Sex

Jak wybrać swoje pierwsze zabawki BDSM

BDSM to poważna subkultura, która ma zasady, techniki, mistrzów, a nawet własny kod. Ale dzisiaj przyjrzymy się niektórym z najprostszych zabawek, które mogą pomóc poszerzyć twoje doświadczenie zmysłowej przyjemności nieco dalej niż zwykle.

Pamiętaj, że każda interakcja musi odbywać się w z góry ustalonych ramach i opierać się na zasadach bezpieczeństwa, rozsądku i dobrowolności. Scenariusz najlepiej omówić wcześniej ze swoim partnerem i oboje powinniście potwierdzić, że zgadzacie się z tym, co się wydarzy. Bardzo ważne jest, aby uzgodnić sygnał zatrzymania, na którym możesz zatrzymać wszystko.

Podpowiemy Ci, od jakich akcesoriów powinieneś zacząć swoją znajomość BDSM.

Czym jest BDSM

Bondage-Discipline (Bondage-Control), Dominant-Submissive (Domination-Submission), Sadomasochism (Sadomasochism) – to główne składniki tej redukcji. Pierwsza mówi o wiązaniu i przestrzeganiu pewnych zasad. Drugi dotyczy relacji partnerów: jeden z nich dominuje, drugi jest posłuszny. Trzeci element dotyczy powodowania i odczuwania bólu. Oczywiście w rozsądnych granicach.

Kontrola

powiązań Obejmuje akcesoria, które nakładają ograniczenia na mobilność lub mają na celu podporządkowanie partnera. W tej sekcji można znaleźć następujące akcesoria.

Gagi, opaski na oczy, zatyczki do uszu, lateksowe kombinezony, torebki i wszystko, co w jakikolwiek sposób ogranicza zmysły twojego partnera, zadowoli miłośników deprywacji sensorycznej. Takie rzeczy mogą sprawiać przyjemność tym, którzy chcą zwiększyć percepcję zmysłów. Na przykład z zawiązanymi oczami możesz uzyskać bardziej żywe wrażenie dotyku. 

Kajdanki, kołnierzyki, gorsety, kajdanki, przekładki i kolby to przedmioty do krępowania, które nie wymagają specjalnej wiedzy, aby z nich korzystać, ale dają możliwość zaznania rozkoszy zniewolenia. Korzystając z nich, musisz przestrzegać środków ostrożności – przynajmniej uzgodnić słowo stop, kiedy gra powinna się zatrzymać.

Klatki na penisa i pasy czystości są odpowiednie dla silnych mężczyzn, którzy zajmują konsekwentnie wysoką pozycję w społeczeństwie, a w łóżku chcą doświadczyć nowego poczucia bezradności i kontroli z góry.

Dominacja-Poddanie

W tym dziale akcesoria do gier fabularnych, w których jeden partner zamawia, a drugi realizuje swoje. Najważniejsze w takich grach jest zgoda i świadomość, nie powinno być żadnej przemocy. W przypadku gier z elementami dominacji-poddania odpowiednie są następujące elementy. 

Chokery samodzielnie lub na smyczy: wyobraź sobie, że Twój partner jest Twoim psem i zastanów się, co musi zrobić, aby stać się „dobrym chłopcem”. 

Kostiumy ludzi w mundurach: policjantów, rabusiów, pokojówek, pielęgniarek i tak dalej. W tym kostiumie gry z poddaniem wyglądają bardziej realistycznie. Często w takie scenariusze z powodzeniem wplata się akcesoria z sąsiednich kategorii, na przykład kajdanki neutralizujące „przestępcę (tsy)” lub wiosło do ukarania „niedbałej pokojówki”.

Sadomasochizm

Ta kategoria obejmuje akcesoria do kontrolowanego zadawania bólu. 

Masażer kołowy Wartenberg to małe urządzenie z metalowymi kolcami na ruchomym kole, występującym w różnych wersjach, zaprojektowanym w celu zwiększenia przepływu krwi do wrażliwych obszarów skóry. Świetna rzecz na rozpoczęcie praktyki BDSM, która nie powoduje silnego bólu.

