Sex

6 produktów do lekkiego BDSM

Kilka lat temu ukazał się film „Pięćdziesiąt twarzy szarości” oparty na powieści angielskiego pisarza E. L. Jamesa, w którym młoda studentka Anastacia, pod kierownictwo ekscentrycznego miliardera Christiana Greya spotyka się ze światem BDSM.

Potem zakazane fantazje i szczególne doznania stały się częścią popkultury: od perwersyjnych imprez po kostiumy sceniczne piosenkarza MARUV. Zdaliśmy sobie sprawę, że BDSM jest bardzo ekscytujące, seksowne i trochę przerażające. Szczególnie ekscytujący jest moment, w którym musisz powiedzieć partnerowi, że chciałbyś poeksperymentować z wiązaniem lub klapsami. Rzeczywiście, dla wielu BDSM kojarzy się przede wszystkim z ciężkimi biczami, paskami i zimnymi instrumentami medycznymi, więc jest przerażające, że partner może nie podzielać twoich zainteresowań.

Wybraliśmy sześć produktów, dzięki którym jak najdelikatniej możesz zintegrować elementy BDSM ze swoim życiem seksualnym. Te zabawki erotyczne wyglądają estetycznie, a wszystkie praktyki, w których można ich używać, są całkowicie bezpieczne. Czego potrzebujesz, aby zrozumieć, jakie emocje BDSM wywołuje w tobie i twoim partnerze. 

Zamki

Jedną z najpopularniejszych fantazji erotycznych jest to, że nie możesz się ruszyć i tylko twój partner decyduje o tym, co będzie dalej. Wszystko oczywiście odbywa się w z góry ustalonych ramach i opiera się na zasadach bezpieczeństwa, rozsądku i dobrowolności. 

Znalezienie sposobu na związanie partnera wcale nie jest trudne. Ręce można przymocować zwykłą liną lub ręcznikiem, ale nie jest to najwygodniejsza i bezpieczniejsza opcja: nie można obliczyć siły, przypadkowo pociągnąć za ręce i sprawić partnerowi dyskomfortu. Aby wszystko przebiegło bezpiecznie, komfortowo i estetycznie, lepiej zaopatrzyć się w specjalne stabilizatory, np. od Lux Fetish. Wykonane są w taki sposób, że między ręką a kajdankami jest szczelina około grubości jednego palca – to wystarczy, aby partner czuł się komfortowo, ale nie mógł się uwolnić. Jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej poluzować chwyt, rozmiar można łatwo wyregulować za pomocą rzepów. 

Pasy Lux Fetish to dodatek, który zamienia niewolę w interesującą grę. Dzięki nim każda przestrzeń, która ma drzwi, staje się średniowieczną salą tortur, pokojem przesłuchań lub dowolnym innym miejscem, o którym marzysz. Kajdanki mają paski zakończone metalowymi cylindrami. Aby stworzyć ekscytującą scenerię, wystarczy wrzucić butle przez drzwi, zamknąć je, a gdy naprawisz więźnia, będzie on zmuszony stanąć w miejscu, opierając się o drzwi i unosząc ręce nad głowę. 

Zaciski na sutki z frędzlami 

Wiele osób lubi BDSM z dwóch powodów: lekkiego bólu, który dodaje pikanterii doznaniom seksualnym, oraz uwalniania endorfin, które pojawia się po zakończeniu praktyki. Spinacze do bielizny, które są zakładane na sutki i wargi sromowe, doskonale sprawdzają się w tym zadaniu. Wielu używa zwykłej pościeli, ale tutaj trzeba bardzo uważać, aby nie miały ostrych zębów i drewnianych wiórów, które mogą zamienić się w drzazgi. 

Do takich praktyk zalecane są specjalne zaciski z zaokrąglonymi krawędziami – są piękne i bezpieczne. Jeśli od dawna chciałeś przymierzyć obraz w stylu Dita Von Teese, zwróć uwagę na zaciski na sutki od Lovetoy. Wytwarzają dokładnie taki stopień nacisku, który nazywany jest również bólem na granicy przyjemności. Nawiasem mówiąc, jeśli partner chce, może zorganizować dla ciebie małą przygodę BDSM: możesz połaskotać klatkę piersiową, brzuch i inne wrażliwe obszary za pomocą pędzli. 

