Witaj Anonymous Główna         Galeria        Do pobrania         Twoje konto         Statystyki         Wyloguj    
 
 

Szkoła Promująca Zdrowie - działaniaSzkoła Współpracy - działaniaSzkoła w Ruchu - działaniaMłody Obywatel - działaniaDokumentacja szkoły


Szkoła Podstawowa

Statut
· Aneks do statutu
· Program wychowawczo-profilaktyczny
· Zasady oceniania
· Procedury postępowania z dzieckiem chorym
· Procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych

Podręczniki

· Szkolny zestaw podręczników 2018/2019

O szkole


Historia
· Patron
· Zielony Certyfikat
· Kontakt
· Nauczyciele
· Galeria
· Dokumentacja szkolna

45 DH "CIENIE"

· Aktualności

Główne Menu

· Strona Główna
· Administracja

Moduły
· AvantGo
· Do Pobrania
· FAQ
· Lista Użytkowników
· Nowości
· Poleć Nas
· Recenzje
· Szukaj
· Sekcje
· Statystyki
· Tematy
· Top Lista
· Odsyłacze

Kto jest online?

Obecnie jest 8 gości i 0 użytkowników online.

Witam Nieznajomy, zostań użytkownikim już dziś.


Urząd Gminy Sabnie


Języki

Wybierz język interfejsu:


Inne szkoły

· SP Nr 2
· SP Nr 4
· Gimnazjum Nr 1
· Gimnazjum Nr 2
· Gimnazjum Salezjańskie
· Liceum Salezjańskie
· LO
· Zespół Szkół Nr 2
· SP w Łazowie
· ZS w Skrzeszewie
· ZO w Skibniewie
· Gimnazjum w Sterdyni

„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”
inne

              W piątek, dnia 7 czerwca o godzinie 10:00 odbyła się IV edycja ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo pod hasłem „ Jak nie czytam, jak czytam”, w której po raz pierwszy wzięła udział  Szkoła Podstawowa  im. Heleny Mniszek w Sabniach.

             Symbolem skali  akcji jest rekord w liczbie osób czytających w jednym momencie  w różnych miejscach w Polsce. Co roku czyta ponad 400 tysięcy osób. Natomiast celem jest  stworzenie u dzieci i młodzieży pozytywnych skojarzeń  związanych z książką. Budowanie takiego wizerunku książki, by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem, wolnym czasem, rozrywką.

               Akcja ma zachęcić szczególnie tych uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania, a książkę traktują jako przykry obowiązek. Niech się przekonają, że czyta nie tylko garstka rówieśników, ale wszyscy – łącznie z nauczycielami i pracownikami szkoły.

              W Sabniach czytało 130 osób zgromadzonych w hali sportowej. Oprócz wspólnego czytania uczniowie mieli okazję zobaczyć  „białego kruka”, unikatową książkę o wojnach szwedzkich, wydaną we Lwowie w 1910 roku z czarno-białymi rycinami i pozłacanymi kartkami  pochodzącą z prywatnych zbiorów.

                 Myślę, że w przyszłym roku  nasza szkoła również przyłączy się do akcji, która jest ciekawym sposobem na promocję czytania, bo przecież……..” JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”.

 

nauczyciel biblioteki szkolnej

Jolanta Romańczuk
Autor Opublikowano: 11 Cze 2019 - 08:21 (0 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Konkurs recytatorski
inne

„Sukces recytatorki z Sabni”

Uczennica klasy V Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach, Natalia Trzcińska, zajęła III miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVI Konkursu Recytatorskiego Dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego. Natalia wystąpi 11 czerwca bieżącego roku w finale konkursu w Siedlcach. Życzymy powodzenia!
Autor Opublikowano: 06 Cze 2019 - 09:51 (4 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Bezpieczeństwo w Dniu Matki
inne

27 maja odbyło się zebranie rodziców uczniów naszej szkoły poświęcone bezpieczeństwu w szkole i Dniu Matki.

Pani dyr. Anna Siemieniuk przypomniała procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie naszej placówki, a sierżant szt. p. Dominika Rozbicka mówiła na temat różnych niebezpiecznych sytuacji, które mogą się zdarzyć w szkole i jak im zapobiegać.

Druga część spotkania poświęcona była mamom. Uczniowie klasy II przedstawili program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Matki. Następnie zaprosiliśmy mamy na słodki poczęstunek.
Autor Opublikowano: 04 Cze 2019 - 10:55 (4 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
SZLAKIEM BOCIANA BIAŁEGO
inne
Pod takim hasłem odbyły się w naszej szkole spotkania młodzieży szkolnej z dr. Ireneuszem Kaługą, ornitologiem specjalizującym się w badaniach nad populacją bociana białego. Tej tematyce właśnie poświęcona była prezentacja i cały wykład pana doktora. Poznaliśmy sporo faktów i ciekawostek z życia tych ptaków, trasy odlotów i przylotów, warunki życia bocianów w innych krajach podczas długiej wędrówki. Dowiedzieliśmy się też jakie metody badań i obserwacji ptaków są prowadzone przez Grupę Ekologiczną z Siedlec, zapoznaliśmy się z programem "Bociany ponad podziałami" który jest elementem kampanii przeciwko strzelaniu do bocianów na terytorium Libanu. Dużo uwagi pan doktor poświęcił akcji obrączkowania młodych bocianów i akcji odczytywania założonych obrączek a także zakładania bocianom nadajników, na podstawie których uzyskujemy mnóstwo informacji o ich życiu. Zobaczyliśmy też w jaki sposób sami możemy podpatrywać życie tych ptaków w internecie na stronie Grupy Ekologicznej, dzięki umieszczonym kamerom w gniazdach bocianów w Nowym Opolu i Woli Suchożebrskiej. Uczniowie naszej szkoły też pragną pomóc dlatego opracowujemy mapę bocianich gniazd w gminie Sabnie, gromadzimy też inne dane, które skonfrontujemy z danymi zgromadzonymi przez pana doktora na temat naszej gminy. W czerwcu wybieramy się na obrączkowanie bocianów żeby zobaczyć jak wygląda ta akcja. No i oczywiście intensywnie wypatrujemy bocianów z obrączkami aby móc je odczytać. Jeżeli ktoś zobaczy takiego zaobrączkowanego bociana dajcie znać my się nim zajmiemy.Autor Opublikowano: 15 Maj 2019 - 23:02 (25 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Podsumowanie konkursu religijnego.
inne

„W mocy Bożego Ducha – jestem misjonarzem w moim środowisku” – pod takim hasłem odbyła się IX Edycja Diecezjalnego Konkursu Religijnego dla Uczniów Szkół Podstawowych. Jego podsumowanie miało miejsce w Szkole Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach 9 maja 2019 r. W uroczystości wziął udział ks. bp Tadeusz Pikus.

Zanim wręczono nagrody laureatom uczestnicy mieli okazję obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. W myśl hasła konkursu zaprezentowano owoce Ducha Świętego. Artyści przypomnieli postać św. Stanisława Kostki, którego dewizą były słowa: „Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich pragnę żyć”.

Dyplomy i nagrody poszczególnym laureatom wręczył ks. bp Tadeusz Pikus, Adam Skup – Dyrektor Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Siedlcach, ks. kan. Krzysztof Mielnicki – Dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej, Wójt Gminy Sabnie  Ireneusz Wyszyński.

Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i nauczycieli katechetów z terenu Diecezji Drohiczyńskiej.  W konkursie wzięło udział 295 uczestników ze szkół podstawowych w terenu diecezji. Nadesłano 269 prac. Konkurs obejmował 3  kategorie: plastyczna klasy I – III, praca plastyczna klasy IV-VII lub praca literacka, projekt edukacyjny. Komisja konkursowa dokonując wyboru  prac zwracała uwagę na realizację celów, zgodność z tematem oraz wkład pracy własnej. Komisja postanowiła, iż w 9 edycji konkursu dla szkół podstawowych zostanie nagrodzonych i wyróżnionych 51 uczniów i 4 katechetów.

Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach, Wydział Katechezy Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Fundacja MATER. Konkurs patronatem honorowym objęli:  Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej ks. bp Tadeusz Pikus, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska, Podlaski Kurator Oświaty  Beata Pietruszka, Wójt Gminy Sabnie  Ireneusz Piotr Wyszyński oraz Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie Collegium Joanneum; patronatem medialnym zaś Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej

źródło: http://drohiczynska.pl
Autor Opublikowano: 13 Maj 2019 - 21:23 (25 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Lekcja samorządności
inne

Lekcja samorządności w Gminie Sabnie.

We wtorek 08. maja  uczniowie klasy 6 Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach udali się, w ramach lekcji historii, do Urzędu Gminy . Przewodnikiem po Urzędzie był Pan Mirosław Sobieski- Zastępca Wójta. W ciekawy sposób omówił strukturę Urzędu Gminy, wyjaśnił jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Gminy, opowiedział w jaki sposób Gmina Sabnie korzysta z funduszy Unii Europejskiej. Uczniowie obejrzeli salę konferencyjną, gabinet Pana Wójta, mieli także możliwość rozmowy z pracownikami Urzędu na temat ich pracy. Na koniec   wizyty o swojej pracy  opowiedział Pan Wójt – Ireneusz Piotr  Wyszyński. Zachęcał także uczniów, aby w przyszłości zostali urzędnikami samorządowym, a dziś dbali poprzez różne działania o swoją „małą ojczyznę”.
Autor Opublikowano: 09 Maj 2019 - 09:22 (22 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień flagi
inne
„Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel jest i czerwień
Czerwień – to miłość, biel – serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste”.
 