Klamry przynoszą łagodny ból, mają stały lub regulowany poziom nacisku, a także obciążniki.

Wiosła to płaskie płyty perkusyjne wykonane ze skóry lub drewna z rączką. To świetny sposób na podniecenie partnera umiejętnym klepnięciem po pośladkach, jeśli uważasz, że masz „ciężką rękę”. W przeciwieństwie do stosów, wędek i biczy, wiosła nie naruszają integralności skóry, dlatego są odpowiednie dla początkujących. Czasami na wiosłach wykonuje się wytłoczone napisy.

Baty i floggery z zamszu lub miękkiej skóry są dobre, jeśli ty i twój partner chcecie spróbować poważniejszego lania.

Lekkie stymulatory elektryczne to małe urządzenia generujące prąd elektryczny, które wyglądają jak stare magnetofony. Od stymulatora elektrycznego odchodzą elektrody, które są przyczepione do stref erogennych i dostarczają wyładowanie elektryczne bezpośrednio do zakończeń nerwowych.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze

jakości. Wybierz produkty wysokiej jakości. Wydaje się, że rada jest banalna, ale uwierz mi, ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest to, abyś w trakcie zaplanowanego spektaklu namiętności zawiódł cię zerwanymi kajdankami lub biczem z kiepsko zapiętej skóry. 

Materiał. Pamiętaj, że użycie szorstkich materiałów przynosi inne wrażenie. Kiedy stawiasz pierwsze kroki w BDSM, wybieraj miękkie tkaniny, elastyczne tworzywa sztuczne i skórę. Na przykład flogger ze sztucznej skóry i kajdanki z plastikowymi nakładkami zamiast czystego metalu będą najlepszym rozwiązaniem dla początkującego. 

Projekt. Akcesorium BDSM to świetny sposób na pokazanie swojego poczucia humoru. Mogą to być zabawne napisy na wiosłach, dildo w kształcie popiersia popularnego polityka czy choker z symbolami Czarodziejki z Księżyca. Ponadto na rynku dostępnych jest wiele naprawdę stylowych akcesoriów, które bez problemu można podarować jako prezent.

Bezpieczeństwo użytkowania. To jest najważniejsze ustawienie. Przed zakupem zacisków na brodawki upewnij się, że można je szybko i bezboleśnie zdjąć. Kupując klocki lub kajdanki, upewnij się, że w razie potrzeby możesz łatwo się z nich wydostać. Bądź ostrożny, bo kupując akcesorium, które nie przewiduje jednostronnej odmowy gry, w najlepszym razie partner będzie niezadowolony, w najgorszym, kontuzjowany. Radzimy też nie oszczędzać na bezpieczeństwie – korzystanie z wielu urządzeń wiąże się z pewnym ryzykiem, więc chciwość przy wyborze takich atrybutów jest niewłaściwa.

6 podstawowych zasad przy zakupie akcesoriów BDSM

  1. Najpierw zdecyduj, w którym kierunku BDSM jesteś zainteresowany: grami związanymi z wiązaniem i kontrolą, dominacją i uległością lub sadomasochizmem;
  2. Wybierz w oparciu o to, czego zawsze chciałeś spróbować i czego brakowało wcześniej w twoim życiu intymnym;
  3. Zwróć uwagę na jakość produktów – te niskiej jakości mogą zepsuć pierwsze wrażenia z użytkowania;
  4. Pamiętaj o gęstości materiału: dla miłośników ostrzejszych doznań – produkty wykonane z grubych materiałów, dla początkujących – bardziej miękkie;
  5. Daj pierwszeństwo jasnemu i niezapomnianemu projektowi. Zwłaszcza jeśli kupujesz produkt jako prezent dla osoby z poczuciem humoru;
  6. Pamiętaj o bezpieczeństwie: sprawdź, czy produkt można łatwo usunąć lub zutylizować bez obrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *