Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników

Pasante Black Velvet 144szt- prezerwatywy

169,00 

Pasante Chocolate Tempation 144szt – prezerwatywy czekoladowe

169,00 

Pasante Climax – prezerwatywy rozgrzewająco / chłodzące

169,00 

Pasante Cooling 144szt – prezerwatywy chłodzące

189,00 

Pasante Extra Safe – prezerwatywy

25,99 

Pasante Extra Safe 144szt – prezerwatywy

139,00 

Pasante Infinity Delay – prezerwatywy wydłużające stosunek

29,99 

Pasante Infinity Delay 144szt – prezerwatywy wydłużające stosunek

259,00 

Pasante Intensity – prezerwatywy z wypustkami

13,49 

Pasante King Size – prezerwatywy XL

13,49 

Pasante Naturelle – prezerwatywy

13,49 

Pasante Naturelle 144szt – prezerwatywy

169,00 

Pasante Pride Foils 144szt – prezerwatywy

169,00 

Pasante Regular – prezerwatywy

13,49 

Pasante Regular 144szt. – prezerwatywy

159,00 

Pasante Ribbed / Passion – prezerwatywy rozgrzewające

13,49 

Pasante Ribbed / Passion 144szt – prezerwatywy rozgrzewające

199,00 

Pasante Ribs & Dots/Intensity 144szt – prezerwatywy

199,00 

Pasante Sensitive / Feel – prezerwatywy rozgrzewające

13,49 

Pasante Taste – prezerwatywy smakowe

13,49 

Pasante – zaspokoj swoje potrzeby i przeżyj najlepsze chwile!

Czasami naprawdę trudno jest znaleźć odpowiednią odzież, która odpowiada wszystkim oczekiwaniom i wymaganiom. Zwłaszcza, jeśli chodzi o męskie ubrania. Mężczyźni często mają problem ze znalezieniem fasonu i materiału, który odpowiada ich oczekiwaniom. Jednak marka Pasante ma na to idealne rozwiązanie!

Pasante – idealne rozwiązanie dla mężczyzn

Pasante to marka męskiej odzieży, która zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających mężczyzn. Oferta marki skierowana jest do wszystkich, którzy szukają modnego i stylowego wyglądu. Wszystkie produkty Pasante są dostępne w szerokim wyborze stylów, kolorów i materiałów. Wszystkie ubrania są starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są trwałe, wygodne i wygodne w noszeniu. Ponadto marka Pasante oferuje szeroką gamę akcesoriów, aby dopasować styl do twojego ubrania. Możesz łatwo stworzyć idealny look, który będzie odzwierciedlał twoją osobowość.

Proste i wygodne ubrania

Marka Pasante ma w ofercie wszystko, co niezbędne do stworzenia idealnego looku. Możesz wybierać spośród: koszul, spodni, swetrów, marynarek, kamizelek, skarpet, krawatów, butów i wielu innych elementów. Wszystkie ubrania są proste i wygodne. Dzięki temu będziesz czuć się komfortowo i modnie jednocześnie. Wybierz odzież wykonaną z delikatnej i miękkiej bawełny lub w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak wełna lub jedwab. Każdy element odzieży Pasante jest starannie wykonany, aby zapewnić trwałość i komfort.

Odkryj swoje piękno

Marka Pasante oferuje nie tylko wygodną odzież, ale także szeroką gamę akcesoriów. Możesz wybierać spośród: krawatów, skarpet, pasków, torebek, portfeli, zegarków i wielu innych. Wszystkie akcesoria doskonale uzupełniają ubrania i dodają im wyrazistości. Dzięki tym akcesoriom możesz stworzyć stylowy wygląd, który całkowicie Cię odzwierciedli. Wszystkie produkty marki Pasante są dostępne w szerokiej gamie kolorów, abyś mógł dopasować je do swojego stylu.

Wybierz swój styl z Pasante!

Wszystkie produkty Pasante są starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są trwałe i wygodne w noszeniu. Możesz wybierać spośród wielu stylów, kolorów i materiałów, aby stworzyć modny i stylowy look. Ponadto marka oferuje szeroką gamę akcesoriów, aby uzupełnić Twe ubranie. Jeśli szukasz trwałej i wygodnej odzieży w wyjątkowych stylach, marka Pasante jest idealna dla Ciebie. Odkryj swoje piękno z Pasante i bądź zawsze modny!