Chcąc rozbudzić w przedszkolakach poczucie tożsamości narodowej i szacunek do symboli narodowych w naszym przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia, które nawiązują do świąt narodowych. Zbliżające się Święto Flagi i Święto Konstytucji Trzeciego Maja było okazją do rozmowy o patriotyzmie. Zorganizowałyśmy Narodowe czytania legend polskich, na które zaprosiliśmy mamę Mai. Pani Ewa przeczytała dzieciom legendę pt.,, Wars i Sawa” Przeszliśmy również w biało- czerwonym pochodzie ulicami Kupientyna  wręczając napotkanym mieszkańcom własnoręcznie wykonane chorągiewki.
 Dzień ten był dla przedszkolaków wspaniałą lekcją przypomnienia sobie, że są Polakami, a Polska to ich Ojczyzna. Uczucia patriotyczne i szacunek do symboli narodowych warto pielęgnować od najmłodszych lat.Autor Opublikowano: 09 Maj 2019 - 09:06 (21 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Wielkanoc - Kupientyn
inne
Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z rodzicami. To ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców  krótki program słowno – muzyczny, w którym zaprezentowały wiadomości na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych.  Na spotkaniu nie zabrakło także tradycyjnego dzielenia się jajkiem, po którym odbyły się warsztaty wielkanocne  ,, Najpiękniejsza pisanka”. Rodzice wspólnie z dziećmi wykonali pisanki wg własnej inwencji i pomysłowości. Takie spotkania integrują, wzmacniają więź z rodziną i przedszkolem, są atrakcyjnymi wydarzeniami i okazją do wspólnych zabaw inspirowanych wielkanocną tradycją. Wszystko odbyło się w atmosferze radości, akceptacji i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.
Dziękujemy serdecznie!Autor Opublikowano: 29 Kwi 2019 - 19:07 (31 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Ziemi
inne

Dnia 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Wszyscy ludzie- przyjaciele Ziemi- robią coś, aby Ziemia stała się piękniejsza, zdrowsza i bezpieczniejsza dla wszystkich. W ten sposób ludzie chcieli wyrazić protest przeciwko dalszemu niszczeniu otaczającego nas środowiska. W tym dniu ludzie całego świata zastanawiają się, jakich spostrzeżeń na swojej planecie dokonał człowiek, jakie są tego skutki i jak to można zmienić. Tego dnia każdy z nas powinien pomyśleć, co może zrobić w swoim najbliższym otoczeniu, aby ulżyć Ziemi i zaprzyjaźnić się z nią. 25.04 przedszkolaki z Zembrowa uczciły to święto jak każdego roku. Dowiedziały się o niebezpieczeństwach grożących środowisku przyrodniczemu ze strony człowieka. Poznały ekologiczny sposób wyrzucania śmieci czyli  segregacji odpadów. Były teatrzyki ,konkurencje sportowe ,zabawy z instrumentami muzycznymi i prace plastyczne. Najważniejszy wniosek z naszych zajęć – wszyscy ludzie muszą dbać o środowisko naturalne.

Alina Goworek
Autor Opublikowano: 29 Kwi 2019 - 18:44 (37 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
DZIEŃ ZIEMI
Z
"Moja Ziemia - mój dom" pod takim hasłem w naszej szkole odbył się apel ekologiczny przygotowany przez uczennice klasy VIII. Podziwialiśmy piękno naturalnej przyrody, które nie zawsze dostrzegamy w codziennym pośpiechu jednocześnie uświadamiając sobie że możemy stracić to wszystko jeśli się nie ockniemy i będziemy niszczyć środowisko w takim tempie w jakim ludzkość to robi dotychczas. Obok słów o tym w jakim stopniu niszczone są wszystkie elementy przyrody tj. woda, powietrze, lasy, gleba pojawiły się rady dla każdego z nas jak możemy na swój mały sposób też pomóc. Teledysk Michaela Jacksona, który kończył apel był na tyle poruszający, że uświadomił nam wszystkim, co należy zrobić, aby uratować Ziemię. Dlatego kończące apel wspólne ślubowanie, nasz własny ekologiczny dekalog było jego naturalnym podsumowaniem.Autor Opublikowano: 28 Kwi 2019 - 22:33 (31 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Zaproszenie
inne


Autor Opublikowano: 22 Kwi 2019 - 13:09 (38 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Protokół z konkursu.
inne

PROTOKÓŁ
z rozstrzygnięcia konkursu diecezjalnego „W mocy Bożego Ducha – jestem misjonarzem w moim środowisku”


Autor Opublikowano: 21 Kwi 2019 - 18:49 (48 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Wiosny - przedszkole Sabnie
inne

21 marca  dzieci z naszego przedszkola niosąc w rękach wykonane w przedszkolu marzanny  wybrały się nad rzekę. Tam przy głośnych okrzykach; „ Żegnaj zimo, witaj wiosno!” zgodnie z tradycją pożegnały zimę  a powitały wiosnę.  Wiosenny nastrój panował również w dalszej części dnia. W trakcie zabaw i zajęć dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce wiosennej, śpiewały  piosenki o wiośnie, tańczyły z  „Panią Wiosną” przy dźwiękach muzyki. Miłą niespodziankę sprawiły przedszkolakom uczennice ze szkoły, które pod okiem pań wychowawczyń przeprowadziły z dziećmi wiele ciekawych zabaw. (zdjęcia w galerii)
Autor Opublikowano: 09 Kwi 2019 - 13:32 (66 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Z
21 marca tradycyjnie w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny pod hasłem "Zielono mi". W wiosenny nastrój wprowadziła nas przewodnicząca Samorządu Szkolnego i uczniowie klas młodszych. Przedstawiciele klas zostali podzieleni na drużyny chłopców i dziewcząt, które rywalizowały w konkurencjach wiedzowych i sprawnościowych. Uczniowie odgadywali zagadki, rozpoznawali rośliny, rysowali portret wychowawcy z zawiązanym oczami, określali smaki owoców i warzyw, układali puzzle, projektowali wiosenny strój ekologiczny. Rywalizacji zawodników towarzyszył ogromny aplauz widowni. Wręczono nagrody zwycięzcom w konkursie na Najkulturalniejszego Ucznia. Zgodnie z hasłem "Ruszaj się na wiosnę" uczniowie klasy V zaprezentowali ćwiczenia i zabawy ruchowe. W obchody włączyła się 45 DH"Cienie" prowadząc pląsy i zabawy zachęcając wszystkich do aktywności. "Bądźmy na wiosnę dla siebie mili i przyjaźni!".
 Autor Opublikowano: 24 Mar 2019 - 22:38 (87 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Igrzyska
inne

28 lutego na Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr1 w Sokołowie Podlaskim odbył się I etap XI Sokołowskich Szkolnych Igrzysk Dzieci. Drużyna klas I-III z naszej szkoły zajęła I miejsce wśród szkół z terenu powiatu. Gratulujemy małym sportowcom i życzymy sukcesów na dalszych etapach.
Autor Opublikowano: 05 Mar 2019 - 11:13 (97 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Turniej Tenisa Stołowego
inne

64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

eliminacje powiatu sokołowskiego

22.02.2019r. Sabnie

64 Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego - eliminacja powiatowe, zostały przeprowadzone w gościnnym obiekcie Szkoły Podstawowej im. Heleny Mniszek w Sabniach, dnia 22.02.2019r. Organizatorami turnieju byli:

-Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,

-Tygodnik Siedlecki,

-Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach.

CAŁY DOKUMENTAutor Opublikowano: 27 Lut 2019 - 20:16 (91 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Dzień Kota w Zembrowie
inne

Światowy Dzień Kota w przedszkolu w Zembrowie

Dzieci obchodziły nietypowe święto „Święto kota”.  W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie kombinezony oraz dorysowując sobie wąsy .Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o chorym kotku a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, oglądały książeczki, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów.Były też wesołe „kocie zabawy”, takie jak: koci spacerek, wykonywanie różnorodnych prac plastycznych, recytowanie wierszy i śpiewanie kocich piosenek.Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt. Mimo, iż na przestrzeni lat spotykały je różne losy, dziś są coraz bliższe ludziom.Kto z Was organizuje w swoim przedszkolu Dzień Kota? Jeżeli tego nie robicie to może wato zacząć… bo nie wiem czy wiecie, że głównym celem ustanowienia tego święta jest uwrażliwienie społeczeństwa na problem bezdomnych i głodujących kotów, które nieraz wiodą bardzo ciężkie życie. W samej Polsce jest około 17 tysięcy bezdomnych kotów. Dlatego warto już maluchy uwrażliwiać  na krzywdę zwierząt oraz na to, żeby nie porzucać ich bo to nie zabawki. W Polce pierwszy Dzień Kota obchodziliśmy w 2006 roku. U nas obchody Dnia Kota przypadają na  dzień 17 lutego,  nie jest to jednak międzynarodowa data gdyż w Wielkiej Brytanii koty mają swój dzień 8 sierpnia, a w Stanach Zjednoczonych ten dzień  przypada na 29 października.
Autor Opublikowano: 27 Lut 2019 - 19:48 (117 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Lodowa Kraina
inne

