre sklepy przyjmują zamówienia na indywidualne szkice;
 • Lalki erotyczne dla kobiet są nieoczekiwaną i jeszcze nie najpopularniejszą opcją. Niemniej jednak teraz w sprzedaży można znaleźć lalki erotyczne w postaci mężczyzny. Taka zabawka spodoba się kobiecie lub mężczyźnie o skłonnościach homoseksualnych.

Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze modele, opracowaliśmy ocenę i przedstawiliśmy ją w formie tabeli na tej stronie.

sovremennaya-rezinovaya-seks-kukla

Pomocne wskazówki dotyczące wyboru lalki erotycznej

Na początku ważne jest, abyś przestudiował najbardziej znane marki lalek erotycznych, zapoznał się z ich modelami i sam określił zalety każdego producenta. Musisz jasno określić, jaki produkt chcesz kupić i jasno uzasadnić, dlaczego tak jest. Wybierz lalkę erotyczną wykonaną z gumy, PCV, plastiku lub kombinacji obu – to najpopularniejsze materiały. Na koniec zastanów się, czy chcesz, aby Twoja zabawka miała wibracje – ta dodatkowa funkcja jest bardzo popularna.

Zalety i wady lalek erotycznych

W żadnym wypadku nie daj się nabrać na opinię, którą wiele osób nadaje: jeśli mężczyzna bawi się sztuczną kobietą, to jest psychopatą lub, w skrajnych przypadkach, coś jest z nim nie tak. To, co dzieje się w twojej sypialni, twoje fantazje seksualne, to twoja sprawa, o ile oczywiście nikomu to nie szkodzi. Seks lalka to świetny sposób na relaks, spełnienie erotycznych marzeń i uwolnienie. Dopóki obok ciebie nie ma żywej kobiety, takie wyjście jest całkiem do przyjęcia.

Więc który wybrać?

 1. Najważniejszą rzeczą, którą musisz zdecydować, jest to, jakiej jakości lalki potrzebujesz i czy jesteś gotów wydać na nią potrzebną kwotę.
 2. Jeśli jesteś gotowy do wyrzucenia, daj pierwszeństwo zabawce, która ma wyjmowane genitalia.
 3. Model wyposażony w funkcję wibracji sprawi Ci wielokrotnie więcej przyjemności.

Wskazówki dotyczące używania i pielęgnacji lalek erotycznych

Załóżmy, że kupiłeś już upragnioną zabawkę erotyczną. Z pewnością te wskazówki okażą się pomocne.

Jak używać?

 1. Ponieważ seks lalka nie jest żywą kobietą, nigdy nie będzie miała bólu głowy i nie musisz się zastanawiać, czy jest gotowa na seks. Masturbuj się, kiedy tylko masz na to ochotę, ciesz się w pełni.
 2. Wskazane jest stosowanie lubrykantu, aby ułatwić penetrację do odbytu i pochwy.
 3. Jeśli chcesz w pełni zanurzyć się w swoich fantazjach i poczuć, że obok Ciebie jest prawdziwa kobieta, możesz ją pogłaskać, pogłaskać, jednym słowem zrobić wszystko, co lubisz robić z prawdziwym partnerem.
 4. Zrealizuj wszystkie swoje fantazje i nie bój się potępienia.

yaponskaya-kukla-dlya-seksa

Jak dbać?

Po każdym użyciu otwory, których użyłeś, należy dokładnie umyć. Wysusz lalkę, w razie potrzeby zdmuchnij ją i trzymaj z dala od wścibskich oczu do następnego razu.

Wniosek

Seks lalka to świetna zabawka erotyczna, którą pokocha jeden mężczyzna. Nie zawsze można spotkać kobietę i nawiązać związek, a przynajmniej znaleźć dziewczynę na okazjonalne spotkania. Lalka w takiej sytuacji to świetna opcja, bo nie wymaga zalotów, jest zawsze do Twojej dyspozycji, a pozytywne emocje mogą nagle okazać się nie mniejsze, niż gdybyś ćwiczył stosunek z żywą kobietą.

Pytanie odpowiedź

Kto powinien być zainteresowany lalką erotyczną?

Osoba samotna, która nie ma stałego związku. Może go również kupić mężczyzna, który jest w parze, ale nie może zrealizować niektórych fantazji ze swoją partnerką, na przykład seksu analnego.

Jak to jest uprawiać seks z lalką?

Będziesz zaskoczony, jak bardzo są naturalne. Producenci zadbali o to, aby intymne otwarcia nawet najtańszych modeli były dokładnie takie same, jak u prawdziwych kobiet.

Jaka jest maksymalna waga, jaką może wytrzymać lalka seksu?

Zależy, o której lalce erotycznej mówisz. Drogie modele z pewnością wytrzymają ciężar dorosłego mężczyzny. Jeśli mówimy o dmuchanych modelach, lepiej zachować ostrożność i nie opierać się całkowicie na zabawce.

Jaka jest różnica między wyjmowaną pochwą a stałą w lalce erotycznej?

Wyjmowaną pochwę można łatwo usunąć bez uszkadzania reszty struktury, wypłukać i ponownie założyć. Jeśli jest nieusuwalna, całą zabawkę trzeba będzie zanieść do łazienki w celu wyczyszczenia.

Czy lalka seksualna może utrzymać pozę?

Tak, ale mówimy o drogich modelach uginających ręce i nogi. Tanie lalki są zawsze w tej samej pozycji.

Czy lalki erotyczne są wodoodporne?

Tak, masturbatory w postaci kobiety mogą być bezpiecznie używane pod prysznicem. Najważniejsze jest, aby po zabawach seksualnych wytrzeć zabawkę do sucha.

Czego nie można zrobić z lalką erotyczną?

Jednym słowem ciepło, poddane naprężeniom mechanicznym, czyni wszystko, co może uczynić go bezużytecznym.

Gdzie mogę kupić lalkę erotyczną i ile to kosztuje?

Wejdź do sklepu internetowego, oceń gamę modeli i swoje możliwości finansowe, wybierz zabawkę według własnych upodobań, złóż zamówienie. Koniecznie przeczytaj recenzje. Jeśli to konieczne, skontaktuj się z konsultantem, aby uzyskać wszystkie szczegóły.