I oczywiście klipsy wyglądają po prostu niesamowicie: czerwone lub różowe frędzle kołyszą się w rytm ruchów i tworzą nastrój francuskiego kabaretu. 

Koło Wartenberga 

Kolejna popularna fantazja BDSM ma związek z medycyną. Wielu przyznaje, że chciałoby być w roli surowego lekarza lub przestraszonego pacjenta, ale boją się bólu, z którym często kojarzy się medfetish. 

Koło Wartenberg to jeden z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych sposobów na wypróbowanie tej praktyki. To naprawdę narzędzie medyczne, którego używają neurolodzy, jest zimne i wygląda dość onieśmielająco. Poziom wrażeń dotykowych zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego partnera: możesz ograniczyć się do lekkiego mrowienia lub przejść do silniejszego nacisku. Takie zabawki mają zwykle jeden rząd kółek igiełkowych, ale model z gier Lola ma dwa, więc wrażenia będą jak najbardziej żywe. 

Oddychający 

Knebel Knebel to jeden z najprostszych i najpopularniejszych elementów BDSM, ale trzeba wybrać tę zabawkę odpowiedzialnie. Wypróbuj te, które gwarantują warunkową fiksację – jeśli coś pójdzie nie tak, partner w każdej chwili będzie mógł Ci o tym powiedzieć i wypluć knebel. Wiele osób lubi wygląd knebla kulkowego, jeśli chcesz go kupić, szukaj pustych modeli z otworami – nie ograniczają one dopływu tlenu. Jednym z takich modeli jest klasyczny czarny knebel od Jaga Jaga. Jego średnica to zaledwie 4,5 cm – szczęki na pewno nie będą drętwieć. 

Piłka wykonana jest z wysokiej jakości elastycznego materiału, dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twoja partnerka przypadkowo złamie ząb w przypływie namiętności. 

Bicz + korek

Aby partner mógł cieszyć się klapsami (lub klapsami), ważne jest przestrzeganie kilku zasad: zaczynaj stopniowo, intensyfikuj ciosy dopiero wtedy, gdy skóra zacznie się czerwienić i staraj się trzymać ustalonego rytmu. Możesz klapsa ręką, ale ciekawiej jest użyć do tego bata. Z takim batem, jak w naszej selekcji, na pewno nikogo nie okaleczysz i oboje otrzymają tylko pozytywne, w skrajnych przypadkach, neutralne emocje. 

Jeśli przyjrzysz się uważnie rękojeści, zauważysz, że skrywa się w niej mała niespodzianka – stalowa zaślepka z pięknym „diamentem”. To, czy użyjesz bata w 100%, zależy od Ciebie i Twojego partnera, ale przynajmniej ten model ma więcej możliwości niż zwykłe „siedmiogonie”.

Zestaw akcesoriów fetysz

Każdy, kto kocha historię Anastacii i Christiana Greya, z pewnością pokocha ten zestaw. Zestaw nie jest łatwy – jest częścią kolekcji zabawek erotycznych, które zostały autoryzowane przez autora powieści E.L. Jamesa. Generalnie, jeśli Ty lub Twój partner marzycie o sesji w stylu „50 odcieni szarości”, nie znajdziecie bardziej autentycznych rekwizytów.

Zestaw wiosła zawiera wydłużoną, prawie płaską płytkę na rękojeści, która jest wygodna do wykonywania precyzyjnych ciosów, opaski na oczy i wiązania taśm. Wszystkie przedmioty wykonane są z luksusowego jedwabiu, zaprojektowane w jednolitym czarno-srebrnym stylu i zapakowane w miękką torbę. Pudełko jest zaprojektowane w taki sposób, abyś od razu zrozumiał, że w środku jest coś bardzo drogiego, pięknego i okrutnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *