Witaj Anonymous Główna         Galeria        Do pobrania         Twoje konto         Statystyki         Wyloguj    
 
 

Szkoła Promująca Zdrowie - działaniaSzkoła Współpracy - działaniaSzkoła w Ruchu - działaniaMłody Obywatel - działaniaDokumentacja szkoły


Szkoła Podstawowa

Statut
· Aneks do statutu
· Program wychowawczo-profilaktyczny
· Zasady oceniania
· Procedury postępowania z dzieckiem chorym
· Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych

Podręczniki

· Szkolny zestaw podręczników 2019/2020
· Programy nauczania 2019/2020

O szkole


Historia
· Patron
· Zielony Certyfikat
· Kontakt
· Nauczyciele
· Galeria
· Dokumentacja szkolna

45 DH "CIENIE"

· Aktualności

Główne Menu

· Strona Główna
· Administracja

Moduły
· AvantGo
· Do Pobrania
· FAQ
· Lista Użytkowników
· Nowości
· Poleć Nas
· Recenzje
· Szukaj
· Sekcje
· Statystyki
· Tematy
· Top Lista
· Odsyłacze

Kto jest online?

Obecnie jest 13 gości i 0 użytkowników online.

Witam Nieznajomy, zostań użytkownikim już dziś.


Urząd Gminy Sabnie


Języki

Wybierz język interfejsu:


Inne szkoły

· SP Nr 2
· SP Nr 4
· Gimnazjum Nr 1
· Gimnazjum Nr 2
· Gimnazjum Salezjańskie
· Liceum Salezjańskie
· LO
· Zespół Szkół Nr 2
· SP w Łazowie
· ZS w Skrzeszewie
· ZO w Skibniewie
· Gimnazjum w Sterdyni

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ
inne
Z okazji Święta Edukacji Narodowej potocznie nazwanego Dniem Nauczyciela odbył się w naszej szkole apel okolicznościowy. Zostali na niego zaproszeni nauczyciele-emeryci pracujący kiedyś w naszej placówce. Zaproszeni goście zabrali głos pozwalając nam na chwilę wspomnień.Pani dyrektor przedstawiła ostatnie osiągnięcia naszych uczniów i nauczycieli a nazbierało się ich faktycznie już sporo. Razem z pracownikami obsługi i rodzicami obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Samorządu Szkolnego. Uczniowie klasy szóstej trochę na poważnie, trochę na wesoło przedstawili wiersze i piosenki o wspomnianej tematyce. Razem z rodzicami złożyli okolicznościowe życzenia i wręczyli symboliczne upominki. Jeszcze odrobina słodkości i czas wracać do ob obowiązków.


Autor Opublikowano: 16 Paź 2019 - 17:30 (8 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Pasowanie
inne

Zgodnie ze szkolną tradycją w Szkole Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach w dniu 10.10.2019r. odbyło  się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I. W tym ważnym wydarzeniu pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice.

      Pierwszaki z uśmiechem na ustach zdały swój pierwszy w życiu egzamin, w którym wykazały się wiedzą o swojej ojczyźnie, znajomością przepisów ruchu drogowego  i zasad kulturalnego zachowania w szkole oraz umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi.

       Po części artystycznej uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie  na sztandar szkoły, a następnie pani dyrektor Anna Siemieniuk  specjalnym ołówkiem pasowała dzieci na pełnoprawnych uczniów  i wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy. Rada Rodziców i rodzice ufundowali dzieciom kuferki z pomocami dydaktycznymi.  

    Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz posadzeniem przez  pierwszaków wspólnie z rodzicami pamiątkowego drzewka.

Wychowawca kl. I

Jolanta Romańczuk

Autor Opublikowano: 16 Paź 2019 - 09:38 (8 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień drzewa
inne

Dzień drzewa zapoczątkował w 1872 roku w USA znawca i miłośnik przyrody Juliusz Morton, kierując się powiedzeniem, że: „Inne święta służą jedynie

Dzień drzewa zapoczątkował w 1872 roku w USA znawca i miłośnik przyrody Juliusz Morton, kierując się powiedzeniem, że: „Inne święta służą jedynie przypomnieniu, dzień drzewa wskazuje zaś na przyszłość”. Idea ta spotkała się szerokim odzewem. Do Europy  trafiła w 1951 roku. Organizacja ds. Wyżywienia i Rolnictwa ONZ (FAO) postanowiła, że we wszystkich krajach członkowskich obchodzony będzie każdego roku Światowy Dzień Drzewa. Od kilku lat w dniu 10 października w Polsce obchodzony jest Dzień Drzewa. Dzieci zdobyły podstawowe wiadomości na temat drzew ,mieszkańców lasu ,wiedzą do czego i komu potrzebne są drzewa. Przyswajaniu wiedzy przyrodniczej towarzyszyła zabawa, zagadki ,opowiadania ,prezentacje multimedialne.