Przedszkolaki z Zembrowa w „Lodowej Krainie”

Podczas  zajęć 13.02.2019 r. nasza przedszkolna rodzina wybrała się do zimowej krainy – bałwanków. Tam powitała je Pani Zima.W udekorowanej sali gimnastycznej dzieci w strojach bałwanków dowiedziały się, że będą wykonywać różne zadaniaw postaci zgadywanek, tańca ,opowieści ruchowych ,opowiadania z zakresu akceptacji i tolerancji ”Bałwankowa Kraina” utrwalając wiadomości oraz nazewnictwo związane z zimą. Zadania zainspirowały dzieci do opowieści o zabawach na śniegu .
Autor Opublikowano: 20 Lut 2019 - 21:11 (123 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Walentynki
inne

WALENTYNKI W Przedszkolu w Zembrowie

14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy , rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych  zabaw.  Dzień rozpoczęły od poznania tradycji związanych z tym świętem. Wykonały walentynkowe serduszka i kolorowanki. Do domu poniosły baloniki w kształcie serca. Ten dzień był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.
Autor Opublikowano: 20 Lut 2019 - 20:45 (103 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 
Bal Przebierańców
inne

Bal Przebierańców w Przedszkolu w Sabniach

W dniu 25 stycznia w Przedszkolu w Sabniach odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych spotkać można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, policjantów, Spider – Mana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na zakończenie balu niespodzianką dla dzieci była wizyta Świętego Mikołaja.Autor Opublikowano: 13 Lut 2019 - 18:15 (113 raz(y) oglądano.)
Komentarz? Wyślij artykuł do znajomych Strona gotowa do druku


 

.


RODO

· Inspektor danych osobowych
· Klauzula dotycząca przetwarzania danych

Szkoła Współpracy


Rekrutacja

Zarządzenie ws rekrutacji na rok szkol. 2108/2019

Przedszkole

Wniosek o przyjęcie

Szkoła Podstawowa

Wniosek-uczeń z obwodu
Wniosek-uczeń spoza obwodu

Zielony Certyfikat

Posiadamy Zielony Certyfikat 
 

Szkoła z prawami dziecka

Kodeks "Szkoła bez przemocy"

Odliczanie


Do wakacji pozostało 1 dzień!

Block Type newestgame Not Found

The block type newestgame doesn't seem to exist. Please check corresponding blocks directory.

Zapraszamy do galerii
Inne Artykuły

· „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM” (Cze-11-2019)
· Konkurs recytatorski (Cze-06-2019)
· Bezpieczeństwo w Dniu Matki (Cze-04-2019)
· SZLAKIEM BOCIANA BIAŁEGO (Maj-15-2019)
· Podsumowanie konkursu religijnego. (Maj-13-2019)
· Lekcja samorządności (Maj-09-2019)
· Dzień flagi (Maj-09-2019)
· Wielkanoc - Kupientyn (Kwi-29-2019)
· Dzień Ziemi (Kwi-29-2019)
· DZIEŃ ZIEMI (Kwi-28-2019)

Zaloguj

  


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

Starsze Artykuły

środa, lutego 13
·Dzień Babci i Dziadka - przedszkole Sabnie (0)
Wtorek, lutego 12
·Regulamin Konkursu Religijnego 2019 (0)
Niedziela, lutego 03
·OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK (0)
środa, stycznia 30
·Bal karnawałowy (0)
·Święto Babci i Dziadka w Zembrowie (0)
Czwartek, stycznia 24
·Dzień Babci i dziadka (0)
Wtorek, stycznia 15
·WOŚP 2019 (0)
Piątek, grudnia 21
·Kartka Bożonarodzeniowa (0)
·APEL Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA (0)
Czwartek, grudnia 20
·Akcja - Kartka Świąteczna (0)
 Starsze artykuły

 

 
Zespół Szkół w Sabniach Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek
Strona oparta jest na systemie PostNuke. PostNuke jest Darmowym Oprogramowaniem na licencji GNU/GPL.
Zdjęcia i artykuły są własnścią autorów.