Witaj Anonymous Główna         Galeria        Do pobrania         Twoje konto         Statystyki         Wyloguj    
 
 

Szkoła Promująca Zdrowie - działaniaSzkoła Współpracy - działaniaSzkoła w Ruchu - działaniaMłody Obywatel - działaniaDokumentacja szkoły


Szkoła Podstawowa

Statut
· Aneks do statutu
· Program wychowawczo-profilaktyczny
· Zasady oceniania
· Procedury postępowania z dzieckiem chorym

Podręczniki

· Szkolny zestaw podręczników 2018/2019

O szkole


Historia
· Patron
· Zielony Certyfikat
· Kontakt
· Nauczyciele
· Galeria
· Dokumentacja szkolna

45 DH "CIENIE"

· Aktualności

Główne Menu

· Strona Główna
· Administracja

Moduły
· AvantGo
· Do Pobrania
· FAQ
· Lista Użytkowników
· Nowości
· Poleć Nas
· Recenzje
· Szukaj
· Sekcje
· Statystyki
· Tematy
· Top Lista
· Odsyłacze

Kto jest online?

Obecnie jest 16 gości i 0 użytkowników online.

Witam Nieznajomy, zostań użytkownikim już dziś.


Urząd Gminy Sabnie


Języki

Wybierz język interfejsu:


Inne szkoły

· SP Nr 2
· SP Nr 4
· Gimnazjum Nr 1
· Gimnazjum Nr 2
· Gimnazjum Salezjańskie
· Liceum Salezjańskie
· LO
· Zespół Szkół Nr 2
· SP w Łazowie
· ZS w Skrzeszewie
· ZO w Skibniewie
· Gimnazjum w Sterdyni

Zaproszenie
inne


Autor Opublikowano: 22 Kwi 2019 - 13:09 (0 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Protokół z konkursu.
inne

PROTOKÓŁ
z rozstrzygnięcia konkursu diecezjalnego „W mocy Bożego Ducha – jestem misjonarzem w moim środowisku”


Autor Opublikowano: 21 Kwi 2019 - 18:49 (4 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Wiosny - przedszkole Sabnie
inne

21 marca  dzieci z naszego przedszkola niosąc w rękach wykonane w przedszkolu marzanny  wybrały się nad rzekę. Tam przy głośnych okrzykach; „ Żegnaj zimo, witaj wiosno!” zgodnie z tradycją pożegnały zimę  a powitały wiosnę.  Wiosenny nastrój panował również w dalszej części dnia. W trakcie zabaw i zajęć dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce wiosennej, śpiewały  piosenki o wiośnie, tańczyły z  „Panią Wiosną” przy dźwiękach muzyki. Miłą niespodziankę sprawiły przedszkolakom uczennice ze szkoły, które pod okiem pań wychowawczyń przeprowadziły z dziećmi wiele ciekawych zabaw. (zdjęcia w galerii)
Autor Opublikowano: 09 Kwi 2019 - 13:32 (23 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Z
21 marca tradycyjnie w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny pod hasłem "Zielono mi". W wiosenny nastrój wprowadziła nas przewodnicząca Samorządu Szkolnego i uczniowie klas młodszych. Przedstawiciele klas zostali podzieleni na drużyny chłopców i dziewcząt, które rywalizowały w konkurencjach wiedzowych i sprawnościowych. Uczniowie odgadywali zagadki, rozpoznawali rośliny, rysowali portret wychowawcy z zawiązanym oczami, określali smaki owoców i warzyw, układali puzzle, projektowali wiosenny strój ekologiczny. Rywalizacji zawodników towarzyszył ogromny aplauz widowni. Wręczono nagrody zwycięzcom w konkursie na Najkulturalniejszego Ucznia. Zgodnie z hasłem "Ruszaj się na wiosnę" uczniowie klasy V zaprezentowali ćwiczenia i zabawy ruchowe. W obchody włączyła się 45 DH"Cienie" prowadząc pląsy i zabawy zachęcając wszystkich do aktywności. "Bądźmy na wiosnę dla siebie mili i przyjaźni!".
 Autor Opublikowano: 24 Mar 2019 - 22:38 (52 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Igrzyska
inne

28 lutego na Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr1 w Sokołowie Podlaskim odbył się I etap XI Sokołowskich Szkolnych Igrzysk Dzieci. Drużyna klas I-III z naszej szkoły zajęła I miejsce wśród szkół z terenu powiatu. Gratulujemy małym sportowcom i życzymy sukcesów na dalszych etapach.
Autor Opublikowano: 05 Mar 2019 - 11:13 (66 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Turniej Tenisa Stołowego
inne

64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

eliminacje powiatu sokołowskiego

22.02.2019r. Sabnie

64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego - eliminacja powiatowe, zostały przeprowadzone w gościnnym obiekcie Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach, dnia 22.02.2019r. Organizatorami turnieju byli:

-Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,

-Tygodnik Siedlecki,

-Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach.