Następnie dzieci wykonały prace plastyczne, pt. "Jesienne drzewo", które ozdobiły przedszkolny korytarz.
Autor Opublikowano: 11 Paź 2019 - 08:27 (12 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Odznaczenie dla J. Romańczuk
inne

Minister Środowiska p. Henryk Kowalczyk zaprosił p. Jolantę Romańczuk  do Ministerstwa Środowiska w Warszawie na wręczenie odznaczenia „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”. Odznaczenie przyznano p. Jolancie za propagowanie przyrody i krzewienie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Uroczystość odbyła się w dniu 3 października 2019r. w gmachu Ministerstwa Środowiska.

GRATULUJEMY!
Autor Opublikowano: 10 Paź 2019 - 08:28 (9 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
GALA WRĘCZENIA NAGRÓD EKOSZKOŁA II
inne
W Centrum Edukacji Kampinowskiego Parku Narodowego w Izabelinie 4 października odbyła się podniosła uroczystość. Uczestniczyło w niej mnóstwo znakomitych gości na czele z ministrem środowiska Henrykiem Kowalczykiem, prezes WFOŚiGW Anną Ewą Król, dyrektorem Kampinowskiego Parku Narodowego Mirosławem Markowskim. Zebrali się oni po to by wręczyć nagrody laureatom wojewódzkiego konkursu ekologicznego EKOSZKOŁA EDYCJA II. Wśród wyróżnionych uczniów laureatów konkursu znalazła się uczennica naszej szkoły KLAUDIA GMITRZUK UCZENNICA KLASY VI. Odebrała z rąk ministra dyplom i nagrody rzeczowe. Uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Autor Opublikowano: 09 Paź 2019 - 21:50 (14 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Jabłuszka
inne

Dnia 2 października 2019 r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Jabłka. Celem zajęć i wspólnej zabawy było zachęcanie ich do spożywania owoców, a w szczególności jabłek i to pod różnymi postaciami z powodu walorów zdrowotnych i odżywczych. Już przekraczając próg przedszkola można było od razu doświadczyć niezwykłego aromatu pięknych, kolorowych jabłek, którymi udekorowane zostało całe przedszkole. Wszystkie dzieci i panie tego dnia ubrane były na kolor jabłek: czerwonych.To był bardzo ciekawy dzień w przedszkolu. Dzieci wszechstronnie poszerzały wiedzę o jabłku. Poznawały różne gatunki jabłek, rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Piły sok z jabłek, rozwiązywały zagadki, oraz uczestniczyły w konkursach grupowych wspólnie z dziećmi z grupy starszaków. Dzieci w tym dniu dowiedziały się również o tym jak rośnie jabłoń, zobaczyły na ilustracjach etapy rozwoju jabłka, obejrzały na obrazkach jak wygląda praca w sadzie. Były również okazje do wykonania zadań matematycznych typu przeliczanie jabłek, porównywanie wielkości. Wykonały pracę plastyczną przedstawiającą jabłko z robaczkiem Na koniec zajęć dzieci otrzymały emblematy z jabłkiem do zawieszenia na szyję.Dzień ten był nie tylko dniem innym niż zwykłe, ale dniem, o którym dzieci tak szybko nie zapomną i zostanie on w ich pamięci jako dzień zachęcania do jedzenia owoców. Takie "dni tematyczne" przeprowadzane w taki właśnie sposób zachęcają dzieci do sięgania po owoce i warzywa oraz promują zdrowy styl życia.
Autor Opublikowano: 09 Paź 2019 - 16:34 (17 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Kropki
inne
W tym roku po raz pierwszy w naszym przedszkolu grupa maluchów 15 września obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Inspiracją świętowania tego dnia jest kropka z książki o Vashti. Dzięki kropce i nauczycielce dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości.Autor Opublikowano: 01 Paź 2019 - 22:47 (29 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Przedszkolaka
inne

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały do celu, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem muzyki .  Radość, śmiech  uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.Autor Opublikowano: 01 Paź 2019 - 22:39 (30 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wykopki w przedszkolu w Zembrowie
inne

W przedszkolu w Zembrowie dzieci nie narzekają na nudę. Jedną z jesiennych atrakcji były wykopki. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wykopuje się ziemniaki, a największą atrakcją było ich sortowanie. Zapał i zaangażowanie dzieci w pracę zaskoczył nas wszystkich. Lekko zmęczeni długą dla maluchów drogą lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola..Autor Opublikowano: 01 Paź 2019 - 22:06 (28 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Higiena jamy ustnej
inne

Mali czy duzi, dzieci czy dorośli, wszyscy powinni dbać o zdrowie jamy ustnej. 12 września to dzień, w którym trzeba szczególnie podkreślić jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej. Przedszkolaki w Zembrowie  znają najważniejsze informacje, porady potrzebne do prawidłowego dbania o zęby. Celem zajęć było kształtowanie aktywnych postaw i nawyków dzieci wobec zdrowia jamy ustnej. Była pogadanka, zabawa przy piosence „Myj zęby”, zabawa dydaktyczna „Co jest zdrowe dla naszych zębów”  ,a na podsumowanie zajęć przedszkolaki jeszcze staranniej niż zwykle poradziły sobie z umyciem ząbków , co było dowodem na to, że opanowały wiadomości programowe.
Autor Opublikowano: 01 Paź 2019 - 22:02 (31 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Jesień
inne

Jeszcze nie wszystkie maluchy  wiedzą, że JESIEŃ, to nie piękna pani w sukni z kolorowych liści i wianku z jarzębiny i kasztanów. Jednak tak najprościej można ją  zobrazować. Jesień to jedna z pór roku, a zauważyć ją możemy w porannych mgłach, przymrozkach, odlatujących ptakach i oczywiście w pięknych kolorowych liściach. Z powodu małej frekwencji dzieci z powodu choroby zaprosiliśmy starszych kolegów z „0”Ten dzień obfitował w zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku. Poznaliśmy kolorowe liście, porządkowaliśmy je, przeliczaliśmy zbiory, odgadywaliśmy zagadki, wykonywaliśmy jesienne tańce, nie zabrakło również zabaw ruchowych. Po wykonaniu wszystkich zadań mogliśmy wykonać z bibuły „liściastą suknię Pani Jesień”. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.
Autor Opublikowano: 01 Paź 2019 - 21:51 (26 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019
Z
Jak zawsze w trzeci weekend września nastąpiła kulminacja akcji Sprzątania świata. W tym roku były to dni 20-22 września. Temat tegorocznej edycji to "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" Ze względów organizacyjnych i pogodowych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji w poniedziałek 23 września. Zaopatrzeni w rękawice i worki posprzątaliśmy śmieci na terenie szkoły, na przyległych przystankach autobusowych, ulicę Słoneczną, ulicę Główną, drogi do Hołowienek, Suchodołu i Kurowic. Zgromadzone śmieci zostały usunięte w porozumieniu z wspierającym nas Urzędem Gminy w Sabniach. A teraz szczególnie zachęcamy wszystkich do tego aby zgodnie z hasłem tegorocznej akcji podejmować działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów.


Autor Opublikowano: 25 Wrz 2019 - 23:14 (28 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
POMÓŻMY ULI
Z
Mieszkanka Sokołowa Podlaskiego Urszula Tokarska choruje na agresywnego chłoniaka odpornego na chemioterapię i radioterapię. Aby żyć, musi się poddać bardzo kosztownemu leczeniu za granicą, które nie podlega refundacji. Żeby mogło się ono odbyć do połowy października tego roku Ula musi zebrać 2 miliony złotych. Przyłączamy się do apelu o pomoc. Uczniowie naszej szkoły, wolontariusze wspólnie z rodzicami przygotowują ciasto, które jest potem sprzedawane w szkole. Cały zysk z akcji oraz pieniążki które uczniowie przynoszą na ten cel zbieramy do puszki, która zostanie przekazana do Caritasu, który bierze również udział w akcji. Cały czas zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, wszystkim, którzy wsparli Ulę w jej imieniu serdecznie dziękujemy.
Na stronie Fundacji Się Pomaga trwa zbiórka dla Uli. Tam znaleźć można więcej szczegółów na ten temat:
https://www.siepomaga.pl/urszula-tokarska


Autor Opublikowano: 25 Wrz 2019 - 22:50 (31 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Konkurs #OSEWyzwanie
inne

20.09.2019 w Ostrołęce odbyła się I z cyklu OSEregio konferencja dotycząca Internetu dla szkół oraz nowoczesnych technologii w edukacji. W trakcie konferencji ogłoszono wyniki konkursu #OSEWyzwania. Wśród pierwszych laureatów konkursu znalazła się Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach, która otrzyma multimedialną mobilną pracownię składającą się z 16 laptopów. Dyrektor szkoły Anna Siemieniuk otrzymała z rąk Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego certyfikat przyznania nagrody.Autor Opublikowano: 21 Wrz 2019 - 15:11 (41 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
III Runda Sokołowska
inne

To  już  trzeci  raz  wolontariusze SKC  pomagali  podczas  biegu. Dzień zaczął się  dla nich o 6 rano. Wśród  zadań  znalazło się: rozstawianie miasteczka,  monitoring  trasy, porządkowanie medali i nagród, praca  w biurze  zawodów. Pogoda  dopisywała,  nastroje  też. Zadanie  wykonaliśmy  na – medal.
 Autor Opublikowano: 16 Wrz 2019 - 21:56 (39 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Był taki wrzesień
inne

„Był  taki wrzesień” – pod takim  hasłem  harcerze 45 dh Cienie zaprezentowali  inscenizację  upamiętniającą  wybuch II wojny  światowej, która  jest  częścią  projektu edukacyjnego  realizowanego przy współpracy  z Muzeum II Wojny  Światowej  w Gdańsku. Wydarzenia  tamtego  września    ciągle  w naszej  pamięci i sercach.  Miejsca,  daty, ludzie , dzięki którym dziś  możemy żyć  w wolnej  Ojczyźnie. Słowa  utworów  poetyckich  z  tamtych  lat  pozwoliły  wczuć  się  odbiorcom  w  tragiczny  „klimat” tamtych lat. Oddać  hołd  bohaterom.

7  września – w  hołdzie Januszowi  Korczakowi, wszystkim zamordowanym  w Treblince.Autor Opublikowano: 16 Wrz 2019 - 21:54 (34 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Z
To było historyczne zakończenie roku szkolnego. Świadectwa odebrali po raz ostatni absolwenci zlikwidowanego gimnazjum i po raz pierwszy od kilkunastu lat ósmoklasiści ze szkoły podstawowej. Zgodnie ze szkolną tradycją uroczystość była okazją do uhonorowania uczniów za najlepsze wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Życzymy uczniom i pracownikom szkoły bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji , aby pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się 2 września w nowym roku szkolnym 2019/2020

Autor Opublikowano: 03 Wrz 2019 - 18:44 (54 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Integracja w Olsztynku
inne

Integracja w Olsztynku

W dniach 12-14  czerwca uczniowie  klasy V -VI  udali  się  na wycieczkę  do Olsztynka  wraz  z  klasą V  Salezjańskiej Szkoły Podstawowej z Sokołowa Podlaskiego. W  programie znalazło  się  zwiedzanie  Skansenu  Wsi  Mazurskiej. Wśród  eksponatów zwiedzający mogli  zobaczyć  dawne chałupy chłopskie i szlacheckie, szkołę, kościół, obejścia gospodarskie. Atrakcję  stanowiły  warsztaty  garncarskie  oraz malarskie, podczas których uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób pozyskiwana jest glina, jak kiedyś  wykonywano  naczynia  oraz  sami  mogli  wykonać  naczynia gliniane, malować  na szkle. Następnie  udali się  do huty  szkła. Wzięli  udział  w pokazie  wyrobu  szklanych  ozdób. Kunszt  ich wyrobu  wzbudzał  zachwyt. W  dalszej  części wycieczki  miały miejsce  gry i zabawy w  ośrodku PERKOZ. Wśród  nich znalazły się: zjazdy  tyrolką, gra INO, gra detektyw,  zabawa  z błędnikiem, paintboll – strzały do tarczy, warsztaty  o  treściach  profilaktycznych  oraz  zabaw z błędnikiem. Ostatni  dzień  spędzono w planetarium  i  obserwatorium  w Olsztynie, wśród  wystaw meteorytów i  gwiezdnych nocy  o  różnych porach roku. Pogoda  dopisała, a humory jeszcze  bardziej. Zawiązały się  „przyjaźnie”. Czas spędziliśmy owocnie, wróciliśmy zadowoleni, uśmiechnięci i zmęczeni – upałem.Autor Opublikowano: 24 Cze 2019 - 08:42 (141 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Diecezjalny Dzień Wspólnoty wspólnot.
inne

Diecezjalny  Dzień Wspólnoty  wspólnot.

8  czerwca  to ważna  data dla naszej diecezji. Od wielu lat  gromadzi ona  diecezjan  wokół  pamiętnej wizyty  Papieża Jana Pawła II  na  ziemi podlaskiej. W tym roku  harcerz 45 dh CIENIE  wzięli  udział  w tych obchodach.  Uczestniczyli  w  spotkaniach  formacyjnych, Mszy Świętej  oraz  agapie  w ogrodach  seminaryjnych.Autor Opublikowano: 24 Cze 2019 - 08:41 (151 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wycieczka do Olsztynka
inne

Wycieczka  do Olsztynka

W dniach 5-7 czerwca uczniowie III I VIII klasy  udali  się  na wycieczkę  do Olsztynka. W  programie znalazło  się  zwiedzanie  Skansenu  Wsi  Mazurskiej. Wśród  eksponatów zwiedzający mogli  zobaczyć  dawne chałupy chłopskie i szlacheckie, szkołę, kościół, obejścia gospodarskie. Atrakcję  stanowiły  warsztaty  garncarskie, podczas których uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób pozyskiwana jest glina, jak kiedyś  wykonywano  naczynia  oraz  sami  mogli  wykonać  naczynia gliniane. Następnie  udali się  do huty  szkła. Wzięli  udział  w pokazie  wyrobu  szklanych  ozdób. Kunszt  ich wyrobu  wzbudzał  zachwyt. W  dalszej  części wycieczki  miały miejsce  gry i zabawy w  ośrodku PERKOZ. Wśród  nich znalazły się: zjazdy  tyrolką, gra INO, zabawa  z błędnikiem, paintboll – strzały do tarczy, warsztaty  o  treściach  profilaktycznych  oraz  zabaw z błędnikiem. Ostatni  dzień  spędzono w planetarium  i  obserwatorium  w Olsztynie, wśród  wystaw meteorytów i  gwiezdnych nocy  o  różnych porach roku. Pogoda  dopisała, a humory jeszcze  bardziej.
Autor Opublikowano: 24 Cze 2019 - 08:40 (152 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 

.


RODO

· Inspektor danych osobowych
· Klauzula dotycząca przetwarzania danych

Szkoła Współpracy


Rekrutacja

Zarządzenie ws rekrutacji na rok szkol. 2108/2019

Przedszkole

Wniosek o przyjęcie

Szkoła Podstawowa

Wniosek-uczeń z obwodu
Wniosek-uczeń spoza obwodu

Zielony Certyfikat

Posiadamy Zielony Certyfikat 
 

Szkoła z prawami dziecka

Kodeks "Szkoła bez przemocy"

Odliczanie


Do wakacji pozostało 1 dzień!

Block Type newestgame Not Found

The block type newestgame doesn't seem to exist. Please check corresponding blocks directory.

Zapraszamy do galerii
Inne Artykuły

· ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ (Paź-16-2019)
· Pasowanie (Paź-16-2019)
· Dzień drzewa (Paź-11-2019)
· Odznaczenie dla J. Romańczuk (Paź-10-2019)
· GALA WRĘCZENIA NAGRÓD EKOSZKOŁA II (Paź-09-2019)
· Dzień Jabłuszka (Paź-09-2019)
· Dzień Kropki (Paź-01-2019)
· Dzień Przedszkolaka (Paź-01-2019)
· Wykopki w przedszkolu w Zembrowie (Paź-01-2019)
· Higiena jamy ustnej (Paź-01-2019)

Zaloguj

  


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Starsze Artykuły

Poniedziałek, czerwca 24
·Kurs Młodej Kadry (0)
Wtorek, czerwca 11
·„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM” (0)
Czwartek, czerwca 06
·Konkurs recytatorski (0)
Wtorek, czerwca 04
·Bezpieczeństwo w Dniu Matki (0)
środa, maja 15
·SZLAKIEM BOCIANA BIAŁEGO (0)
Poniedziałek, maja 13
·Podsumowanie konkursu religijnego. (0)
Czwartek, maja 09
·Lekcja samorządności (0)
·Dzień flagi (0)
Poniedziałek, kwietnia 29
·Wielkanoc - Kupientyn (0)
·Dzień Ziemi (0)
 Starsze artykuły

 

 
Zespół Szkół w Sabniach Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek
Strona oparta jest na systemie PostNuke. PostNuke jest Darmowym Oprogramowaniem na licencji GNU/GPL.
Zdjęcia i artykuły są własnścią autorów.