Zespół Szkół w Sabniach

Finał X Sokołowskich Igrzysk Dzieci

Artykuły / inne
Autor Admin Opublikowano: 08 Cze 2018 - 08:43

4 .06.2018r. na stadionie w Sokołowie Podlaskim odbył się finał X Sokołowskich Igrzysk Dzieci. Uczniowie naszej szkoły wywalczyli puchar, zajmując II miejsce w rywalizacji ze szkołami z Sokołowa Podlaskiego i powiatu.  W rozgrywkach finałowych zawodnicy walczyli również o medale indywidualne. W biegu na 50m brązowy medal zdobyła Magda Iwańska z kl.I, i Wiktoria Deoniziak z kl.III. W skoku z dal złoty medal zdobył Paweł Pawluczak z kl.I,  srebrne medale zdobyli Dominik Filipczuk i Dominik Pałka z kl.III. Za rzut złoty medal zdobył Dominik Filipczuk z kl.III, srebrny medal: Amelia Sitko z kl.I, Jakub Marcjaniuk z kl.III, brązowe medale Michał Sobieski z kl.I i Wiktoria Deoniziak z kl.III. Gratulujemy młodym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.