CAŁY DOKUMENTAutor Opublikowano: 27 Lut 2019 - 20:16 (67 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Kota w Zembrowie
inne

Światowy Dzień Kota w przedszkolu w Zembrowie

Dzieci obchodziły nietypowe święto „Święto kota”.  W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie kombinezony oraz dorysowując sobie wąsy .Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o chorym kotku a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, oglądały książeczki, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów.Były też wesołe „kocie zabawy”, takie jak: koci spacerek, wykonywanie różnorodnych prac plastycznych, recytowanie wierszy i śpiewanie kocich piosenek.Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt. Mimo, iż na przestrzeni lat spotykały je różne losy, dziś są coraz bliższe ludziom.Kto z Was organizuje w swoim przedszkolu Dzień Kota? Jeżeli tego nie robicie to może wato zacząć… bo nie wiem czy wiecie, że głównym celem ustanowienia tego święta jest uwrażliwienie społeczeństwa na problem bezdomnych i głodujących kotów, które nieraz wiodą bardzo ciężkie życie. W samej Polsce jest około 17 tysięcy bezdomnych kotów. Dlatego warto już maluchy uwrażliwiać  na krzywdę zwierząt oraz na to, żeby nie porzucać ich bo to nie zabawki. W Polce pierwszy Dzień Kota obchodziliśmy w 2006 roku. U nas obchody Dnia Kota przypadają na  dzień 17 lutego,  nie jest to jednak międzynarodowa data gdyż w Wielkiej Brytanii koty mają swój dzień 8 sierpnia, a w Stanach Zjednoczonych ten dzień  przypada na 29 października.
Autor Opublikowano: 27 Lut 2019 - 19:48 (82 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Lodowa Kraina
inne

Przedszkolaki z Zembrowa w „Lodowej Krainie”

Podczas  zajęć 13.02.2019 r. nasza przedszkolna rodzina wybrała się do zimowej krainy – bałwanków. Tam powitała je Pani Zima.W udekorowanej sali gimnastycznej dzieci w strojach bałwanków dowiedziały się, że będą wykonywać różne zadaniaw postaci zgadywanek, tańca ,opowieści ruchowych ,opowiadania z zakresu akceptacji i tolerancji ”Bałwankowa Kraina” utrwalając wiadomości oraz nazewnictwo związane z zimą. Zadania zainspirowały dzieci do opowieści o zabawach na śniegu .
Autor Opublikowano: 20 Lut 2019 - 21:11 (96 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Walentynki
inne

WALENTYNKI W Przedszkolu w Zembrowie

14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy , rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych  zabaw.  Dzień rozpoczęły od poznania tradycji związanych z tym świętem. Wykonały walentynkowe serduszka i kolorowanki. Do domu poniosły baloniki w kształcie serca. Ten dzień był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.
Autor Opublikowano: 20 Lut 2019 - 20:45 (82 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Bal Przebierańców
inne

Bal Przebierańców w Przedszkolu w Sabniach

W dniu 25 stycznia w Przedszkolu w Sabniach odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych spotkać można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów, Spider – Mana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na zakończenie balu niespodzianką dla dzieci była wizyta Świętego Mikołaja.Autor Opublikowano: 13 Lut 2019 - 18:15 (88 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Babci i Dziadka - przedszkole Sabnie
inne

Dzień Babci i Dziadka w Sabniach

24 stycznia w naszym przedszkolu w Sabniach odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyli na nią wszyscy zaproszeni goście. Mali organizatorzy zaprezentowali program artystyczny – wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Dziewczynki zatańczyły taniec „Dziaduszki – babuszki”, oraz wspólnie z chłopcami wykonali taniec do utworu „Dlatego kocham ją mocno”. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich Dziadków i Babcie portretami wykonanymi wspólnie z paniami w przedszkolu. Na koniec dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na wspólny poczęstunek. Ten wyjątkowy dzień był okazją do zacieśniania więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie czasu.
Autor Opublikowano: 13 Lut 2019 - 18:09 (78 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Regulamin Konkursu Religijnego 2019
inne

