Sex

Niezwykłe korki analne

Zatyczki analne to dobry sposób na przygotowanie się do seksu analnego, okazja do zwiększenia orgazmu i doświadczenia nowych doznań podczas stosunku i masturbacji. Występują w różnych długościach i szerokościach, różnią się wagą i możliwościami dodatkowej stymulacji.

Podpowiem czym są korki analne i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Co musisz wiedzieć przed zakupem

Zatyczki analne są wykonane z silikonu, gumy, plastiku, lateksu i innych materiałów. Możesz wybrać dowolny materiał, najważniejsze jest to, że jest bezpieczny. Ważne jest, aby kompozycja nie zawierała ftalanów, które mogą szkodzić zdrowiu ludzkiemu. Poszukaj słowa „bez ftalanów” na opakowaniu, a jeśli go nie znajdziesz, nie kupuj tego akcesorium i szukaj gdzie indziej.

Do pierwszych eksperymentów odpowiednie są zatyczki analne o średnicy nie większej niż 2 cm i długości do 4 cm Bardziej doświadczeni wybierają opcje o średnicy 2–3 cm i długości 4–8 cm. masz już w swojej kolekcji kilka podobnych zabawek, możesz wybrać korek analny o średnicy 3 cm i długości 8 cm

, korki analne różnią się też wagą. Są lekkie – do 50 g, średnie – od 50 do 100 g, ciężkie – od 100 g. Lepiej zacząć od najlżejszych, a potem, jeśli chcesz, stopniowo przechodzić do cięższych.

W przypadku korka analnego musisz kupić lubrykant silikonowy lub na bazie wody. Smary na bazie silikonu zapewniają dłuższy efekt, ale nie należy ich używać z silikonowymi zabawkami erotycznymi. Produkty na bazie wody nie są tak „śliskie”, ale są kompatybilne ze wszystkimi zabawkami erotycznymi i można je łatwo zmyć zwykłą wodą.

Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś korków, polecam zakup wersji o zmiennej średnicy. W ten sposób możesz wypróbować różne opcje i zobaczyć, która najbardziej Ci odpowiada.

Z cyrkoniami i puszystymi ogonkami

Zatyczki analne często są ozdobione kryształkami w postaci kwiatka, serduszka i innych kręconych elementów, dzięki czemu mogą służyć jako dodatki. Niektóre urządzenia posiadają wymienne ozdoby – można je dopasować do koloru bielizny lub innych zabawek erotycznych.

Inną popularną opcją są korki analne z ogonami z naturalnego lub sztucznego futra. Ogony są zwykle podobne do ogonów zająca, konia lub lisa. Najpierw wypróbuj zajęczy ogon – jest najlżejszy, a potem, jeśli lubisz to uczucie, weź dłuższy i bardziej puszysty. Należy pamiętać, że ogona z korka zwykle nie można odłączyć, dlatego należy obchodzić się z urządzeniem ostrożnie.

Z wibracją

Korki z wibracją dostarczane są z pilotem i wbudowanym pociskiem wibracyjnym. Zatyczki z pilotem świetnie nadają się do zabawy z partnerem – możesz mu przekazać kontrolę i prawo wyboru trybu. Zwykle jest ich kilka: oprócz niskiego, średniego i wysokiego są tryby z wolną pulsacją, częstą pulsacją i wzrostem tempa.

Opcja z wibrującą kulą jest prostsza, ale daje nie mniej ciekawe doznania. Wbudowany pocisk wibracyjny zapewnia dodatkową stymulację odbytu. W przypadku wielu urządzeń możesz także zmienić prędkość i charakter wibracji.

Dmuchane

korki analne można stopniowo napełniać powietrzem, przyzwyczajając się do nowych doznań. Proces wprowadzania urządzenia jest jak najbardziej miękki i wygodny, ponieważ w stanie początkowym średnica jest minimalna. Dodatkowo, podobnie jak w urządzeniach z pilotem, możliwy jest element gry z partnerem – proces napełniania powietrzem można mu powierzyć.

Z nietypowym designem

Jeśli wybierasz urządzenie do gier lub długotrwałego noszenia, zwróć uwagę na zatyczki analne, które są mocowane na bieliźnie. W przypadku długotrwałego noszenia bardziej odpowiednie są urządzenia sprzedawane z dobrze dopasowanymi majtkami z grubej bawełny. Do gier możesz wybrać bardziej eleganckie modele koronek, a dla lekkiego BDSM – opcje ze skóry i lateksu.

O czym należy pamiętać

  1. Bardzo ważne jest, aby korek analny miał korek – „nogę”, która zapobiegnie wsuwaniu się urządzenia w ciało. Często korki ozdobione są cyrkoniami, dużymi kryształami, dzięki czemu pełnią również funkcję dekoracyjną;
  2. Zabawki erotyczne wymagają regularnej pielęgnacji – używaj środka do czyszczenia zabawek. Idealną opcją jest specjalna pianka do zabawek erotycznych. Wnika głęboko we włókna cyberskóry i innych materiałów, skutecznie je oczyszcza i nie psuje. Po nałożeniu pianki odczekaj trzy minuty i zmyj produkt w ciepłej wodzie z mydłem antybakteryjnym. Następnie wysusz zabawkę niestrzępiącym się ręcznikiem lub jeszcze lepiej jednorazową chusteczką, aby uniknąć bakterii;
  3. Aby wchłonąć wilgoć, przed przechowywaniem należy nałożyć niewielką ilość specjalnego proszku na całą powierzchnię produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *