Witaj Anonymous Główna         Galeria        Do pobrania         Twoje konto         Statystyki         Wyloguj    
 
 

Szkoła Promująca Zdrowie - działaniaSzkoła Współpracy - działaniaSzkoła w Ruchu - działaniaMłody Obywatel - działaniaDokumentacja szkoły


Szkoła Podstawowa

Statut
· Aneks do statutu
· Program wychowawczo-profilaktyczny
· Zasady oceniania
· Procedury postępowania z dzieckiem chorym
· Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych

Podręczniki

· Szkolny zestaw podręczników 2018/2019

O szkole


Historia
· Patron
· Zielony Certyfikat
· Kontakt
· Nauczyciele
· Galeria
· Dokumentacja szkolna

45 DH "CIENIE"

· Aktualności

Główne Menu

· Strona Główna
· Administracja

Moduły
· AvantGo
· Do Pobrania
· FAQ
· Lista Użytkowników
· Nowości
· Poleć Nas
· Recenzje
· Szukaj
· Sekcje
· Statystyki
· Tematy
· Top Lista
· Odsyłacze

Kto jest online?

Obecnie jest 13 gości i 0 użytkowników online.

Witam Nieznajomy, zostań użytkownikim już dziś.


Urząd Gminy Sabnie


Języki

Wybierz język interfejsu:


Inne szkoły

· SP Nr 2
· SP Nr 4
· Gimnazjum Nr 1
· Gimnazjum Nr 2
· Gimnazjum Salezjańskie
· Liceum Salezjańskie
· LO
· Zespół Szkół Nr 2
· SP w Łazowie
· ZS w Skrzeszewie
· ZO w Skibniewie
· Gimnazjum w SterdyniTo jest temat:inne
Newsy opublikowane w tym Temacie.


Zobacz wszystko

SZLAKIEM BOCIANA BIAŁEGO
inne
Pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole spotkania młodzieży szkolnej z dr. Ireneuszem Kaługą, ornitologiem specjalizującym się w badaniach nad populacją bociana białego. Tej tematyce właśnie poświęcona była prezentacja i cały wykład pana doktora. Poznaliśmy sporo faktów i ciekawostek z życia tych ptaków, trasy odlotów i przylotów, warunki życia bocianów w innych krajach podczas długiej wędrówki. Dowiedzieliśmy się też jakie metody badań i obserwacji ptaków są prowadzone przez Grupę Ekologiczną z Siedlec, zapoznaliśmy się z programem "Bociany ponad podziałami" który jest elementem kampanii przeciwko strzelaniu do bocianów na terytorium Libanu. Dużo uwagi pan doktor poświęcił akcji obrączkowania młodych bocianów i akcji odczytywania założonych obrączek a także zakładania bocianom nadajników, na podstawie których uzyskujemy mnóstwo informacji o ich życiu. Zobaczyliśmy też w jaki sposób sami możemy podpatrywać życie tych ptaków w internecie na stronie Grupy Ekologicznej, dzięki umieszczonym kamerom w gniazdach bocianów w Nowym Opolu i Woli Suchożebrskiej. Uczniowie naszej szkoły też pragną pomóc dlatego opracowujemy mapę bocianich gniazd w gminie Sabnie, gromadzimy też inne dane, które skonfrontujemy z danymi zgromadzonymi przez pana doktora na temat naszej gminy. W czerwcu wybieramy się na obrączkowanie bocianów żeby zobaczyć jak wygląda ta akcja. No i oczywiście intensywnie wypatrujemy bocianów z obrączkami aby móc je odczytać. Jeżeli ktoś zobaczy takiego zaobrączkowanego bociana dajcie znać my się nim zajmiemy.Autor Opublikowano: 15 Maj 2019 - 23:02 (12 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Podsumowanie konkursu religijnego.
inne

„W mocy Bożego Ducha – jestem misjonarzem w moim środowisku” – pod takim hasłem odbyła się IX Edycja Diecezjalnego Konkursu Religijnego dla Uczniów Szkół Podstawowych. Jego podsumowanie miało miejsce w Szkole Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach 9 maja 2019 r. W uroczystości wziął udział ks. bp Tadeusz Pikus.

Zanim wręczono nagrody laureatom uczestnicy mieli okazję obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. W myśl hasła konkursu zaprezentowano owoce Ducha Świętego. Artyści przypomnieli postać św. Stanisława Kostki, którego dewizą były słowa: „Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich pragnę żyć”.

Dyplomy i nagrody poszczególnym laureatom wręczył ks. bp Tadeusz Pikus, Adam Skup – Dyrektor Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Siedlcach, ks. kan. Krzysztof Mielnicki – Dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej, Wójt Gminy Sabnie  Ireneusz Wyszyński.

Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i nauczycieli katechetów z terenu Diecezji Drohiczyńskiej.  W konkursie wzięło udział 295 uczestników ze szkół podstawowych w terenu diecezji. Nadesłano 269 prac. Konkurs obejmował 3  kategorie: plastyczna klasy I – III, praca plastyczna klasy IV-VII lub praca literacka, projekt edukacyjny. Komisja konkursowa dokonując wyboru  prac zwracała uwagę na realizację celów, zgodność z tematem oraz wkład pracy własnej. Komisja postanowiła, iż w 9 edycji konkursu dla szkół podstawowych zostanie nagrodzonych i wyróżnionych 51 uczniów i 4 katechetów.

Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach, Wydział Katechezy Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Fundacja MATER. Konkurs patronatem honorowym objęli:  Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej ks. bp Tadeusz Pikus, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska, Podlaski Kurator Oświaty  Beata Pietruszka, Wójt Gminy Sabnie  Ireneusz Piotr Wyszyński oraz Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie Collegium Joanneum; patronatem medialnym zaś Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej

źródło: http://drohiczynska.pl
Autor Opublikowano: 13 Maj 2019 - 21:23 (14 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Lekcja samorządności
inne

Lekcja samorządności w Gminie Sabnie.

We wtorek 08. maja  uczniowie klasy 6 Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach udali się, w ramach lekcji historii, do Urzędu Gminy . Przewodnikiem po Urzędzie był Pan Mirosław Sobieski- Zastępca Wójta. W ciekawy sposób omówił strukturę Urzędu Gminy, wyjaśnił jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Gminy, opowiedział w jaki sposób Gmina Sabnie korzysta z funduszy Unii Europejskiej. Uczniowie obejrzeli salę konferencyjną, gabinet Pana Wójta, mieli także możliwość rozmowy z pracownikami Urzędu na temat ich pracy. Na koniec   wizyty o swojej pracy  opowiedział Pan Wójt – Ireneusz Piotr  Wyszyński. Zachęcał także uczniów, aby w przyszłości zostali urzędnikami samorządowym, a dziś dbali poprzez różne działania o swoją „małą ojczyznę”.
Autor Opublikowano: 09 Maj 2019 - 09:22 (11 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień flagi
inne
„Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel jest i czerwień
Czerwień – to miłość, biel – serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste”.
 
Chcąc rozbudzić w przedszkolakach poczucie tożsamości narodowej i szacunek do symboli narodowych w naszym przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia, które nawiązują do świąt narodowych. Zbliżające się Święto Flagi i Święto Konstytucji Trzeciego Maja było okazją do rozmowy o patriotyzmie. Zorganizowałyśmy Narodowe czytania legend polskich, na które zaprosiliśmy mamę Mai. Pani Ewa przeczytała dzieciom legendę pt.,, Wars i Sawa” Przeszliśmy również w biało- czerwonym pochodzie ulicami Kupientyna  wręczając napotkanym mieszkańcom własnoręcznie wykonane chorągiewki.
 Dzień ten był dla przedszkolaków wspaniałą lekcją przypomnienia sobie, że są Polakami, a Polska to ich Ojczyzna. Uczucia patriotyczne i szacunek do symboli narodowych warto pielęgnować od najmłodszych lat.Autor Opublikowano: 09 Maj 2019 - 09:06 (11 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wielkanoc - Kupientyn
inne
Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z rodzicami. To ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców  krótki program słowno – muzyczny, w którym zaprezentowały wiadomości na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych.  Na spotkaniu nie zabrakło także tradycyjnego dzielenia się jajkiem, po którym odbyły się warsztaty wielkanocne  ,, Najpiękniejsza pisanka”. Rodzice wspólnie z dziećmi wykonali pisanki wg własnej inwencji i pomysłowości. Takie spotkania integrują, wzmacniają więź z rodziną i przedszkolem, są atrakcyjnymi wydarzeniami i okazją do wspólnych zabaw inspirowanych wielkanocną tradycją. Wszystko odbyło się w atmosferze radości, akceptacji i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.
Dziękujemy serdecznie!Autor Opublikowano: 29 Kwi 2019 - 19:07 (17 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Ziemi
inne

Dnia 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Wszyscy ludzie- przyjaciele Ziemi- robią coś, aby Ziemia stała się piękniejsza, zdrowsza i bezpieczniejsza dla wszystkich. W ten sposób ludzie chcieli wyrazić protest przeciwko dalszemu niszczeniu otaczającego nas środowiska. W tym dniu ludzie całego świata zastanawiają się, jakich spostrzeżeń na swojej planecie dokonał człowiek, jakie są tego skutki i jak to można zmienić. Tego dnia każdy z nas powinien pomyśleć, co może zrobić w swoim najbliższym otoczeniu, aby ulżyć Ziemi i zaprzyjaźnić się z nią. 25.04 przedszkolaki z Zembrowa uczciły to święto jak każdego roku. Dowiedziały się o niebezpieczeństwach grożących środowisku przyrodniczemu ze strony człowieka. Poznały ekologiczny sposób wyrzucania śmieci czyli  segregacji odpadów. Były teatrzyki ,konkurencje sportowe ,zabawy z instrumentami muzycznymi i prace plastyczne. Najważniejszy wniosek z naszych zajęć – wszyscy ludzie muszą dbać o środowisko naturalne.

Alina Goworek
Autor Opublikowano: 29 Kwi 2019 - 18:44 (20 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Zaproszenie
inne


Autor Opublikowano: 22 Kwi 2019 - 13:09 (22 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Protokół z konkursu.
inne

PROTOKÓŁ
z rozstrzygnięcia konkursu diecezjalnego „W mocy Bożego Ducha – jestem misjonarzem w moim środowisku”


Autor Opublikowano: 21 Kwi 2019 - 18:49 (34 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Wiosny - przedszkole Sabnie
inne

21 marca  dzieci z naszego przedszkola niosąc w rękach wykonane w przedszkolu marzanny  wybrały się nad rzekę. Tam przy głośnych okrzykach; „ Żegnaj zimo, witaj wiosno!” zgodnie z tradycją pożegnały zimę  a powitały wiosnę.  Wiosenny nastrój panował również w dalszej części dnia. W trakcie zabaw i zajęć dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce wiosennej, śpiewały  piosenki o wiośnie, tańczyły z  „Panią Wiosną” przy dźwiękach muzyki. Miłą niespodziankę sprawiły przedszkolakom uczennice ze szkoły, które pod okiem pań wychowawczyń przeprowadziły z dziećmi wiele ciekawych zabaw. (zdjęcia w galerii)
Autor Opublikowano: 09 Kwi 2019 - 13:32 (51 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Igrzyska
inne

28 lutego na Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr1 w Sokołowie Podlaskim odbył się I etap XI Sokołowskich Szkolnych Igrzysk Dzieci. Drużyna klas I-III z naszej szkoły zajęła I miejsce wśród szkół z terenu powiatu. Gratulujemy małym sportowcom i życzymy sukcesów na dalszych etapach.
Autor Opublikowano: 05 Mar 2019 - 11:13 (86 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Turniej Tenisa Stołowego
inne

64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

eliminacje powiatu sokołowskiego

22.02.2019r. Sabnie

64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego - eliminacja powiatowe, zostały przeprowadzone w gościnnym obiekcie Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach, dnia 22.02.2019r. Organizatorami turnieju byli:

-Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,

-Tygodnik Siedlecki,

-Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach.

CAŁY DOKUMENTAutor Opublikowano: 27 Lut 2019 - 20:16 (83 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Kota w Zembrowie
inne

Światowy Dzień Kota w przedszkolu w Zembrowie

Dzieci obchodziły nietypowe święto „Święto kota”.  W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie kombinezony oraz dorysowując sobie wąsy .Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o chorym kotku a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, oglądały książeczki, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów.Były też wesołe „kocie zabawy”, takie jak: koci spacerek, wykonywanie różnorodnych prac plastycznych, recytowanie wierszy i śpiewanie kocich piosenek.Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt. Mimo, iż na przestrzeni lat spotykały je różne losy, dziś są coraz bliższe ludziom.Kto z Was organizuje w swoim przedszkolu Dzień Kota? Jeżeli tego nie robicie to może wato zacząć… bo nie wiem czy wiecie, że głównym celem ustanowienia tego święta jest uwrażliwienie społeczeństwa na problem bezdomnych i głodujących kotów, które nieraz wiodą bardzo ciężkie życie. W samej Polsce jest około 17 tysięcy bezdomnych kotów. Dlatego warto już maluchy uwrażliwiać  na krzywdę zwierząt oraz na to, żeby nie porzucać ich bo to nie zabawki. W Polce pierwszy Dzień Kota obchodziliśmy w 2006 roku. U nas obchody Dnia Kota przypadają na  dzień 17 lutego,  nie jest to jednak międzynarodowa data gdyż w Wielkiej Brytanii koty mają swój dzień 8 sierpnia, a w Stanach Zjednoczonych ten dzień  przypada na 29 października.
Autor Opublikowano: 27 Lut 2019 - 19:48 (109 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Lodowa Kraina
inne