REGULAMIN KONKURSU (docx)


ZAŁĄCZNIKI (docx)


REGULAMIN KONKURSU (pdf)


ZAŁĄCZNIKI (pdf)
Autor Opublikowano: 12 Lut 2019 - 17:21 (115 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK
Z
25 stycznia 2019 roku w Sali Koncertowej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Bielanach odbył się Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Głos Małego Serca”. Organizatorami festiwalu byli: Wójt Gminy Bielany Zbigniew Woźniak, Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Bielanach, Biblioteka Publiczna w Bielanach, ZO im. Św. Królowej Jadwigi w Bielanach i ZO im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu.
W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 wykonawców z całej Polski. Uczestnicy śpiewali kolędy, pastorałki oraz piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Oceniała ich profesjonalna komisja w składzie: A. Iwaniuk – dyrygent Cerkiewnego Chóru Sacrum i M. Wnuk – dyrygent Chóru Akademickiego UMCS. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Trzcińska – uczennica klasy piątej szkoły podstawowej, która wykonała pastorałkę pt.: „ Maleńka Miłość’ oraz Paulina Tymińska – uczennica klasy III gimnazjum. Paulina wykonała utwór pt: „Pierwsza Gwiazda”. Swoim wykonaniem zachwyciła jury i zdobyła szczególne wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy festiwalu dostali pamiątkowe statuetki.
Serdecznie gratulujemy laureatce. Życzymy dalszych sukcesów. Śpiewaj nam – bo naprawdę robisz to świetnie.


Autor Opublikowano: 03 Lut 2019 - 21:34 (189 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Bal karnawałowy
inne

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przygotowały się do niego wykonując maski karnawałowe .Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy,policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.Były tańce ,konkurencje sportowe i taneczne ,turniej wiedzy o bajkach oraz słodki poczęstunek.Autor Opublikowano: 30 Sty 2019 - 17:21 (117 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Święto Babci i Dziadka w Zembrowie
inne

Święto Babci i Dziadka w Zembrowie

Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako dzień Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu wszystkie  babcie i dziadkowie jadą do swoich wnuków, ale tym razem, aby  wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, życzeń, popatrzeć jak tańczą. Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka pragniemy złożyć państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni,  aby upewnić  o naszych gorących uczuciach  zaprosiliśmy na program artystyczny w wykonaniu najmłodszych .W tym roku była to muzyczna „Legenda o Wandzie”

Alina GoworekAutor Opublikowano: 30 Sty 2019 - 16:45 (83 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Babci i dziadka
inne

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZESPOLE SZKÓŁ W SABNIACH

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale również dla naszych gości. To dzień pełen uśmiechów,  wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole 21.01.2019r.  Na wstępie  dyrektor Anna Siemieniuk powitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia. W pięknie udekorowanej sali dzieci zatańczyły poloneza, zaśpiewały pieśni patriotyczne oraz przedstawiły „Jasełka”. Nie zabrakło też życzeń i prezentów dla Babć i Dziadków.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali dla gości poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty.Autor Opublikowano: 24 Sty 2019 - 09:22 (87 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
WOŚP 2019
inne

Za nami 27 finał WOŚP, która w tym roku grała 13 stycznia 2019r. na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W finale nie zabrakło wolontariuszy z naszej szkoły. W tym roku pod opieką  p. Anny Mikołajczuk i p. Jolanty Oksięciuk pieniądze na ten szczytny cel zbierały uczennice klasy VIII Maja Duranowska, Martyna Marcjaniuk, Zuzanna Kalisiak i Kinga Chmiel. Zbiórka została przeprowadzona w szkołach, przedszkolach, zakładach pracy na terenie naszej gminy oraz przy kościele w Sokołowie Podlaskim.  Zebraliśmy 4435,12 zł, 10 $ i 2 euro. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podarowali coś od siebie . POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Autor Opublikowano: 15 Sty 2019 - 13:29 (122 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Kartka Bożonarodzeniowa
inne
W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej,, Nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj" odbył się w przedszkolu  w Kupientynie konkurs na,, Najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową". Ideą tej kampanii jest wspólne kultywowanie już zanikającej tradycji pisania kartek świątecznych do najbliższych.  Nasi rodzice czynnie wzięli udział we wspólnym z dziećmi pisaniu i rysowaniu kartek do rodziny i znajomych. Na pewno  będzie to super niespodziankę na zbliżające się  Święta Bożego Narodzenia.Autor Opublikowano: 21 Gru 2018 - 16:13 (115 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
APEL Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
inne
21 grudnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia połączony z Jasełkami. Jasełka przygotowali uczniowie klasy II szkoły podstawowej a kolędy i pastorałki śpiewali wszyscy uczniowie z nauczycielami i rodzicami. W świąteczny nastrój wprowadziła nas okolicznościowa dekoracja oraz instrumentalny koncert kolęd w wykonaniu uczniów. Po części artystycznej głos zabrali - przedstawiciel Samorządu Szkolnego, dyrektor szkoły pani Anna Siemieniuk oraz wójt gminy pan Ireneusz Piotr Wyszyński, którzy złożyli wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie pani dyrektor przekazała na ręce wychowawców opłatek, który rozdali swoim podopiecznym. Przełamaliśmy się nim symbolicznie składając sobie świąteczne życzenia. Na koniec poczęstowaliśmy się tradycyjnymi wigilijnymi potrawami - pierogami z kapustą, barszczem, smażoną rybą, piernikami, makowcami i kompotem. Po uroczystości wróciliśmy do klas na zajęcia .Autor Opublikowano: 21 Gru 2018 - 13:58 (119 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Akcja - Kartka Świąteczna
inne

Nasza Szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Idą Święta, nie o SMS- lecz o Kartce Pamiętaj”,  aby kultywować jedną z najpiękniejszych tradycji- pisania kartek świątecznych. W ramach akcji, uczniowie zakupili kartki świąteczne, które później wysłali  podczas wspólnej wycieczki do pobliskiego urzędu pocztowego.
Autor Opublikowano: 20 Gru 2018 - 09:50 (112 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 

.


RODO

· Inspektor danych osobowych
· Klauzula dotycząca przetwarzania danych

Szkoła Współpracy


Rekrutacja

Zarządzenie ws rekrutacji na rok szkol. 2108/2019

Przedszkole

Wniosek o przyjęcie

Szkoła Podstawowa

Wniosek-uczeń z obwodu
Wniosek-uczeń spoza obwodu

Zielony Certyfikat

Posiadamy Zielony Certyfikat 
 

Szkoła z prawami dziecka

Kodeks "Szkoła bez przemocy"

Odliczanie


Do wakacji pozostało 1 dzień!

Block Type newestgame Not Found

The block type newestgame doesn't seem to exist. Please check corresponding blocks directory.

Zapraszamy do galerii
Inne Artykuły

· Zaproszenie (Kwi-22-2019)
· Protokół z konkursu. (Kwi-21-2019)
· Dzień Wiosny - przedszkole Sabnie (Kwi-09-2019)
· PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY (Mar-24-2019)
· Igrzyska (Mar-05-2019)
· Turniej Tenisa Stołowego (Lut-27-2019)
· Dzień Kota w Zembrowie (Lut-27-2019)
· Lodowa Kraina (Lut-20-2019)
· Walentynki (Lut-20-2019)
· Bal Przebierańców (Lut-13-2019)

Zaloguj

  


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Starsze Artykuły

środa, grudnia 19
·Mikołajki - Kupientyn (0)
Wtorek, grudnia 11
·Rodzina dla rodziny (0)
Wtorek, listopada 13
·KOCHAM CIĘ POLSKO (0)
·Zdrowy Dzień Pomarańczowy (0)
Piątek, listopada 09
·Piękna nasza Polska cała (0)
·Dzień Drzewa w Zembrowie (0)
środa, listopada 07
·100. Rocznica Niepodległości (0)
Wtorek, października 23
·Piękna nasza Polska cala (0)
·Jesień w sadzie, polu i ogrodzie (0)
środa, października 17
·Dzień Drzewa (0)
 Starsze artykuły

 

 
Zespół Szkół w Sabniach Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek
Strona oparta jest na systemie PostNuke. PostNuke jest Darmowym Oprogramowaniem na licencji GNU/GPL.
Zdjęcia i artykuły są własnścią autorów.