Przedszkolaki z Zembrowa w „Lodowej Krainie”

Podczas  zajęć 13.02.2019 r. nasza przedszkolna rodzina wybrała się do zimowej krainy – bałwanków. Tam powitała je Pani Zima.W udekorowanej sali gimnastycznej dzieci w strojach bałwanków dowiedziały się, że będą wykonywać różne zadaniaw postaci zgadywanek, tańca ,opowieści ruchowych ,opowiadania z zakresu akceptacji i tolerancji ”Bałwankowa Kraina” utrwalając wiadomości oraz nazewnictwo związane z zimą. Zadania zainspirowały dzieci do opowieści o zabawach na śniegu .
Autor Opublikowano: 20 Lut 2019 - 21:11 (116 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Walentynki
inne

WALENTYNKI W Przedszkolu w Zembrowie

14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy , rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych  zabaw.  Dzień rozpoczęły od poznania tradycji związanych z tym świętem. Wykonały walentynkowe serduszka i kolorowanki. Do domu poniosły baloniki w kształcie serca. Ten dzień był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.
Autor Opublikowano: 20 Lut 2019 - 20:45 (96 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Bal Przebierańców
inne

Bal Przebierańców w Przedszkolu w Sabniach

W dniu 25 stycznia w Przedszkolu w Sabniach odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych spotkać można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów, Spider – Mana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na zakończenie balu niespodzianką dla dzieci była wizyta Świętego Mikołaja.Autor Opublikowano: 13 Lut 2019 - 18:15 (105 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Babci i Dziadka - przedszkole Sabnie
inne

Dzień Babci i Dziadka w Sabniach

24 stycznia w naszym przedszkolu w Sabniach odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyli na nią wszyscy zaproszeni goście. Mali organizatorzy zaprezentowali program artystyczny – wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Dziewczynki zatańczyły taniec „Dziaduszki – babuszki”, oraz wspólnie z chłopcami wykonali taniec do utworu „Dlatego kocham ją mocno”. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich Dziadków i Babcie portretami wykonanymi wspólnie z paniami w przedszkolu. Na koniec dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek. Ten wyjątkowy dzień był okazją do zacieśniania więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie czasu.
Autor Opublikowano: 13 Lut 2019 - 18:09 (95 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Regulamin Konkursu Religijnego 2019
inne

REGULAMIN KONKURSU (docx)


ZAŁĄCZNIKI (docx)


REGULAMIN KONKURSU (pdf)


ZAŁĄCZNIKI (pdf)
Autor Opublikowano: 12 Lut 2019 - 17:21 (132 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Bal karnawałowy
inne

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przygotowały się do niego wykonując maski karnawałowe .Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy,policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.Były tańce ,konkurencje sportowe i taneczne ,turniej wiedzy o bajkach oraz słodki poczęstunek.Autor Opublikowano: 30 Sty 2019 - 17:21 (131 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Święto Babci i Dziadka w Zembrowie
inne

Święto Babci i Dziadka w Zembrowie

Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako dzień Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu wszystkie  babcie i dziadkowie jadą do swoich wnuków, ale tym razem, aby  wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, życzeń, popatrzeć jak tańczą. Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka pragniemy złożyć państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni,  aby upewnić  o naszych gorących uczuciach  zaprosiliśmy na program artystyczny w wykonaniu najmłodszych .W tym roku była to muzyczna „Legenda o Wandzie”

Alina GoworekAutor Opublikowano: 30 Sty 2019 - 16:45 (99 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Babci i dziadka
inne

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZESPOLE SZKÓŁ W SABNIACH

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale również dla naszych gości. To dzień pełen uśmiechów,  wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole 21.01.2019r.  Na wstępie  dyrektor Anna Siemieniuk powitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali dzieci zatańczyły poloneza, zaśpiewały pieśni patriotyczne oraz przedstawiły „Jasełka”. Nie zabrakło też życzeń i prezentów dla Babć i Dziadków.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali dla gości poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty.Autor Opublikowano: 24 Sty 2019 - 09:22 (97 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
 

 
Zespół Szkół w Sabniach Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek
Strona oparta jest na systemie PostNuke. PostNuke jest Darmowym Oprogramowaniem na licencji GNU/GPL.
Zdjęcia i artykuły są własnścią autorów.